Середа, 24.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Школа молодого вчителя » "Важкі" діти » Душевні рани
Душевні рани
adminДата: Субота, 27.09.2008, 20:12 | Повідомлення # 1
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Паркан

Жив-був хлопчик з жахливим характером. Його батько дав йому мішечок з цвяхами і сказав забивати по цвяхові в садовий паркан кожного разу, коли він втрачатиме терпіння і з кимось буде сваритися.
У перший день хлопчик забив 37 цвяхів. Протягом наступних тижнів він намагався стримуватися, і кількість забитих цвяхів зменшувалася з кожним днем. Виявилося, що стримуватися легше, ніж забивати цвяхи... Нарешті наступив день, коли хлопчик не забив у паркан жодного цвяха. Тоді він пішов до свого батька і сказав про це. Тоді батько запропонував хлопчику витягувати по одному цвяху з паркана за кожен день, протягом якого він буде стриманий і не втратить терпіння.
Дні йшли за днями, і нарешті хлопчик зміг сказати батькові, що він витягнув з паркана всі цвяхи.
Батько привів сина до паркана і сказав: "Сину мій, ти добре поводився, але подивися на ці дірки в паркані. Він більше ніколи не буде таким, як раніше. Коли ти з кимось сваришся і говориш речі, які можуть зробити боляче, ти наносиш співбесідникові рану на зразок цієї. Ти можеш встромити в людину ніж, а потім його витягнути, але рана все одно залишиться..." Не важливо, скільки разів ти проситимеш вибачення, рана залишиться. Душевна рана приносить стільки ж болю, скільки тілесна. Рідні, друзі і близькі люди - це рідкісні коштовності, вони приносять тобі усмішку і радість. Вони готові вислухати тебе, коли тобі це потрібно, вони підтримають тебе і відкривають тобі своє серце. Покажи їм, як ти їх любиш і не завдавай болю…"


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
wolkowaДата: Вівторок, 30.09.2008, 10:46 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю,що таке виховання найпростіше і найкраще
 
galanetДата: Вівторок, 30.09.2008, 13:34 | Повідомлення # 3
Полковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 211
Репутація: 11
Статус: Offline
Виховання ніколи не буває простим. Виховання дитини - важка праця. Добре, що в даному випадку, був хороший вихователь та і вихованець не пішов далі садового паркану, а міг би й в дерева забивати ті цвяхи.
 
squirrel27Дата: П'ятниця, 03.10.2008, 09:14 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
добре,що саме батько займається вихованням хлопчика,а не вулиця.бо саме там "виховуються" діти з важким характером.
 
MayorДата: Четвер, 23.10.2008, 16:19 | Повідомлення # 5
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (wolkowa)
Я вважаю,що таке виховання найпростіше і найкраще

Найпростіше і найкраще виховання тоді коли ти знаєш дуже багато таких прикладів.Наприклад я знаю мало.А ви?


Потрібно вміти жити
 
ЛизардДата: П'ятниця, 05.12.2008, 19:13 | Повідомлення # 6
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Ще Сухомлинський писав, що у вихованнi дiтей одну з важливих ролей вiдiграє нагляднiсть, створення образу, за допомогою якого дитина краще може зрозумiти щось. У цього хлопчика мудрий батько. Нажаль, не всi батьки можуть навчити свох дiтей так. Але ж для цього й iснують вчителi: дати дiтям то, чого не можуть чи не хочуть дати iм батьки. :)

Теория учит нас смотреть далеко вперед, а практика — себе под ноги.©
Самое страшное - не совершать ошибки, а таскать их с собой до старости.(с)
 
savradimДата: Середа, 30.09.2009, 18:34 | Повідомлення # 7
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 285
Репутація: 8
Статус: Offline
Немає болючіших ран ніж душевні, але треба вміти пробачати, особливо, якщо це стосується рідних. І пам'ятайте, що навіть вороги вас люблять, просто вони ще не навчилися проявляти до вас свої почуття. cy ca

Войско баранов, возглавляемое львом всегда одержит победу над войском львов, возглавляемых бараном.
Каждый человекспособен на многое, но не каждый знает на что онспособен!!!
 
redДата: Вівторок, 03.11.2009, 22:05 | Повідомлення # 8
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 255
Репутація: 2
Статус: Offline
Мені дуже сподобалась розповідь. Мені здається, що коли б усі діти виконували поради батьків, то ран душевних стало б набагато менше. Батьки є нашими наставниками, вони пройшли широкий шлях, тому їх поради, набуті досвідом, дуже і дуже важливі. Хотілося б сказати всім, що перед тим, як щось сказати чи зробити подумайте краще двіччі тому, що ваші слова чи вчинки можуть поранити душу, а душа є багатством людини і її скарби неоціненні!
 
savradimДата: П'ятниця, 06.11.2009, 17:43 | Повідомлення # 9
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 285
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (red)
коли б усі діти виконували поради батьків, то ран душевних стало б набагато менше.

До батьків потрібно прислухатися, але, як кажуть, людей слехай, а свій розум май. Я не хочу цим сказати, що не потрібно слухатися батьків, ні. Я хочу наголосити на тому, що всім людям властиво помилятися, навіть тим, хто має життєвий досвід.
ca ca ca


Войско баранов, возглавляемое львом всегда одержит победу над войском львов, возглавляемых бараном.
Каждый человекспособен на многое, но не каждый знает на что онспособен!!!
 
redДата: Субота, 07.11.2009, 18:24 | Повідомлення # 10
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 255
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (savradim)
До батьків потрібно прислухатися, але, як кажуть, людей слехай, а свій розум май. Я не хочу цим сказати, що не потрібно слухатися батьків, ні. Я хочу наголосити на тому, що всім людям властиво помилятися, навіть тим, хто має життєвий досвід.
Можливо в цьому ти і правий!
 
olga-tychonenko12Дата: П'ятниця, 11.12.2009, 15:12 | Повідомлення # 11
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Якби ж усі батьки так виховували, а усі діти змогли змусити себе до перевиховання? Можливо, душевних травм тоді б не було! ca

Ольга
 
natashasuchkoДата: Середа, 05.10.2011, 10:24 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку виховання батьків впливає на подальше життя дітей, вони являються початковими творцями майбутнього своїх дітей, тож із методом виховання згідна .

suchko
 
NumBДата: Середа, 12.10.2011, 12:55 | Повідомлення # 13
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю що це досить ефективне.
 
TimyrДата: Середа, 12.10.2011, 15:24 | Повідомлення # 14
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичайно наші батьки хочуть щоб ми були добрими,вічливими та вихованими дітьми.Адже із цієї ситуації вихід є,щоб правильно виховати сина не обовязково потрібні і цяхи.Також виховання батьків в пливає і нанаш розвиток у майбутньому.Тому батько можливо і не хотів так виховувати свого сина,Але він зрозумів свою помилку.Тому у майбутньому він буде деже добре поводитись.
 
fedaДата: Понеділок, 05.12.2011, 17:51 | Повідомлення # 15
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Нажаль в наш час все рідше зустрічаються такі мудрі батьки,все частіше саме батьки завдають душевний біль своїь дітям навіть самі того не розумія.Неповна сім я-батько не приймає участі у вихованні дитини,дитина почувається самотньо,і з самого дитинства травмується психіка дитини.а потім,як наслідок-світосприйняття
 
Форум » Школа молодого вчителя » "Важкі" діти » Душевні рани
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz