П'ятниця, 29.03.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум » Школа молодого вчителя » Справжній учитель » Чому більшість студентів УДПУ не йдуть працювати учителями? (На даний час це питання є актуальним.)
Чому більшість студентів УДПУ не йдуть працювати учителями?
picemanДата: Четвер, 12.02.2009, 11:21 | Повідомлення # 31
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (admin)
Та що тут думати? Найпростіше запитати студента на 1-му курсі, що стало мотивом його вибору професії вчителя , то більша половина відповість, що прийшли здобувати вищу освіту, от і все, а чи це професія учителя , чи яка інша - не має значення


Я на першому курсі, так прийшов здобути вищу освіту, але вже зараз я чую, що на роботу вчителя НЕ ХОЧУТЬ брати студентів із УДПУ, чому , не знаю. Репутація в університету ніби не погана.


Где мало слов - там вес они имеют. (Уильям Шекспир)
 
ВалентинаДата: Середа, 18.03.2009, 14:24 | Повідомлення # 32
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Томущо за спеціальністю важко знайти робоче місце , кругом все зайнято родичами ,друзями, кумами. bv
 
BublukДата: Четвер, 19.03.2009, 14:23 | Повідомлення # 33
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Не всі студенти вступаючи до УДПУ мріють бути вчителем. Це стосуеться і інших вузів
 
MASIAДата: Неділя, 12.04.2009, 16:42 | Повідомлення # 34
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Вчителі не йдуть працювати в школу через невисоку зарплату. Ця професія вимагає повної віддачі роботі, а це не завжди влаштовує. крім того, бракує вакантних посад у містах, а в село ніхто не хоче.
 
AronVitДата: Понеділок, 08.06.2009, 17:57 | Повідомлення # 35
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (admin)
Зараз дуже великий дефіцит учителів фізики та математики, а на селі, то взагалі катастрофічна ситуація. Інша річ, що навіть студенти, вихідці з села, не хочуть туди їхати на роботу...

Повністю згоден. До того ж ситуація погіршується з кожним роком.
З власного досвіду хочу зробити висновок, що в нашій країні не приділяють досить уваги профорієнтації в школі - звідси більшість абітурієнтів не усвідомлюють яку професію обрали, а ті хто й може б і стали вчителями, не мають вдосталь уявлення про фах.
 
GOSSIPGIRL1Дата: Понеділок, 28.09.2009, 21:07 | Повідомлення # 36
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені здається,що по професії більшість випускників ВУЗу не йде працювати так, як вони просто не витримують того морального наванаження, що існує в школах з боку учнів! yes
 
avalancheДата: Середа, 30.09.2009, 12:46 | Повідомлення # 37
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Томущо за спеціальністю важко знайти робоче місце , кругом все зайнято родичами ,друзями, кумами.
---------------------------------------------------------------------------------------
я з вами не згоден! роботу знайти можна завжди - було б бажання працювати. я зараз начаюсь на 5 курсі і працюю вчителем в СЕЛІ!
 
savradimДата: Середа, 30.09.2009, 18:07 | Повідомлення # 38
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 285
Репутація: 8
Статус: Offline
На мою думку, в наших школах аж занадто багато вчителів-пенсіонерів, а молоді вчителі не взмозі створити їм відповідну конкуренцію на ринку праці. Ще одна причина в тому, що спеціалістів випускається з ВУЗів значно більше ніж потрібно державі. Третя причина полягає в тому, що мало хто хоче жити і працювати в селі. cl

Войско баранов, возглавляемое львом всегда одержит победу над войском львов, возглавляемых бараном.
Каждый человекспособен на многое, но не каждый знает на что онспособен!!!
 
adminДата: Вівторок, 06.10.2009, 08:28 | Повідомлення # 39
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Quote (piceman)
але вже зараз я чую, що на роботу вчителя НЕ ХОЧУТЬ брати студентів із УДПУ

Можливо Ви чули, випускника з якого вузу хочуть брати на роботу вчителя? Якщо так, то назвіть і ми будемо переймати досвід підготовки вчителів того вузу, попит на випускників якого є високим yes


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
sergijДата: Вівторок, 06.10.2009, 16:47 | Повідомлення # 40
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Як студент першого курсу я підтримую адмін іхочу додати , що отримавши диплом, наприклад, учителя історії та права мій знайомий хоче переквалфікуватись і продовжити навчання в школі міліції.

Додано (06.10.2009, 16:47)
---------------------------------------------
І ще хочу додати, що через зменьшення народжуваності та фінансування закрили чимало шкіл.

 
ЛяпаДата: Вівторок, 06.10.2009, 19:41 | Повідомлення # 41
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Mayor)
Чому більшість студентів УДПУ не йдуть працювати учителями?

Можливо деякі з лав студентів зрозуміли, що це не їхнє покликання, а навіщо мучити дітей і самого себе...
 
kergydyДата: Вівторок, 13.10.2009, 14:38 | Повідомлення # 42
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Ляпа)
Можливо деякі з лав студентів зрозуміли, що це не їхнє покликання, а навіщо мучити дітей і самого себе...

Треба було спочатку на кому-небудь потренуватися а тоді вступати до вузу.
Та я гадаю, що ті, які не йдуть в школу, з самого початку знали, що туди не підуть


Жить хорошо... а ХОРОШО жить - еще лучше!
 
novohatska87Дата: Вівторок, 18.05.2010, 12:02 | Повідомлення # 43
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 1
Статус: Offline
Нам також задавали це питання на 1 - му курсі і всі як один говорили, що хотіли бути вчителями. Але зараз на фінішній прямій до шкільного порогу, молоді вчителі (ще навіть не осмислили, що вони вже вчителі), чекають тільки одного отримати довгоочікуваний диплом, сховати подалі від очей батьків додаток від нього у шухляду столу і попрямувати на простори прибуткового бізнесу. А чому - це вже питання до кожного або до держави зокрема? ca

У кожному мінусі є свій плюс..
 
alesjaДата: Четвер, 20.05.2010, 22:10 | Повідомлення # 44
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Студенти не йдуть працювати вчителями в селі тому,що:
- НЕМАЄ у школі місць;
- 80% працює пенсіонерів, які отримують і зарплату і пенсію, а молоді спеціалісти, в кращому випадку, працюють кочегарами і прибиральницями, або не працюють взагалі - ОЦЕ ВАМ І СЕЛО.
 
star_599Дата: Четвер, 14.10.2010, 11:40 | Повідомлення # 45
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Я думаю, що більшість студентів УДПУ не йдуть працювати учителями, тому що більшість шкіл не хочуть брати на роботу випускників УДПУ. Вони кажуть, що в уманських випускників низький рівень навчання і що тут беруть вверх гроші.
 
Форум » Школа молодого вчителя » Справжній учитель » Чому більшість студентів УДПУ не йдуть працювати учителями? (На даний час це питання є актуальним.)
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz