П'ятниця, 19.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Невербальне спілкування в житті суспільства (Як саме люди користуються невербальними засобами у житті)
Невербальне спілкування в житті суспільства
dasha33407Дата: Понеділок, 27.11.2017, 10:11 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Невербальне спілкування - це невід`ємна частина життя кожної людини,але не кожен вміє користуватиися цими засобами спілкування. ah Люди звикли зазвичай вирішувати всі свої проблеми і конфлікти словами,зовсім не розуміючи того що жести можуть допомогти їм вирішити свої проблеми вдвіччі швидше. bv Жести є невід`ємною частиною спілкування -на мою думку. bi А чи рахуєте ви що жести є невід`ємною частиною спілкування,або ж на вашу думку конфлікт лекше вирішити лише за допомогою слів? :yes:
 
Ulya08Дата: Понеділок, 27.11.2017, 10:15 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Краще уникнути конфліктву yes
 
Shevch98Дата: Понеділок, 27.11.2017, 10:20 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку жести це є негативна частина спілкування між людьми, тобто жести показують що людина немає бажання вирішити якусь проблему у розмові з співбесідником так як як їй простіше висловитись жестами й віришити її таким чином.
 
Vita97Дата: Понеділок, 27.11.2017, 10:37 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Я думаю якщо правильно підібрати жести разом зі словами то можна і уникнути конфлікт.
 
dasha33407Дата: Понеділок, 27.11.2017, 10:50 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Vita97, я гадаю що кожна думка має право на існування)

Додано (27.11.2017, 10:49)
---------------------------------------------
Ulya08, змістовна відповідь el

Додано (27.11.2017, 10:50)
---------------------------------------------
Shevch98, гадаю це правильно dy

 
КОАЛАДата: Вівторок, 16.10.2018, 07:25 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
По поведінці та жестам людини завжди зрозуміло, хоче вона конфлікту чи ні, чого вона хоче від спілкування, як вона налаштована на розмову з Вами. Якщо людина вміє правильно оперувати ними, то вона звичайно ж уникне конфлікту fk
 
TacocatДата: Неділя, 11.11.2018, 19:44 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені здається, жести відіграють надзвичайно важливу роль у спілкуванні, особливо якщо вмієш ними оперувати.
 
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Невербальне спілкування в житті суспільства (Як саме люди користуються невербальними засобами у житті)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz