Четвер, 25.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Як знайти пару на все життя? (Кохання коханням, А з ким ми живемо?)
Як знайти пару на все життя?
tessaДата: Неділя, 14.03.2010, 21:11 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже важливо знайти справжнє кохання. А якщо не вдається, З ким нам доводиться жити?
Ми не хочемо бути одинокими? І що ми робимо - ми погоджуємося на те, що є доступним і поряд з нами?
Хтось живе казкою, хтось реальність, але нам потрібна людина, яка б раділа за наші успіхи, співпереживала, була вдячною?

Кого ми обираємо собі на все життя?


tessa
 
zadiraДата: Вівторок, 30.03.2010, 16:00 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
То як її знайти? Розкажіть в якій кодіровці потрібно шукати? ax
 
zagadkova_dysha_lirukaДата: Неділя, 04.04.2010, 21:17 | Повідомлення # 3
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 186
Репутація: 10
Статус: Offline
Шукає серце...От і все. І воно буде любити. І хто-зна, за якою кодировкою воно шукає.

"Життя потрібно змінювати"
 
picemanДата: Вівторок, 06.04.2010, 13:52 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку, воно таки не існує. Як говорив один мій знайомий: Кохання вічне, лише партнери змінюються. Вічного кохання не існує, хоча можете мене за це засуджувати. ca

Где мало слов - там вес они имеют. (Уильям Шекспир)
 
OlesyaДата: Понеділок, 12.04.2010, 12:38 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
По-моєму це риторичне запитання.
Незнаю чи знайдеться людина, яка постійно захоче бути самою. Рано чи пізно стане сумно і самотньо. Бути зі своєю половинкою це звичайно супер, але це має бути дійсно половинка, дійсно та людина з якою хочеться проводити і день і ніч. Я от від недавна вже знайшла свою половинку, чим дуже тішусь. Життя не має сенсу без того кому ти потрібен і хто потрібен тобі! Люди шукайте свої половинки. Життя прекрасне і воно продовжується. ab
 
dsl2518Дата: Середа, 18.05.2011, 14:40 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені здається коли ти зустріниш ту САМу, ти все відчуєш і зрозумієш щоце є та сама!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
jasminДата: Вівторок, 20.09.2011, 15:08 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
моя думка,що лише час може показати ,чи ви один одному пыдходите!
 
КорабликДата: Середа, 21.09.2011, 07:23 | Повідомлення # 8
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Знайдеш, чи не знайдеш, а шукати треба!
Може воно десь так само шукає... Бажано, щоб ці пошуки не зводилися до пошуків під кущем або на обочині дороги.
Хоча кожний сам собі вибирає способи, шляхи та методи. Я мрію зустріти розумного хлопця... Точно знаю, що п'яного в барі чи кафе мені не треба. Може він у бібліотеці читає розумну книжку або сидить в якійсь аудиторії за комп'ютером і теж мріє про мене ah ?
 
martuniukДата: Вівторок, 27.09.2011, 08:37 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю,що кохання шукати не потрібно!У кожного є своя половинка і ця половинка з'явиться в твому житті саме в той час,коли тобі це буде так необхідно!!!
 
caskarrraДата: Вівторок, 27.09.2011, 09:20 | Повідомлення # 10
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: -1
Статус: Offline
мне хватает 1.20 мин. ... на всю жизнь не надо ep ep ep

Додано (27.09.2011, 09:20)
---------------------------------------------
а если серьезно, то ИМХО не надо ничего искать ab когда время придет она сама появится aj


Настоящее одиночество - это когда тебя тянет ответить на письмо спамера...
 
anosinskaДата: Вівторок, 27.09.2011, 11:48 | Повідомлення # 11
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо тебе ніколи не охоплювало бажання обійняти всю землю, прилащити бродячого собаку, підняти із землі зірваний листок і цілувати його — значить, ти ще не любив.
Г. Тютюнник
Мені здається,якщо відчуваєш таке-то це кохання... cy
 
vikasv2012Дата: Вівторок, 27.09.2011, 11:52 | Повідомлення # 12
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
я вважаю що не потрібно дивитись на людину чи вона багата, чи бідна, красива чи не дуже, головне щоб ця людина тебе дуже сильно кохала і завжди підтримала у важку хвилину!!!!!!!!!!!!!!!! db

Святецька Вікторія
 
anosinskaДата: Вівторок, 27.09.2011, 12:01 | Повідомлення # 13
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Ідеальні відносини,коли ви фліртуєте ,як 16 літні,довіряєте один одному,як друзі...підтримуєте один одного, як брат і сестра....
таку людину потрібно шукати... aw
 
LenuaДата: П'ятниця, 21.10.2011, 10:04 | Повідомлення # 14
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичайно потрібно обирати собі другу половинку. Набагато легше проживати життя вдвох, підтримуючи один одного. Коли дивлюсь на своїх дідуся та бабусю, то часто дивуюсь, як люди змогли так довго прожити разом, адже це справді дуже важко. На мою думку потрібно обирати собі половинку серцем, та не відхилятись при цьому від здорового глузду, адже закоханість проходить і залишаеться сувора правда подружнього життя, в якому не завжди все гладко...

Повідомлення відредагував Lenua - П'ятниця, 21.10.2011, 10:07
 
Lilia123Дата: П'ятниця, 21.10.2011, 10:21 | Повідомлення # 15
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
не потрібно нікого шукати,а коли дійсно прийде час зустрітися, не відпускайте свій шанс...
 
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Як знайти пару на все життя? (Кохання коханням, А з ким ми живемо?)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz