П'ятниця, 29.03.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Школа молодого вчителя » "Важкі" діти » Чи виправляєте ви дітей, які нецензурно висловлюються? (Не будь байдужим.)
Чи виправляєте ви дітей, які нецензурно висловлюються?
1.Так, постійно[ 13 ][68.42%]
2.Інколи[ 4 ][21.05%]
3.Дуже рідко[ 2 ][10.53%]
4.Ніколи[ 0 ][0.00%]
5.Мені байдуже, це їхне право[ 0 ][0.00%]
Усього відповідей: 19
MayorДата: Середа, 19.03.2008, 14:43 | Повідомлення # 1
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 5
Статус: Offline
Не будьте байдужими, робіть зауваження підліткам, дорослим і дітям!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Потрібно вміти жити
 
ФортДата: Четвер, 20.03.2008, 17:59 | Повідомлення # 2
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Дітей в першу чергу повинні виправляти,робити зауваження їхні батьки,а МИ,майбутні педагоги,і МИ майбутні БАТЬКИ!!!!

Один терапевт - это 1024 гигапевта, или 1048576 мегапевтов!
 
galanetДата: Четвер, 20.03.2008, 20:49 | Повідомлення # 3
Полковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 211
Репутація: 11
Статус: Offline
Дуже хороша тема Форт, Ви дійсно зачепили болючу проблему. Перш за все, як спілкується дитина залежить від батьків, адже якщо в сім'ї нецензурне спілкування - норма, то що можна очікувати від дитини? Гадаю, що таких дітей дуже важко направити і в дуже рідких випадках їм допоможуть зауваження. Також спілкування дитини формує "вулиця", друзі, оточення в школі. Звісно, що бувають випадки, коли в сім'ї спілкуються нормально, а дитина наслухалась з вулиці "слів" і вживає їх, коли батьки не чують.
Та потрібно робити зауваження не лише дітям, а й дорослим...
Колись в дитинстві був смішний випадок. Старий дідусь з нашого двору постійно на нас, малих розбишак, сердився, що ми голосно кричимо і не даємо йому спокою (він жив на першому поверсі). Свою злість він підкріплював лайливими словами, а ми, малі, вирішили з нього посміятись і почали соромити (звісно заради розваги), що такий дорослий і матюкається. Це виглядало трохи дивно і навіть смішно, що малі діти соромлять стару людину. Більш природніше виглядало б, якби він нас виховував. В цьому випадку ми лише посміялись, а в іншому могли б відповісти дідусеві взаємністю. Так би і вчили один одного - хто "смачніше" скаже і відповість лайкою на лайку.
А того дідуся ми так і не виховали...
 
MayorДата: Понеділок, 24.03.2008, 09:18 | Повідомлення # 4
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 5
Статус: Offline
galanet ви цiлком правi,але ваше дитинство мабуть було давно.Я увляю таку ситуацiю в теперiшнiй час.Гадаю дiти по iншому вiдреагували б.Як гадаете,яка б була б iх поведiнка?

Потрібно вміти жити
 
Tiagai_IvanДата: Понеділок, 24.03.2008, 23:57 | Повідомлення # 5
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 139
Репутація: 5
Статус: Offline
Я думаю, що кожен із нас говорить молодшим, що висловлюватись нецензурно його не прикрашає і дорослішим не робить! Але зараз зроби зауваження групі дітей, то можуть ще так вони зробить, що краще дотримуватись позиції інколи.

There is somesing behind the throne greater than the king himself.
Sir William Pitt.:"House of lords", 1770
 
VladykaДата: Вівторок, 25.03.2008, 00:03 | Повідомлення # 6
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 8
Статус: Offline
Хорошого ременя до таких дiтей треба!
Я теж хочу розказати одну iсторiю. Син моiх знайомих у вiцi 5 рокiв (тепер йому 11) знав бiльше матюкiв, нiж я зараз. Вiн всi слова перекручував на лайку. Цi моi знайомi виiхали до Росii (звичайно з дiтьми), а коли через 2 роки повернулися, я Ярика (так звати малого) не впiзнав. Я за тиждень не почув вiд нього жодного лайливого слова! Вiн став спокiйним, ввiчливим, вихованим... Що на нього вплинуло? Змiна оточення? Нове суспiльство?


Життя прекрасне!
 
NautilusДата: Вівторок, 25.03.2008, 11:54 | Повідомлення # 7
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Що заставляє людей бруднити розмови нецензурщиною?
Вважаю всі самі себе можуть контролювати, але все таки чомусь інколи це
виходить з під контролю і виплескуеться на зовні, інколи врізається вглибину душі
та залишається там як код. А рано чи пізно він зламається і передається оточуючим.
Більш всього вражає те що ми самі створюєм,вживаєм і боримось...
Тут і мораль :"Що посієш те й пожнеш"
 
Tiagai_IvanДата: Вівторок, 25.03.2008, 11:55 | Повідомлення # 8
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 139
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote
Що на нього вплинуло? Змiна оточення? Нове суспiльство?

На Ярикак вплинуло зміна оточення і суспільство. Я думаю просто там культура вища. Мені не одноразово розповідали друзі про свої поїздки за кордон, але кінець у всіх був завжди одним: прлиітаючи в Україну, проходячи по аеропорту, вони говорять, що такого безладу як в нас немає, одразу можна почути лайку. Так що я думаю всетаки Ярика змінило суспільство!!!


There is somesing behind the throne greater than the king himself.
Sir William Pitt.:"House of lords", 1770
 
MayorДата: Вівторок, 25.03.2008, 13:20 | Повідомлення # 9
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Tiagai_Ivan)
На Ярикак вплинуло зміна оточення і суспільство. Я думаю просто там культура вища. Мені не одноразово розповідали друзі про свої поїздки за кордон, але кінець у всіх був завжди одним: прлиітаючи в Україну, проходячи по аеропорту, вони говорять, що такого безладу як в нас немає, одразу можна почути лайку. Так що я думаю всетаки Ярика змінило суспільство!!!

Я згоден, що суспільство може змінити, але не суспільство Росії.Нецензурні слова,які вживаються в нас прийшли ж з Росії.Я думаю змінилось оточення людей, яке змінило хлопця.


Потрібно вміти жити
 
Tiagai_IvanДата: П'ятниця, 28.03.2008, 16:19 | Повідомлення # 10
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 139
Репутація: 5
Статус: Offline
Я погоджуюсь, що суспільство там не краще. Ти вірно пишеш, що суспільство. Але це не завжди так, переїдь в іншу країну де культура набагато краща, то побачиш результат, але ми знову вертаємось до кола його оточення на новому місці. Соціум стоїть на першому місці!!!!

There is somesing behind the throne greater than the king himself.
Sir William Pitt.:"House of lords", 1770
 
galanetДата: Субота, 29.03.2008, 14:33 | Повідомлення # 11
Полковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 211
Репутація: 11
Статус: Offline
Quote (Mayor)
galanet ви цiлком правi,але ваше дитинство мабуть було давно. Я увляю таку ситуацiю в теперiшнiй час. Гадаю дiти по iншому вiдреагували б. Як гадаете,яка б була б iх поведiнка?

Думаю, що сучасні діти відповіли б дідусеві взаємністю. Зараз такі діти, що більше матюків знають ніж дорослі... cry cry cry

 
adminДата: Четвер, 03.04.2008, 18:31 | Повідомлення # 12
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Quote (Mayor)
Я думаю змінилось оточення людей, яке змінило хлопця.

Не слід забувати також про те, що Ярик - розумна істота і він зрозумів, що лайка аж ніяк його не прикрашає і таким чином повага серед розумних людей не здобувається.
Лише невіглас може вважати, що лайка його красить. "Авторитет" лайкою можна заслужити в середовищі дрімучих дикунів, але якщо людина недалека, то вона і не прагне до кращого середовища і спілкування.
Завдання вчителя в тому й полягає, щоб привити культуру, показати наскільки приємним, змістовним може бути спілкування, позбавлене нецензурних висловів.
Гадаю, що тут не лише виправляти дітей треба, а переконувати...


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
kuchmaДата: Неділя, 27.04.2008, 11:13 | Повідомлення # 13
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 7
Статус: Offline
я намагаюсь розмовляти Українською літературною мовою, і агітувати інших. Взагалі коли друзі розмовляють без "нецензурних" виразів, то і тобі не хочеться. І що б не говорили інші, наше суспільство починає менше вживати "нецензурних" виразів. Порівняно з 2006р.(наприклад) я іду по вулиці Леніна і не чую вже як ідуть школярі і від них тіки і чути "ПИ пи Пи... ПИИИ" аж вуха вянуть
 
януськаДата: Вівторок, 06.05.2008, 11:53 | Повідомлення # 14
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
Зараз в наш час діти ще з малку починають висловлюватись нецензурними словами, тому щоб вони так неробили їх потрібно попереджати, говорити що так некрасиво за такі слова з ними можуть недружити найкращі друзі, і взагалі такі слова можуть бути для когось образливими, навіть для дорослої зрілої людини. ca ca dy
 
liydaДата: Вівторок, 06.05.2008, 12:04 | Повідомлення # 15
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Діти, запамятовують а потім говорять що їх навчили батьки.На мою думку щоб діти не висловувались нецензурою потрібно звернути увагу на виховання і середовище що їх оточує. yes ec

я Людмилка!
 
Форум » Школа молодого вчителя » "Важкі" діти » Чи виправляєте ви дітей, які нецензурно висловлюються? (Не будь байдужим.)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz