П'ятниця, 29.03.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Школа молодого вчителя » Література » Що читаєм? (Відпочиваймо разом)
Що читаєм?
марьяна2012Дата: П'ятниця, 25.05.2012, 17:49 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно відкрила для себе нового автора (прочитала про нього в журналі «Дніпро») В. Панфілова який написав оповідання «День народ¬ження». Автор порушує складну тему - батьки та діти.
Це глибоко психологічна драма, що дає можливість читачеві поринути у світ героїв, захоп¬ливо проживаючи події разом із ними.
Цей твір наштовхує на роздуми, на пе¬реоцінку сталих цінностей та позицій. І найго¬ловніше — розкриває внутрішній світ людини без прикрас та перебільшень...
 
NellichkaДата: П'ятниця, 25.05.2012, 22:20 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Репутація: 1
Статус: Offline
Мій улюблений автор Теодор Драйзер. Він розкриває багато соціальних проблем. А наші українські автори хоч і пишуть цікаво, але не товаришують з цензурою. eu

Найважча втрата - втрата часу.
 
ГойяДата: Понеділок, 28.05.2012, 19:07 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Nellichka)
Мій улюблений автор Теодор Драйзер. Він розкриває багато соціальних проблем. А наші українські автори хоч і пишуть цікаво, але не товаришують з цензурою.

Точно! Гарне оповідання, то візьми і напиши все культурно, а не похабно! Драйзер теж писав і теж там були інтимні сцени, але ж культурно все, нате воно й література, щоб не опускатися до базарної мови! А так 3-4 гидомизні слова портять усе оповідання Панфілова.


Я знаю, що я нічого не знаю, але ж уроки вчити так не хочеться...
 
violettaДата: Понеділок, 01.10.2012, 23:09 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Просьба пройти детский опросник
http://simpoll.ru/run/survey/f7d138c7
 
zatochkaДата: Середа, 10.10.2012, 18:00 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Любер - КУЛЬТУРИЗМ ПО-НАШЕМУ, или СЕКРЕТЫ "КАЧАЛКИ" ct
 
gornostalДата: Вівторок, 26.02.2013, 18:21 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
марьяна2012, особисто для мене став відкриттям драматург Педро Кальдерона де ля Барки, який написав чудовий твір "Життя - це сон ". 
В якому показано,як людина завдяки великому бажанню,попри все змогла змінити свою долю.
 
ВолошкаДата: Вівторок, 26.02.2013, 18:27 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
gornostal, повністю підтримую вашу позицію.Мені цей твір також дуже сподобався. Іноді,на уроках зарубіжної літератури ми можемо відкрити для себе щось нове і дуже цікаве. Цей твір показує нам,що доля в наших руках і ми можемо її змінити, головне - мати бажання.
 
in3gueДата: Вівторок, 26.02.2013, 23:28 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Того, що ми читаємо на уроках зарубіжної літератури недостатньо. З кожною прочитаною книжкою помічаю, що читання прирівнюється до природніх потреб. Для мене це вже така ж необіхдність як сон, сніданок і т.д.
 
katyahumenyukДата: Середа, 27.02.2013, 01:56 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Хтось читав нову книгу "50 оттенков серого"? Які ваші враження?

Додано (27.02.2013, 01:56)
---------------------------------------------

Цитата (gornostal)
марьяна2012, особисто для мене став відкриттям драматург Педро Кальдерона де ля Барки, який написав чудовий твір "Життя - це сон ".  В якому показано,як людина завдяки великому бажанню,попри все змогла змінити свою долю.
я погоджуюсь!
 
artem8doom8Дата: Вівторок, 21.05.2013, 15:33 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю в наш час дуже цікаво прочитати книгу Джесіки Лівінгстон Founders at work (Как все начиналось. Apple, PayPal, Yahoo! и еще 20 историй известных стартапов глазами их основателей), нажаль переклад є тільки на російську мову.
 
LinsekДата: Четвер, 24.09.2015, 11:25 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
"Як розмовляти з дітьми про мистецтво" Франсуаза Барб-Галль 
http://starylev.com.ua/yak-rozmovlyaty-z-ditmy-pro-mystectvo

Додано (21.07.2015, 10:48)
---------------------------------------------
Дуже чекааю книгу Шона Кові "7 звичок високоефективних підлітків" . ПОвиннно бути цікаво не лише підліткам, але й дорослим. http://starylev.com.ua/7-zvychok-vysokoefektyvnyh-pidlitkiv

Додано (24.09.2015, 11:25)
---------------------------------------------
Читаю "Диваки і зануди " Ульфа СТарка http://starylev.com.ua/dyvaky-i-zanudy і "Їсти, молитися, кохати" Гілберт Елізабет http://starylev.com.ua/yisty-molytysya-kohaty

 
lilliyaДата: Четвер, 16.06.2016, 15:40 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Обожаю литературу Джека Лондона. каждая книга для меня, как чудо. Я и подумать не могла, что он был самым высокооплачиваемым писателем Америки. Уже к 1907 году (к 30-ти годам) он был очень состоятельным человеком, его гонорар доходил до 50 тысяч долларов за книгу (по тем временам это была фантастическая сумма).
Озеро Джека Лондона — одно из самых красивых и экзотических озёр Дальнего Востока. Старожилы рассказывают, что своё название озеро получило благодаря необычной находке, сделанной «первооткрывателями». Когда озеро было обнаружено, на берегу исследователи нашли книгу Джека Лондона «Мартин Иден». Однако есть и другая версия возникновения такого названия у озера. Многие геологи любили произведения Джека Лондона. Ю. А. Билибин, руководитель первой геологической экспедиции на Колыму, открывшей здесь золото, высказывал мысль назвать один из географических объектов на Северо-Востоке именем Лондона. В 1932 геолог П. И. Скорняков, работавший в районе одного из живописнейших озёр Северо-Востока, дал ему имя Джека Лондона.
 
LinsekДата: Середа, 07.09.2016, 09:33 | Повідомлення # 13
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Зараз читаю "Самотність простих чисел" Паоло Джордано. Сумна книга про самотність, але надихає замислитись про життя і визначитись, чого врешті хочеться досягти.
Почитати уривок з книжки можна тут http://starylev.com.ua/camotnist-prostyh-chysel
 
rusya2Дата: Середа, 19.10.2016, 12:33 | Повідомлення # 14
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Последняя прочитанная книга Стивен Кинг "Возрождение". С одной стороны, задум книги очень даже ничего, написано хорошо, концовка вообще бомба. Но з другой стороны как то так нудно, как для такого жанра. Так что читайте сами-делайте выводы сами))
 
Форум » Школа молодого вчителя » Література » Що читаєм? (Відпочиваймо разом)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz