Четвер, 28.03.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Школа молодого вчителя » "Важкі" діти » Чи виправляєте ви дітей, які нецензурно висловлюються? (Не будь байдужим.)
Чи виправляєте ви дітей, які нецензурно висловлюються?
1.Так, постійно[ 13 ][68.42%]
2.Інколи[ 4 ][21.05%]
3.Дуже рідко[ 2 ][10.53%]
4.Ніколи[ 0 ][0.00%]
5.Мені байдуже, це їхне право[ 0 ][0.00%]
Усього відповідей: 19
AnanasikДата: Вівторок, 13.05.2008, 18:40 | Повідомлення # 16
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 12
Статус: Offline
Я буває виправляю,але дійсно якщо батьки не навчили дітей нормально висловлюватись,то ніякі їм зауваження не буду мішати нецензурно спілкуватись

 
natalia_oeaepДата: Вівторок, 24.06.2008, 12:20 | Повідомлення # 17
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, на протязі перших років життя вплив батьків на світогляд і виховання дитини великий, аж поки дитина не піде до дитячого садочка.
Потім вплив суспільства починає проявлятися.
Крім того, я вважаю, що у ранньому віці дитина не на стільки усвідомлює себе як особистість, щоб самостійно позбутися ненормативної лексики. Вона просто повторює все, що чує від оточуючих її людей.


Все получится!
http://evrodiplom.eu
 
olga-tychonenko12Дата: П'ятниця, 11.12.2009, 15:22 | Повідомлення # 18
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Інколи соромно навіть чути, що мала дитина говорить лайливі слова. у мене дуже багато принципів у житті, і один із них - всі хто мене оточують повинні бути ввічливі. Сказане лайливе слово відразу псує авторитет цієї людини у моїх очах. Дана особа для мене - морально слабка, оскільки не може контролювати собою. ca

Ольга
 
redДата: Субота, 12.12.2009, 12:53 | Повідомлення # 19
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 255
Репутація: 2
Статус: Offline
Мені здається, що нецензурно висловлюватись не повинні не тільки дорослі, а й усі. Дуже прикро, коли бачиш, що хтось так говорить.
Хотілося б, щоб всі люди робили зауваження іншим, які так висловлюються, тоді можливо лайливих слів стане менше і люди задумаються над своєю поведінкою.
 
Lana_ProkopchukДата: П'ятниця, 18.02.2011, 22:29 | Повідомлення # 20
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю , що не тільки виправляти , а й власним прикладом показувати , що наша мова і так прекрасна . Що нормальні люди і так вас зрозуміють без лайливих слів .
 
kseniaДата: Неділя, 20.02.2011, 21:19 | Повідомлення # 21
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
В наш час майже кожна дитини ще дошкільного віку можна почути нецензурне слово. Справа в тому що навіть якщо в сімї дитина виховується правильно,то приходячи до дитячого садочку вона всеодно зустріне хочаб одну дитину,яка говорить нецензурні слова і почувши їх дитина приходить додому і може при певному випадку повторити їх. Але ми повинні зразу звертати на це увагу і виправляти дітей,тому що саме вони наше майбутнє, а майбутнє повинно бути вихованим,чемним. Не раз прогулюючись парком я хую від дітей,які йдуть зі школи такі нецензурні слова,що навіть інколи прикро,що діти так легко,голосно та відкрито можуть йти та кричати їх. Одні діти звертаюиь увагу на зауваження,інші можуть ще декілька лайливих слів сказати у відповідь. Але все ж таки все залежить від нас.дорослих,як і якими методами ми зможемо донести до них те,що так розмовляти не можна.

Солодка
 
Ivan007friendДата: Понеділок, 17.10.2011, 10:40 | Повідомлення # 22
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Я не згоден з liyda тому що ми навчаємось нецензури у школі або приходимо вшколу і розказуємо нове слово яке почули від інших дітей чи дорослихне розуміючи що воно означає я як і інші студенти проти сквернословія і звісно я виправляю дітей bi
 
Annet2Дата: Неділя, 02.03.2014, 02:14 | Повідомлення # 23
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
А я прошу взамін називати хороші слова. Прийшла до висновку, що вони поганих слів знають більше чим хороших. До того ж хороші слова їм психологічно тяжко вимовити... Прикро(
Але не можна на таке не зважати!


Annet
 
3484203284Дата: Четвер, 10.12.2015, 23:40 | Повідомлення # 24
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя думка стосовно цієї проблеми така: діти, ще з самого маленького віку вбирають в себе увесь негатив як губки. Негатив випадково потрапляє до них від  батьків. 
Захистити кожну дитину від цього неможливо.
Але варто постаратися, щоб наші дітки висловлювались культурно, не використовували в своєму лексиконі нецензурних слів. 
Для цього батькам і людям, які тісно контактують із дітьми, варто призупинити спілкуватися "на мові дорослих" , привчати дітей до культурних розмов і поваги у спілкуванні.
 
Форум » Школа молодого вчителя » "Важкі" діти » Чи виправляєте ви дітей, які нецензурно висловлюються? (Не будь байдужим.)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz