Четвер, 18.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Подружне життя в студенські роки. (Чи варто одружуватись під час навчання.)
Подружне життя в студенські роки.
ПровідникДата: П'ятниця, 13.06.2008, 02:16 | Повідомлення # 31
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Особисто то це далеко недойшло, а от брати..... Вас інколи непоймеш, хочите одного а потім тільки раз і все.....

Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
старостихаДата: П'ятниця, 13.06.2008, 02:23 | Повідомлення # 32
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 3
Статус: Offline
Да - да - да - да - да... ми такі, але якщо ми кохаємо, по - справжньому, то всьо в нас кришу зриває, і ми стаємо ангелочками( особисто я)

Йди вперед, і не оглядайся!
 
ПровідникДата: П'ятниця, 13.06.2008, 02:26 | Повідомлення # 33
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Якщо можна то опопише як це видно ззовнні...... (коли кохать до безтями дівчата)...

Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
старостихаДата: П'ятниця, 13.06.2008, 02:31 | Повідомлення # 34
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 3
Статус: Offline
ми як зірки кожна світиться по - різному і пояснити це не можливо, якщо ти та людина, яку кохають, то ти це зрозмієш.

Йди вперед, і не оглядайся!
 
ПровідникДата: П'ятниця, 13.06.2008, 02:39 | Повідомлення # 35
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Тоді в мене ніколи цієї людини небуло...

Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
старостихаДата: П'ятниця, 13.06.2008, 02:45 | Повідомлення # 36
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 3
Статус: Offline
Буде!!!!!!!!!!!!!! Не переживай в мене довгий час було кохання не взаємне, я була як та зірочка а коли зрозуміла... Але нічого зараз чкось живу, важко ak , але життя продовжується і черездеякий час я надіюсь, що стану зірочкою, але коли? Сама навіть не знаю, але цього знати ніхто не може.

Йди вперед, і не оглядайся!
 
ПровідникДата: П'ятниця, 13.06.2008, 02:51 | Повідомлення # 37
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Мені вже 20, а ще ніразу небуло в мене такої "зірочки" і чи вона взагалі буде? Я нестворяний для такого....

Додано (13.06.2008, 02:51)
---------------------------------------------
Знаю лише одне, я любля пиво, телевізор (комп), самотність.... Все інше можливо прийте потім. Головне щоб це небуло пізно...


Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
старостихаДата: П'ятниця, 13.06.2008, 02:52 | Повідомлення # 38
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 3
Статус: Offline
В кожного з нас десь є друга половинка, в тебе вона також є і ти її обов'язково знайдеш, на все свій час. Я говорю, що моя друга половинка ще не родилась.

Йди вперед, і не оглядайся!

Повідомлення відредагував старостиха - П'ятниця, 13.06.2008, 02:54
 
ПровідникДата: П'ятниця, 13.06.2008, 02:53 | Повідомлення # 39
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Незнаю, часу завжди невистачає.... ak ak ak

Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
ViktorДата: П'ятниця, 13.06.2008, 10:25 | Повідомлення # 40
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Чи варто одружуватись під час навчання? Ні! На це є громадянський шлюб. А там подивитесь.

Повідомлення відредагував Viktor - П'ятниця, 13.06.2008, 12:21
 
ОйраДата: Субота, 14.06.2008, 00:12 | Повідомлення # 41
Група: Видалені





Quote (Viktor)
Чи варто одружуватись під час навчання? Ні! На це є громадянський шлюб. А там подивитесь

Просто клас! bi
Нащо це одружуватися? створювати сім"ю? Краще ні за що не відповідати, жити собі, а там видно буде. Безплатно тобі стірати будуть, обслуговувати другі твої прихоті і ніяких зобов"язань! bi
Viktor, ви чудово показали до чого прагне хлопець, кажучи про громадянський шлюб! Жити собі, як собачки під тином, не сподобалось - розбіглися в різні сторони.
Така позиція просто огидна!
Я вважаю, що одружуватися і вступати у подружні стосунки можна тільки тоді, коли твердо переконаний - це твоя доля, це той єдиний, з яким ти пройдеш через усе життя і тільки йому ти довіришся у найпотаємнішому. А будуть це студентські роки, чи після закінчення навчання - ролі не грає.
 
ПровідникДата: Субота, 14.06.2008, 00:18 | Повідомлення # 42
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Кому чого, ХАЛЯВА ДЛЯ ДЕЯКИХ ЛЮДЕЙ ЦЕ ВИХІД,,,

Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
метеликДата: Четвер, 09.10.2008, 10:36 | Повідомлення # 43
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
я вважажю що дійсн cy о коли люди одружені і дружина навчається чолові ій має допомагати морально і фізично cy
 
anna_grebenkinaДата: Четвер, 09.10.2008, 11:45 | Повідомлення # 44
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну якщо вже пішла на такий серйозний крок , то нехай намагається поєднувати, як би важко не було.Але особисто я вважаю,що спочатку требя закінчити інститут та влаштуватися на роботу,а одруження може почекати.
 
nyitДата: Четвер, 09.10.2008, 11:53 | Повідомлення # 45
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю, що подружнє життя і навчання - речі несумісні, адже, коли твоє серце шалено б'ється від однієї думки про Нього, то в цьому разі жодна наука до голови лізти не буде. dy
 
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Подружне життя в студенські роки. (Чи варто одружуватись під час навчання.)
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz