Субота, 20.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Наш форум » Технічні питання » Зауваження до роботи та оформлення форуму (Саме тут Ви можете написати недоробки)
Зауваження до роботи та оформлення форуму
MASKДата: Четвер, 21.02.2008, 12:36 | Повідомлення # 1
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 6
Статус: Offline
Прохання до адміна:
Змінити аватари які використовуються під час реєстрації, на мою думку не всі вони відповідають тематиці цього сайту, а саме "+18"


Я радію навіть з того, що сьогодні прокинувся, чому ж не радіти цілий день? :) :) :)
 
adminДата: Четвер, 21.02.2008, 16:18 | Повідомлення # 2
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Дякую за зауваження! Це дійсно серйозне упущення. Найближчим часом воно буде виправлене. ok

Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
MakarДата: Четвер, 21.02.2008, 23:22 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 5
Статус: Offline
Невеличка пропозиція:
було б добре, якби у фотоальбомі можна було знайти фотографії працівників університету, а також коротку інформацію про них. Вирішувати вам.
 
adminДата: П'ятниця, 22.02.2008, 09:56 | Повідомлення # 4
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Quote (Makar)
Невеличка пропозиція:було б добре, якби у фотоальбомі можна було знайти фотографії працівників університету, а також коротку інформацію про них. Вирішувати вам.

Пропозиція гарна, але цей сайт розташований на безкоштовному хостингу і для нього виділений невеликий об'єм (200 Мб). Фотографії викладачів та працівників університету можна побачити на офіційному сайті УДПУ www.udpu.org.ua, а мені хотілося б, щоб тут були фотографії студентів. До речі, ці фотографії студенти можуть розміщувати власноруч, після активації адміністратором сайту їх можна буде побачити у фотоальбомі.
yes


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
adminДата: П'ятниця, 22.02.2008, 14:34 | Повідомлення # 5
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Quote (MASK)
Прохання до адміна:Змінити аватари які використовуються під час реєстрації, на мою думку не всі вони відповідають тематиці цього сайту, а саме "+18"

Нові аватари завантажені.


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
MASKДата: Четвер, 28.02.2008, 15:28 | Повідомлення # 6
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 6
Статус: Offline
Особисте проханя до admin, , щоб Ви намагались трохи активніше вступати в семе обговорення проблеми! З повагою MASK!!! smile

Я радію навіть з того, що сьогодні прокинувся, чому ж не радіти цілий день? :) :) :)
 
adminДата: П'ятниця, 29.02.2008, 15:59 | Повідомлення # 7
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Шановний MASK!
Дякую за зауваження. Проте я намагаюся потроху працювати в кожному розділі, а тема, яку модереєте Ви, досить гарно розвиваеться і функціонує...))); гадаю, що завдяки Вашій активності... respect


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
VladykaДата: Четвер, 06.03.2008, 08:33 | Повідомлення # 8
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 8
Статус: Offline
Шановна admin!В аватарах, здеться в колекцii 3, розмiщена конопляна куля. Це, звичайно, прикольно, але не для пед. унiверситету.

Життя прекрасне!
 
VladykaДата: Четвер, 06.03.2008, 09:00 | Повідомлення # 9
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 8
Статус: Offline
До речi, в описi цiеi теми допущена маленька помилка. У словi "написатЕ"

Життя прекрасне!
 
adminДата: Четвер, 06.03.2008, 09:30 | Повідомлення # 10
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Quote (Vladyka)
До речi, в описi цiеi теми допущена маленька помилка. У словi "написатЕ"

Дякую за зауваження... ab


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
MASKДата: Четвер, 06.03.2008, 12:19 | Повідомлення # 11
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 6
Статус: Offline
Дякую admin, за нові приколні смайли!!! Саме смайли є однією із головних окрас форуму!!! cy

Я радію навіть з того, що сьогодні прокинувся, чому ж не радіти цілий день? :) :) :)
 
VladykaДата: Середа, 19.03.2008, 11:53 | Повідомлення # 12
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 8
Статус: Offline
Шановна admin! Я пропоную розмiстити в шапцi головноi сторiнки форуму прохання до користувачiв не флудити. Можливо, це допоможе запобiгти поширенню цього явища. Обов'язково треба пояснити, що таке флуд, тому що бiльшiсть дивитимуться на це слово, як я на китайськi iероглiфи...

Життя прекрасне!
 
mayor_O_MДата: Середа, 21.05.2008, 02:08 | Повідомлення # 13
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 22
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Vladyka)
До речi, в описi цiеi теми допущена маленька помилка. У словi "написатЕ"

ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ НАДІЯ МИКОЛАЇВНА НАВЧІТЬ ЦЕЙ 2 КУРС ПРАВИЛЬНО ПИСАТИ!!!!!!!!!!!!!!!! ao
БО ДАЛІ НЕ БУДЕ ДІЛА. ag eh fe
А, ТО НАЧЕ ЛЮДИ РОЗУМНІ В ГОЛОВІ МИСЛЯ Є, А ПИСАТИ НЕВМІЮТЬ!!!!!!!!!!!!!!!! ah
 
VladykaДата: Середа, 28.05.2008, 00:42 | Повідомлення # 14
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 8
Статус: Offline
mayor_O_M, у тому повiдомленнi я вказував на помилку, а саме на те, що замiсть "И" було написано "Е"! Треба читати ВСЕ повiдомлення, а не лише слова з помилками! Ти б краще сам почитав граматику украiнськоi мови. Зокрема теми про кому (,) та про "не" з дiесловами. "Невмiють" пишеться окремо: "не вмiють". Наче ж розумний хлопець...

Життя прекрасне!
 
KseniyaДата: Середа, 25.04.2012, 16:51 | Повідомлення # 15
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня, Надія Миколаївна!
В мене є невеличка пропозиція. Зараз багато старшокурсників це 5 і 4- знаходяться на фінішному етапі навчання, тому перед ними відкриваються двері вакансій))) Іноді студенти навіть на 3 курсі переводяться на ін.план і шукають роботу, можна було б створити форум який би допомагав студентам в пошуку роботи, розміщувати там ряд вакансій які надходять в університет, щоб студенти мали змогу обговорити і порадитись щодо того чи іншого питання .
 
Форум » Наш форум » Технічні питання » Зауваження до роботи та оформлення форуму (Саме тут Ви можете написати недоробки)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz