Середа, 24.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Як студент може заробити додаткові кошти. (Набридло брати кошти в батьків.)
Як студент може заробити додаткові кошти.
MayorДата: Понеділок, 25.02.2008, 15:33 | Повідомлення # 1
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 5
Статус: Offline
Як заробити гроші, не заважаючи навчанні?Для студента важко підібрати роботу яка потребує малої кількості затрати часу, і яка не заважає навчанню.

Потрібно вміти жити

Повідомлення відредагував Mayor - Понеділок, 25.02.2008, 16:30
 
MASKДата: Понеділок, 25.02.2008, 15:55 | Повідомлення # 2
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 6
Статус: Offline
Стосовно цього питання можу сказати тільки одне:
Кожна людина обирає для сабе захоплення чи те,що її більше цікавить. На мою думку якщо людина прагне працювате вона завжди знайде час на все. (Коли тобі подобається чимось займатись ти завжди знайдеш час)


Я радію навіть з того, що сьогодні прокинувся, чому ж не радіти цілий день? :) :) :)
 
adminДата: Середа, 05.03.2008, 20:23 | Повідомлення # 3
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Радує те, що студенти прагнуть жити за власний рахунок та ще і заробляючи гроші власними силами. Значить є надія, що відімре уявлення про заробіток: "Де б це украсти, щоб заробити? " biggrin

Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
MASKДата: Середа, 05.03.2008, 21:14 | Повідомлення # 4
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (admin)
Де б це украсти, щоб заробити?

Ця приказка живе ще з давніх а саме поняття! Тому і мене тішить ця думка, що заробіток для студента стане сенсом життя!!! biggrin


Я радію навіть з того, що сьогодні прокинувся, чому ж не радіти цілий день? :) :) :)
 
Inspektor007Дата: П'ятниця, 07.03.2008, 07:58 | Повідомлення # 5
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 3
Статус: Offline
Заробіток для студента це моя мрія. Мені набридло бути на шиї своїх батьків. Але яку роботу знайти, щоб встигати на навчання? Сама робота є і мені не важливо тяжка вона чи ні, але робота зазвичай з ранку до вечора, тому питання постає таке: Що краще вчитись чи працювати?

0_o

Повідомлення відредагував Inspektor007 - П'ятниця, 07.03.2008, 07:59
 
adminДата: П'ятниця, 07.03.2008, 18:29 | Повідомлення # 6
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Quote (Inspektor007)
Що краще вчитись чи працювати?

Гадаю, що треба дивитися по обставинах. Все залежить від Вас... Для мене особисто завжди було найкраще займатися одним видом діяльності, але цікавим...


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
zagadkova_dysha_lirukaДата: Неділя, 09.03.2008, 02:40 | Повідомлення # 7
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 186
Репутація: 10
Статус: Offline
Я не знаходжу роботу вже 5 місяців, оскільки зранку я на навчанні, а роботи для мого графіка нема, принаймі в м.Умані.

Хоча дуже хотілось працювати у нашій бібліотеці (я б їм не помішала biggrin biggrin biggrin )


"Життя потрібно змінювати"

Повідомлення відредагував zagadkova_dysha_liruka - Неділя, 09.03.2008, 02:41
 
MASKДата: Вівторок, 11.03.2008, 11:34 | Повідомлення # 8
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Inspektor007)
Сама робота є і мені не важливо тяжка вона чи ні, але робота зазвичай з ранку до вечора

Повір мені роботу можна знайти на будь-який смак, потрібно мати тільки бажання!!! А поєднувати завжди можливо!!! ca


Я радію навіть з того, що сьогодні прокинувся, чому ж не радіти цілий день? :) :) :)
 
VladykaДата: Середа, 12.03.2008, 22:13 | Повідомлення # 9
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 8
Статус: Offline
Хотiлося б бачити тут конкретнi пропозицii чи iдеi, а не фрази типу "хто шукае - той знаходить"!!!!!

Життя прекрасне!
 
MayorДата: Четвер, 13.03.2008, 13:32 | Повідомлення # 10
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 5
Статус: Offline
Vladyka, це зауваження до мене? Я цітко виразив свою позицію. el

Потрібно вміти жити
 
LackiДата: Четвер, 13.03.2008, 14:12 | Повідомлення # 11
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 1
Статус: Offline
Якщо я буду ще працювати, то, мабуть, мені взагалі не вистачить часу на навчання, але, правду кажучи, мені і так не вистачає часу ні на що! Але якби знайшлась робота, яка дозволяла б навчатися, то залюбки!!! ec Але де її знайти? cc Адже беруть тільки на цілий день! Я знаю таких студентів, які працюють, але зауважу, що вони майже не приділяють часу навчанню! То що ж робити у таких випадках взагалі?
 
VladykaДата: Четвер, 13.03.2008, 19:47 | Повідомлення # 12
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 8
Статус: Offline
Mayor, я проти вашоi пропозицii заробiтку нiчого не маю, тим паче, що я знаю, що ви мали на увазi. Я говорив узагалi про дану тему.

Життя прекрасне!
 
minusДата: Четвер, 13.03.2008, 22:44 | Повідомлення # 13
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (MASK)
Тому і мене тішить ця думка, що заробіток для студента стане сенсом життя!!!

Мене така думка чомусь не тішить cc


93! 93 93/93!
 
hedДата: П'ятниця, 14.03.2008, 11:52 | Повідомлення # 14
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Mayor)
Як заробити гроші, не заважаючи навчанні?Для студента важко підібрати роботу яка потребує малої кількості затрати часу, і яка не заважає навчанню.

Навіть дуже важко, практично не можливо все одно прийдеться жертвувати часом, а отже і частково навчанням.


B
 
MayorДата: Вівторок, 18.03.2008, 13:20 | Повідомлення # 15
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Lacki)
Якщо я буду ще працювати, то, мабуть, мені взагалі не вистачить часу на навчання, але, правду кажучи, мені і так не вистачає часу ні на що! Але якби знайшлась робота, яка дозволяла б навчатися, то залюбки!!!Але де її знайти?Адже беруть тільки на цілий день! Я знаю таких студентів, які працюють, але зауважу, що вони майже не приділяють часу навчанню! То що ж робити у таких випадках взагалі?

Звязуйся зі мною поговорим на цю тему.Можливо моя пропозиція тебе зацікавить.Пиши Прив. проп.


Потрібно вміти жити
 
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Як студент може заробити додаткові кошти. (Набридло брати кошти в батьків.)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz