П'ятниця, 29.03.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Чим відрізняються сучасні видатні люди від минулих?
Чим відрізняються сучасні видатні люди від минулих?
zagadkova_dysha_lirukaДата: Неділя, 09.03.2008, 03:15 | Повідомлення # 1
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 186
Репутація: 10
Статус: Offline
Чи змінилися цінності у сьогоденних видатних людей?

"Життя потрібно змінювати"
 
MASKДата: Вівторок, 11.03.2008, 11:16 | Повідомлення # 2
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 6
Статус: Offline
Скажу тобі тільки одне, собисто в тебе і в твоїх батьків відрізняються цінності? ТАК!!! Тому на мою думку і в них змінюються цінності!!! ca

Я радію навіть з того, що сьогодні прокинувся, чому ж не радіти цілий день? :) :) :)
 
adminДата: Вівторок, 11.03.2008, 21:52 | Повідомлення # 3
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Quote (zagadkova_dysha_liruka)
Чи змінилися цінності у сьогоденних видатних людей?

Можливо духовні цінності змінилися, але в яку строну, от питання...а може не змінилися? Якщо змінилися, то чому ми користуємося афоризмами великих людей, використовуємо притчі, приводимо приклади з життя великих? cs


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
miss_SIMДата: Середа, 19.03.2008, 13:46 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 5
Статус: Offline
Раніше вчені працювали заради пізнання, розвитку певної науки. Більшість з них навіть стали відомими тільки після смерті. А в наш час, на жаль, багато хто займається наукою тільки заради користі чи всесвітньої відомості. ak

У меня непритязательный вкус: мне вполне достаточно самого лучшего.
 
MASKДата: Четвер, 20.03.2008, 09:10 | Повідомлення # 5
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (miss_SIM)
А в наш час, на жаль, багато хто займається наукою тільки заради користі чи всесвітньої відомості

Трошечки правди в цьому є, але хіба зараз нічого нового не відкривають? Звісно так, і багато відкриттів поки не відомі, а стосовно того що люди прагнуть до слави, так це природньо!!! biggrin


Я радію навіть з того, що сьогодні прокинувся, чому ж не радіти цілий день? :) :) :)
 
LackiДата: П'ятниця, 21.03.2008, 14:34 | Повідомлення # 6
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 1
Статус: Offline
MASK, з тобою я згодна, але хочу проаргументувати ще таке: що раніше робилося більше відкриттів, а ніж в наш час; видатні люди стали менш цікавитися наукою, робити нові внески в науку, аргументуючи, що нема що відкривати! bn Та і часи змінилися! Раніше, коли наука заборонялася, більший інтерес був, а ніж в нас час, коли, навпаки, все дозволяють, а ніхто вже не хоче. Люди змінилися як духовно, так і морально.
 
empyrean-martyrДата: Неділя, 30.03.2008, 11:54 | Повідомлення # 7
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 5
Статус: Offline
Зараз з росповсюдженням комп'ютерних технологiй все бiльше i бiльше галузей науки застосовують в розвиток цi€ï сфери, при цьому паралельно спiвпрацюючи з нею.. I так, як колись можна було побачити науковця з портфелем пiд рукою, сьогоднi все частiше можна побачити такого науковця Iз ноутом, чи кпк... Це щодо "видимого боку мiсяця"...
Якщо ж говорити про внутрiшнiй свiт людини, то вiдомо, що iнформацiя ма€ неабиякий вплив не лише на розум, а й поведiнку людини, тому можна говорити про те, що моральнi цiнностi змiнились з розвитком суспiльства, але цi змiни не настiльки значнi щоб про них говорити вслух... Адже "вiчнi" цiнностi анiтрохи не змiнились, а кожен для себе обира€ яким вiн ма€ бути!.. Так було, €, i, швидш за все буде...


Повідомлення відредагував empyrean-martyr - Неділя, 30.03.2008, 11:57
 
ОйраДата: Субота, 12.04.2008, 21:36 | Повідомлення # 8
Група: Видалені





Раніше люди ходили у звірячих шкурах, а зараз деякі люди прикрили їх більш цивілізованим одягом ap
 
Sokol85Дата: Неділя, 13.04.2008, 21:15 | Повідомлення # 9
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 3
Статус: Offline
В старину у них не было компа, а сейчас он есть)))

Пока живу - надеюсь
 
lenaДата: Четвер, 08.05.2008, 13:43 | Повідомлення # 10
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 180
Репутація: 3
Статус: Offline
Раніше все було інакше , інші погляди нажиття, інші цінності, інша мораль, так ми сильно змінилися, за 2007 років, і я думаю, що не в найкращий бік!!!
 
ulinkaДата: Неділя, 11.05.2008, 16:54 | Повідомлення # 11
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 1
Статус: Offline
Відрізняються тим, що зараз люди можуть висловлювати свої думки, не боючись бути засудженими. Наприклад, Галілея спалили на кострі за його твердження!
 
AnnДата: Четвер, 12.02.2009, 13:48 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
В сучасності є багато великих людей і в кожного свої цінності, свої шляхи визнання...
В той час було так само...
 
minusДата: Вівторок, 17.02.2009, 07:36 | Повідомлення # 13
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 7
Статус: Offline
в сучасності видатних людей значно більше, ніж у минулому, проте вони менш відомі, бо в наш час пріоритети суспільства зовсім не такі, як колись.

93! 93 93/93!
 
alosha1993Дата: Понеділок, 17.10.2011, 10:51 | Повідомлення # 14
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
минулі видатні люди більшу частину свого життя віддавали своїй справі.

Я студент Уманського Педагогічного Університету ім Павла Тичини
 
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Чим відрізняються сучасні видатні люди від минулих?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz