Вівторок, 23.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: red  
Форум » Спілкування на різні теми » "Я Вам пишу..." » Ти пішла...
Ти пішла...
minusДата: П'ятниця, 15.02.2008, 14:54 | Повідомлення # 1
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 7
Статус: Offline
Ти пішла... Скільки разів я уявляв собі цей день. Уявляв, і все моє єство здригалося у паніці - я просто не міг повірити, що він настане. Мого слуху з навушника досягають якісь звуки, та зараз я не розрізняю їх. Для мене існує лише твоя записка... Твоя остання записка...
Я перечитую її знову і знову, шукаючи прихований зміст, якийсь натяк на те, що все це просто чийсь жахливий жарт, що, варто мені озирнутися, і я побачу тебе на своєму порозі з твоєю звичною посмішкою у очах. Аж раптом якийсь голос нізвідки, немов грім небесний, каже:"ВОНА НЕ ПОВЕРНЕТЬСЯ". І чомусь не виникає ніяких сумнівів у тому, що грізний голос правий. Я занадто добре знаю тебе, щоб тішити себе цими марними надіями.
Ти пішла... Колись я думав, що в день, коли ти підеш, моє життя скінчиться; я буду клясти долю до самої своєї смерті за те, що вона забрала тебе в мене. І тут я помилявся. Я не відчуваю ані болю, ані жалю. Не відчуваю навіть натхнення. Просто в мені утворюється порожнеча і зараз треба її чимсь заповнити. Залишилось лише обрати, чим... І я обираю спогади. Обираю їх з тієї єдиної причини, що все ж хочу зрозуміти, ЧОМУ??? Чому ти в одну мить зруйнувала усе, що ми так самовіддано і старано будували удвох цілу вічність.
Гортаю сторінки пам'яті назад, пригадуючи минуле... Я люблю тебе. Я стільки разів казав тобі ці слова, повторюючи знову і знову, не задумуючись про те, що вони можуть набриднути тобі чи втратити усю ту глибину моїх почуттів до тебе. Цього не було, тому що кожного разу, що я їх проказував, щоразу це було по-новому. Я шепотів ці слова в хвилини пристрасті. Я проказував їх тобі по телефону. Я тисячу разів написав "Я люблю тебе!". Зупиняючись на вулиці і несподівано перериваючи тебе, я повертав тебе до себе, цілував і шепотів:"Люблю"! Не знаю, що находило на мене в ті моменти. Дикий захват, радість, щастя від усвідомлення того, що у мене є ти. Я кохаю тебе. Я дивлюсь на тебе... Твої очі. Я можу нескінченно довго дивитися в них. Ніколи в житті я не бачив таких очей, як у тебе. Я тону в них. Це - як наркотик. Чим більше дивишся, тим більше тебе зачаровує те, що ти бачиш і тобі вже несила відірватися. Я помираю і народжуюся знов від твого погляду. У ньому все для мене. Я люблю тебе. Мабуть, в своїх дитячих мріях про красу я уявляв саме тебе. Малюючи в своїй уяві прекрасну жінку, я бачив твоє обличчя. Сто п'ядесят мільйонів разів я казав тобі:"Боже, яка ти красива!!!"
Я люблю тебе. Я люблю все в тобі. Те, як ти говориш чи мовчиш, сердишся і радієш. Як я радію, коли ти смієшся! Це таке щастя, бачити посмішку на твоєму обличчі і чути твій сміх. А коли ти говориш, я готовий слухати тебе годинами. Мені так цікаво з тобою! І чим більше я дізнаюся про тебе, тим більше розумію, що нічого про тебе не знаю. Ти для мене - океан. І з кожною хвилиною він стає більшим і більшим. В тобі втілилось усе найкраще, що може бути.
Я люблю тебе. Я щасливий, що зустрів тебе, що пережив ці почуття, незважаючи на те, що зараз ти і не зі мною! Ти вже зробила мене щасливою людиною, подарувавши, хоч на мить, своє кохання.
Дякую тобі.


93! 93 93/93!
 
adminДата: Неділя, 17.02.2008, 23:42 | Повідомлення # 2
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Дуже гарна історія кохання...прекрасного і ніжного почуття...

Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
JasterminaДата: Середа, 20.02.2008, 14:08 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 1
Статус: Offline
я полюбляю такі історії кохання, тому що і сама пишу щось подібне. Ти не пробував давати ці роботи на друк в газетах? Мої вірші вперше надрукували цього року, було дуже приємно, що мене хоч трохи впізнають на вулицях. Відкрий душу для інших
smile


Посміхнись! Життя - прекрасне!!!
 
minusДата: Середа, 20.02.2008, 23:03 | Повідомлення # 4
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 7
Статус: Offline
Я якось не задумувався про це... Дякую за ідею happy

93! 93 93/93!
 
RantukДата: Вівторок, 04.03.2008, 15:09 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Мене вразила Ваша щирість і відкритість у почуттях, які висловленні у Вашій сповіді душі. Я теж іноді виливаю душу на папері. Періодично друкуюсь у пресі, маю доробок поезій. Проте у прозі на жаль...Потрібно бути справжнім митцем слова, щоб писати так, щоб це не залишило байдужим читача. Як на мене, Вам варто спробувати писати не лише для себе, але й для широкого загалу.
 
lanovukДата: Четвер, 06.03.2008, 13:45 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже жаль,що не кожен може це відчути,побачити та цінити це.Це була вражаюча історія.
 
КицюнічкаДата: Середа, 26.03.2008, 08:54 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Історія дійсно вражаюча, і щоб заповнити порожнечу від такого кохання, потрібно знову покохати.Я чудово розумію, як важко знайти споріднену собі душу.Моя тобі порада: зустрічаючи дівчину, не порівнюй її з попереднім коханням.
 
AnanasikДата: Середа, 26.03.2008, 18:22 | Повідомлення # 8
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 12
Статус: Offline
Дуже чудова історія Женічка,ти просто умнічка ah cy ah

 
Tiagai_IvanДата: Середа, 26.03.2008, 20:29 | Повідомлення # 9
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 139
Репутація: 5
Статус: Offline
Так пише той, хто справді кохає!!! А ще говорять, що хлопці не уміють кохати. Коли сваришся з коханою, то такий біль, що не описать. А якщо розтатись, я навіть собі не уявляю!!!

There is somesing behind the throne greater than the king himself.
Sir William Pitt.:"House of lords", 1770
 
ulianaДата: Вівторок, 01.04.2008, 23:20 | Повідомлення # 10
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 2
Статус: Offline
Чесне слово, перший раз читаю , що відчуває хлопець . Мене це приємно вразило . Навіть очі від сліз заблищали . Ви дійсно молодець , доля обов"язково нагородить вас за щирість і відданість. yes

"Человека сотворила любознательность."
 
liydaДата: Четвер, 03.04.2008, 14:48 | Повідомлення # 11
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Їхнє кохання казка що закінчилась вона пішла..... А почуття, біль, спогади,обійми залишились після неї.
ax


я Людмилка!
 
DakotaДата: П'ятниця, 02.05.2008, 14:42 | Повідомлення # 12
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (minus)
minus

Добре, що хоч одна людина нормально до цього поставилась і зрозуміла все правильно. А то зазвтчай після розставання хтось на когось "жене". Дурдом, а головне те, що можна залишитись просто друзями. Ну і що, що вона пішла, значить так потрібно було. Всі ми заслуговуєм на щастя. Вона з ним щаслива, то й добре. Ти повинен за неї радіти, що людині яку ти любиш, добре, хоч таким способом, хоч не з тобою. Все що не робиться, робиться до чогось, запам"ятай, і ще: не обертайся ніколи, йдеш-йди.


Мстят только слабые... Сильные умеют прощать...
 
PrueДата: П'ятниця, 02.05.2008, 19:16 | Повідомлення # 13
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 10
Статус: Offline
Знаеш,я не знаю что можна сказать. Если бы было побольше таких людей
мир был бы намного лучше. Но тебе не стоит полностью погружаться в воспоминания.
Это может плохо кончиться.


Все что не делается, делается к лучшему!
Если только жизнь прожита для других, тогда её можно назвать полной.
 
palomaДата: П'ятниця, 09.05.2008, 21:29 | Повідомлення # 14
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: -1
Статус: Offline
Quote (minus)
minus

Сумна і водночас вражаюча історія. Ти справді вмієш кохати. Не турбуйся, все налагодиться. А дівчина, яка буде з тобою буде справді щаслива.
 
minusДата: Четвер, 22.05.2008, 22:19 | Повідомлення # 15
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 7
Статус: Offline
Дякую усім за коментарі та поради. Приємно, що комусь продукти моєї творчості сподобалися ah

93! 93 93/93!
 
Форум » Спілкування на різні теми » "Я Вам пишу..." » Ти пішла...
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz