Середа, 24.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Школа молодого вчителя » Педагогічні ситуації » Дівоча честь
Дівоча честь
adminДата: Вівторок, 25.03.2008, 10:15 | Повідомлення # 1
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Матеріально вигідно

Класний керівник Лариса Борисівна помітила, що десятикласницю Ірину майже щодня підвозять на автомашині незнайомі чоловіки, та й після уроків за нею заїжджають молодики. Стурбована вчителька запитує дівчину: «Ірино, невже ти зовсім не дорожиш своєю честю та репутацією?» Школярка спокійно відказує: «Те, що колись приховувалось, тепер, навпаки, престижно і досить матеріально вигідно». Ваші подальші дії на місці класного керівника?


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
TatjanaДата: Четвер, 27.03.2008, 11:41 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 1
Статус: Offline
Сказала б: "У світі най деться той хлопець, якого ти будеш дуже кохати... Як ти думаєш, чи позитивно він віднесеться до того життя, яким ти живеш зараз? Адже кожен чоловік мріє про єдину і неповторну, і щоб нічого поганого в ні не було, навіть у минулому! Ти подумай над моїми словами!"
 
anna_23grДата: П'ятниця, 28.03.2008, 11:11 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 2
Статус: Offline
"Ірино, ти зараз не замислюєшся над майбутнім і не розумієш, що такі походеньки до добра не довидуть. Поводь себе так, як ти хочиш, щоб поводилась твоя донька. Не роби зараз помилок, щоб не зіпсувати своє майбунє"

Всім привіт!
 
palomaДата: П'ятниця, 04.04.2008, 14:03 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: -1
Статус: Offline
Вчителька повиненна пояснити дівчині, що так чинити не добре, що дівчина повинна дбати про свою честь та гідність. А також, що такі молодики не цінують дівчину, вони лише її використовують. Пояснити, що таких дівчат у цих чоловіків може бути багато і для них вони нічого не означають.
 
Tiagai_IvanДата: Четвер, 10.04.2008, 22:09 | Повідомлення # 5
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 139
Репутація: 5
Статус: Offline
Учитель в такій ситуації вже не може нічого зробити, почне розповідати, що так не гарно і так далі. Хіба ця дівчина буде слухати її, якщо напевно батьків не слухає? Я б запитав у неї одне, чи не стидно їй дивитись в очі батькам, коли вона так робить?

There is somesing behind the throne greater than the king himself.
Sir William Pitt.:"House of lords", 1770
 
lenДата: П'ятниця, 11.04.2008, 10:35 | Повідомлення # 6
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Одне, що вчитель може зробити це поговорити з дівчиною про цю ситуацію. А якщо та її не послухає, то це вже її справи, вона доросла і сама має вирішувати, що їй робити!!!
 
ulinkaДата: Неділя, 11.05.2008, 15:13 | Повідомлення # 7
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 1
Статус: Offline
Цю дівчину вже важко змінити.Якщо вона так себе поводить - то в неї немає гідності, і ніякі виховні - не допоможуть!!!
 
Ira_kuryloДата: Середа, 28.05.2008, 13:59 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Навряд цю ситуацію можна вирішити однією розмовою. Таких дівчат важко переконати. Але все ж учитель(якщо це жінка) має сказати їй, що дівчина може звернутися до неї за будь якою порадою, з будь-якого питання, якщо виникнуть якісь труднощі. Лише довіра до вчителя може вплинути на дівчину, бо, зрештою, у неї виникнуть неприємності, про які вона не захоче говорити з близькими й саме тоді учитель має підтримати її й допомогти порадою й не тільки.
 
Larysa_KozakДата: П'ятниця, 30.05.2008, 23:58 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Можливо варто присоромити дівчину, хоча розумію, що не подіє :(
 
Паршак_ЛіляДата: Субота, 31.05.2008, 00:05 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Larysa_Kozak)
Можливо варто присоромити дівчину, хоча розумію, що не подіє :(

дійсно, навряд подіє, тут взагалі навряд можна щось зробити...
просто фантазії не вистачає, я мабуть розгубилася б...
 
Ira_kuryloДата: Субота, 31.05.2008, 00:14 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Провідник)
Ira_kurylo, да наче все так просто, але зажди винекне вікова проблема. Їй буде важко точніше просто стидно підійти і поговорити з більш дорослішою людиною за неї.

Провідник, повір, існують такі педагоги, яким довіряють, з якими радяться і з якими не соромляться говорити на будь-які теми. Ідеальний варіант, якщо цим займеться шкільний психолог, а в утопічному варінті: шкільний психолог - молода, авторитетна серед учнів, жінка. Саме таким діти довіряють.
 
natalia_oeaepДата: Вівторок, 03.06.2008, 10:43 | Повідомлення # 12
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Я б просто знайшла людину, яка починала своє життя як наша дівчина, але потім скотилась ще нижче. Нехай би вони поговорили. Я думаю, що у них було багато спільного.
Якщо б таку людину знайти не вдалося б, то і Інтернеті чи просто в магазині знайшла б фільм з подібною ситуацією і переглянула б його з дівчиною.
Думаю, що таким чином я б до неї достукалася. ab


Все получится!
http://evrodiplom.eu
 
Ira_kuryloДата: Четвер, 05.06.2008, 19:51 | Повідомлення # 13
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (natalia_oeaep)
Якщо б таку людину знайти не вдалося б, то і Інтернеті чи просто в магазині знайшла б фільм з подібною ситуацією і переглянула б його з дівчиною.

прекрасна думка! bi bi bi cy
 
PetroДата: Понеділок, 16.06.2008, 09:54 | Повідомлення # 14
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (natalia_oeaep)
Я б просто знайшла людину, яка починала своє життя як наша дівчина, але потім скотилась ще нижче. Нехай би вони поговорили. Я думаю, що у них було багато спільного.Якщо б таку людину знайти не вдалося б, то і Інтернеті чи просто в магазині знайшла б фільм з подібною ситуацією і переглянула б його з дівчиною.Думаю, що таким чином я б до неї достукалася.

А потім вона показала би вчительці модні глянцеві журнали з фотомоделями - яки так як вона і починали - і в яких все "в мармеладі". І ось тут вчительці нема булоб що сказати.
А ну, якій це фільм розповідає про таку сітуацію? Назвіть хоча б один. Може "Емануль"? Чи "Унесённые ветром"?? ТАКЕ КІНО НЕ ЗНІМАЮТЬ. Знімають, наприклад к.ф. "Глянець", або тупі серіали для дебілів.
 
lesiaДата: Понеділок, 06.10.2008, 15:56 | Повідомлення # 15
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Кожна дівчина повинна вести себе гідно,незалежо від того , в який час вона живе.Справжня дівчина повинна поважати й любити себе .
dy

Додано (06.10.2008, 15:56)
---------------------------------------------
дівчина завжди повинна бути гарною . гідно себе вести....

 
Форум » Школа молодого вчителя » Педагогічні ситуації » Дівоча честь
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz