Четвер, 28.03.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Чим відрізняється любов від кохання?
Чим відрізняється любов від кохання?
adminДата: Понеділок, 30.11.2009, 19:53 | Повідомлення # 1
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Любов і кохання

В одній звичайні людській душі жили Любов і Кохання.
Вони були схожі, як близнюки, але вели себе чомусь по-різному. Кохання було від природи сліпим, Любов мала стопроцентний зір.
Коли Кохання впритул не помічало недоліків, Любов чудово бачила їх, беззаперечно приймаючи.
Коли Кохання гуляло під місяцем і дарувало квіти, захлинаючись у вирі щасливих емоцій, Любов терпляче чекала самотніми холодними ночами. Коли Кохання розпливалося в компліментах, Любов говорила жорстку правду, лікуючи болем.
Кохання знало безліч ніжних слів, Любов просто вміла дарувати насолоду.
Коли кохання кричало „я не проживу без тебе!”, любов, тихо помираючи, відпускала на свободу.
Коли кохання безсило билося в істериці, вимагаючи взаємності, Любов проводила безсонні ночі біля лікарняного ліжка, ні на що не зважаючи.
Коли кохання, дивлячись в постаріле зів'яле лице, відвернулося, і, жаліючи себе, розтануло, як сніг, залишивши душу назавжди, Любов залишилась, вдихаючи життя в холодні посинілі губи.
- Я тут безсила, - сказала Смерть, тихо танучи слідом за Коханням.
- Чому ж так відбувається? – запитав молодий Ангел у старшого „колеги”, зазираючи з цікавістю у сповнену Любов’ю душу.
- Все просто, - відповів Старий Ангел, який на своєму віку бачив мільйони звичайних людських душ.
- Все просто. Коли народилося Кохання – засяяла нова яскрава зірка, даруючи красу і радість всім навколо. Коли народилася Любов – посміхнувся Бог. А посміхається він, повірте, не так часто.


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
PrueДата: Вівторок, 01.12.2009, 08:22 | Повідомлення # 2
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 10
Статус: Offline
Чудова притча!!!! dy dy Дійсно! Ми часто не розуміємо різниці між цими почуттями.

Все что не делается, делается к лучшему!
Если только жизнь прожита для других, тогда её можно назвать полной.
 
SvetikДата: Неділя, 06.12.2009, 10:00 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 3
Статус: Offline
Прекрасна притча А от я вважаю, що кохання, закоханість - більш пасує молодому гарячому віку, більш раннім стосункам, а от любов (перевірена роками, міцна, сильна, могутня) - старшому поколінню. довгим стосункам... cc
 
PrueДата: Неділя, 06.12.2009, 11:39 | Повідомлення # 4
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 10
Статус: Offline
На мою думку любити можна маму, брата, дядька, бабусю з дідусем, друга, а кохання - це частково примарне почуття, бо воно закриває людині очі на багато речей!!!!

Все что не делается, делается к лучшему!
Если только жизнь прожита для других, тогда её можно назвать полной.
 
МеляДата: Неділя, 06.12.2009, 21:34 | Повідомлення # 5
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 1
Статус: Offline
На мій погляд (вибачте, але я так думаю), в цій притчі кохання переплутано із закоханістю. Якщо ж ви так не думаєте, то поясніть мені поняття "закоханость" або тотожність понять "кохання" і "закохансть".
"Любов" і "кохання" - рівносильні поняття.
Коли я казав своїй майбутній дружині "Я тебе кохаю!", повірте, я мислив тверезо і мав "стопроцентний зір".


Не позволяй душе лениться!
Чтоб воду в ступе не толочь,
Душа обязана трудиться
И день и ночь, и день и ночь.
 
savradimДата: Неділя, 06.12.2009, 23:43 | Повідомлення # 6
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 285
Репутація: 8
Статус: Offline
Меля, Що означає Ваш аватар? ap
А щодо притчі, то вона просто СУПЕР. Ця тема дуже гостро стоїть в сучасному, на мій поглд, жорстокому світі. Любов і повага забуваються людьми, переважає ненависть і егоїзм. Але я вірю, що любов і кохання бодуть жити в людських серцях вічно. dy
Quote (Меля)
"Любов" і "кохання" - рівносильні поняття.

Почитайте Біблію і Ви зрозумієте різницю між цими поняттями.
ca ca ca


Войско баранов, возглавляемое львом всегда одержит победу над войском львов, возглавляемых бараном.
Каждый человекспособен на многое, но не каждый знает на что онспособен!!!
 
МеляДата: Понеділок, 07.12.2009, 19:51 | Повідомлення # 7
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (savradim)
Меля, Що означає Ваш аватар?

Приблизно щось таке: "Обережно, бо можу боляче вкусити!". Так, я згодний, що моя ава не на достатньому рівні сповнена глибоким змістом і філософською ідеєю як Ваша.
Quote (savradim)
Почитайте Біблію і Ви зрозумієте різницю між цими поняттями.

Каюсь, давно не читав. То може Ви із усією своєю релігійною обізнанністю дасте мені чітке посилання на розділ Святого Письма? Завчасно вдячний за увагу!


Не позволяй душе лениться!
Чтоб воду в ступе не толочь,
Душа обязана трудиться
И день и ночь, и день и ночь.
 
savradimДата: Неділя, 13.12.2009, 13:45 | Повідомлення # 8
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 285
Репутація: 8
Статус: Offline
Меля, "Любов настає тоді, коли пристрасть закінчується".Пристрасть закриває людині очі. А любов не повинна бути сліпою. Закоханість сліпа. Закоханість може початися із пристрасті. Але закоханість - це не любов. Вона може з часом, за відповідних умов, перерости в справжню любов, але закоханість ніколи не є любов'ю. Це зовсім різні стани людини. (Быт 1:27)
А якщо любов'ю називати те, що сьогодні цим словом називають більшість людей, а саме - секс, статевий акт, до такої любові повинна бути не нестримна пристрасть, а контрольована поведінка. Спочатку повинне бути ніжне і уважне ставлення, потім певні ласки, які покликані розігріти жінку, і лише потім, коли у неї з'явилася пристрасть, тоді чоловік може вивільнити і свою пристрасть, з'єднавшись з жінкою в акті любові тілесної. Можливо саме тому, що дуже багато чоловіків не вміють контролювати свою пристрасть, багато жінок так ніколи і не дізнаються, що таке справжня пристрасть, і не відчувають цього задоволення від фізичної близькості.
Як би мені хотілося, щоб всі чоловіки пізнали красу і насолоду справжнього кохання, відмовившись від гріховних задоволень. Але це так само важко, як звикшому красти полюбити свободу чесного життя, або алкоголікові полюбити красу тверезого стану. Тим не менше, це можливо. І я молюся, щоб усі бажаючі пізнати справжню любов і свободу від гріховних пристрастей і прагнень, дійсно змогли це зробити. Все можливо віруючому (Мк 9:23), (Флп 4:13). dy
ca ca ca


Войско баранов, возглавляемое львом всегда одержит победу над войском львов, возглавляемых бараном.
Каждый человекспособен на многое, но не каждый знает на что онспособен!!!
 
МеляДата: Неділя, 13.12.2009, 19:06 | Повідомлення # 9
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 1
Статус: Offline
Я все таки хотів би, щоб Ви вчитувалися в те що пишите. Ваші старання заслуговують на повагу, але насправді моїх зауважень вони не заперечують!
І справа тут не у впертості, чи в принциповій думці. Просто у кожній Вашій фразі та цитаті вживаються поняття "пристрасть" та "закоханість", але чи вони рівнозначні із поняттям "кохання"? Ось що я намагався запитати в першому зверненні. Я не оцінював притчу, просто зауважив на тому, що почесну головну роль в ній повинна грати "закоханість", а не "кохання". Не ототожнюйте ці поняття.
Я не філолог, але певне уявлення про організацію рідної мови маю. Слово "кохання" відновилося у широкому вжитку після здобуття незалежності нашою країною (має спорідненість із схожими по змісту словами наших західних сусідів-слов'ян). Але слово "любов" як було, так і залишилося основною моделлю вияву громадянами їх душевного потягу до іншої людини (має спорідненість із схожими по змісту словами наших східних сусідів-слов'ян). Так от обидва ці слова виражають одне й те саме і мають одну й ту саму змістовну наповненість.
Проведу паралелі між українською та російською мовою:
"Кохання" - "любовь"
"Закоханість" - "влюблённость"
"Я тебе кохаю" - "Я тебя люблю"
"Я в тебе закоханий" - "Я в тебя влюблённый"
Отож ми можемо спостерігати різне вживання цих слів у висловах, що свідчить про їх різне смислове значення.
Я вважаю закоханість почуттям, яке обов'язково передує коханню і є раннім його виявом. Закоханість - нестійке, пристрастне та (здебільшого) бездумне почуття. Але раціональне його усвідомлення, підконтрольність емоцій дають в результаті якісно нове вираження.

Говоріть своїм половинкам "Я тебе кохаю", усвідомивши реально високу ціну вашої закоханості!


Не позволяй душе лениться!
Чтоб воду в ступе не толочь,
Душа обязана трудиться
И день и ночь, и день и ночь.
 
savradimДата: Неділя, 13.12.2009, 21:35 | Повідомлення # 10
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 285
Репутація: 8
Статус: Offline
Меля, Вибачте, але я, на жаль, не маю бажання вести з Вами дискусію стосовно цього питання.
ca ca ca


Войско баранов, возглавляемое львом всегда одержит победу над войском львов, возглавляемых бараном.
Каждый человекспособен на многое, но не каждый знает на что онспособен!!!
 
ПогодаДата: Понеділок, 14.12.2009, 14:08 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Кохання і любов - це різні речі але схожі між собою. ax
 
ksefaДата: Вівторок, 23.11.2010, 10:28 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Любовь одна,но подделок под нее - тысячи. yes Любовь - это когда счастье другого есть необходимое условие вашего счастья!!!!!!!!!!! em
 
yanagudzДата: Середа, 24.11.2010, 10:22 | Повідомлення # 13
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже сподобалась притча!!!!!Дійсно, ми ніколи не замислювались над цими двома поняттями,говорили про них, не розуміючи їх суті. Любов- це на все життя,приймаючи недоліки тієї людини,яку любиш. А кохання чи закоханість-це захоплення!!!!!

12345
 
inna-95Дата: Понеділок, 06.12.2010, 15:13 | Повідомлення # 14
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
мені також сподобалася притча. але я з нею не погоджуюся.мені здається,що любов відрізняється від кохання лише тим, що це понняття ширше.вонозастосовується як до любові закоханих так і до дружньої любові і материнської...
 
innagolovatyuckДата: Понеділок, 06.12.2010, 15:35 | Повідомлення # 15
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю,що любов ти проявляєш до батьків,до рідних,навіть до друзів,до "братів наших менших",а от кохати ти можеш хлопця чи дівчину.Це прекрасне почуття!
 
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Чим відрізняється любов від кохання?
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz