Четвер, 28.03.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Школа молодого вчителя » Педагогічні ситуації » Домашнє завдання
Домашнє завдання
ELVIДата: Понеділок, 10.10.2011, 14:54 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
На уроці англійської мови в 3 класі проходила перевірка домашнього завдання. Домашнє завдання - вивчити діалог і виконати вправу письмово. Дівчинка піднімає руку і каже:"Я не вивчила діалог." Учитель запитав:"Чому?". Відповідь учениці:"Мама сказала,що діалог не пов'язаний з темою уроку і сказала,щоб я його не вчила." Хоча і діалог, і вправа відносяться до однієї теми. Що робити у цій ситуації?
 
ШустрикДата: Понеділок, 10.10.2011, 19:24 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Пояснити дівчинці, що коли її мама вчителька, то нехай дівчинку переведе у ту школу, де вона вчителює. Якщо ж ні, то нехай уважно прочитає правила для учнів, в яких сказано, що учень мусить виконувати домашні завдання, а навчальним процесом у школі керують не учні і їх батьки, а директор школи та вчителі. ca
 
oxanik1981Дата: Субота, 22.10.2011, 09:42 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Для дитини мама -авторитет!!! Тим-паче для учня початкової школи.Тут потрібно діяти мяко, не руйнуючи маминого авторитету, пояснити дитині, що ця тема також є важлива і чому...

""""""""
 
Форум » Школа молодого вчителя » Педагогічні ситуації » Домашнє завдання
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz