П'ятниця, 03.05.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
Форум » Спілкування на різні теми » Балачка, флейм » Афоризми, вислови відомих людей, фраза дня (Згадуємо цікаві вислови та пишемо в цій темі.)
Афоризми, вислови відомих людей, фраза дня
ПровідникДата: Вівторок, 06.05.2008, 00:44 | Повідомлення # 91
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Узнать человека полностю нельзя.

Все бы было проще, был бы я сечас живой....


Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
старостихаДата: Вівторок, 06.05.2008, 00:49 | Повідомлення # 92
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 3
Статус: Offline
У того, кто всегда утверждает, что он прав, сердце зачерствело а дух размягчился.
Чень Цзижу


Йди вперед, і не оглядайся!
 
ПровідникДата: Вівторок, 06.05.2008, 00:52 | Повідомлення # 93
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
У меня камень, а не серце, то я что всегда прав? Нет, серце каменное, а прав я невсегда...

Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
старостихаДата: Вівторок, 06.05.2008, 01:05 | Повідомлення # 94
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 3
Статус: Offline
Якщо ти визнаєш те, що ти буваєш колись не правим, то це вже означає, що в тебе не кам'яне серце!

Йди вперед, і не оглядайся!
 
ПровідникДата: Вівторок, 06.05.2008, 01:07 | Повідомлення # 95
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Я дуже жорстока людина... Це означає що я нелюдина і в мене немає серця....

Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
старостихаДата: Вівторок, 06.05.2008, 01:12 | Повідомлення # 96
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 3
Статус: Offline
Я тобі вже не раз писала, що не потрібно так критично до себе ставитись. Але я замітила, що ти не хочеш змінюватися. Це так?

Йди вперед, і не оглядайся!
 
ПровідникДата: Вівторок, 06.05.2008, 01:21 | Повідомлення # 97
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Зміни для мене це дуже погані новини. Я нелюблю міняти, навіть коли становище буде безвихідним всерівно буду йти проти течії...

Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
старостихаДата: Вівторок, 06.05.2008, 01:26 | Повідомлення # 98
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 3
Статус: Offline
Слова Ванталы
Hе иди по течению, не иди против течения, иди поперек него, если хочешь достичь берега

Ще раз повторю.


Йди вперед, і не оглядайся!
 
ПровідникДата: Вівторок, 06.05.2008, 01:30 | Повідомлення # 99
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
я привик мені так простіше, так я бачу хто є хто аледуже часто розчаровіюсь. Що тут поробиш? Мені непотрібний інший берег мені потрібний або початок або кінець...

Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
старостихаДата: Вівторок, 06.05.2008, 10:30 | Повідомлення # 100
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 3
Статус: Offline
Я не знаю, что такое добро. То, что люди ценят во мне, и есть мои достоинства. Я не знаю, что такое зло. То, что люди не любят во мне - вот это и есть мои пороки.

Тот, кто, услышав доброе слово о человеке, не верит ему, а услышав о человеке плохое слово, подхватывает его, весь начинен ядом

Когда вода прибывает, появляются дамбы. Когда тыква созревает, опадают листья. В этих словах - весь смысл жизни

Люди строят высокие залы и носят роскошные одежды, полагая, что они прибавляют нечто к тому, чем они являются. Но чем выше кровля, тем дальше отстоит она от наших голов, и чем богаче одежда, тем дальше отстоит она от наших тел. Для кого же мы живем: для других или для себя?

Нельзя не искать правду, но нельзя действовать именем правды. Нельзя жить законами этого мира, но нельзя отворачиваться от жизни в этом мире

Чень Цзижу


Йди вперед, і не оглядайся!
 
magistrДата: Вівторок, 06.05.2008, 16:29 | Повідомлення # 101
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
МИНУЛЕ ТРЕБА ЗНИЩИТИ - ІНАКШЕ ВОНО ЗНИЩИТЬ ТЕБЕ!!!

Додано (06.05.2008, 16:29)
---------------------------------------------
Чтоб мудро жизнь прожить,
Знать надобно немало-
Два правила запомни для начала:
"Ты лучше голодай,
Чем что-попало есть!
И лучше будь один,
Чем вместе с кем-попало!" (Омар Хайям)

 
ПровідникДата: Середа, 07.05.2008, 01:02 | Повідомлення # 102
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Отдельный человек не умерает, если он одушевлен общей идеей и служет общей цели....

Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
empyrean-martyrДата: Вівторок, 13.05.2008, 20:20 | Повідомлення # 103
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 5
Статус: Offline
А як вам таке:
Життя - крихка iграшка, не втрима€ш - злама€ш!..
Або ось ще китайська мудрiсть: Бiйся не того демона, якого ти бачиш зовнi - бiйся того, який всерединi тебе!
 
старостихаДата: Понеділок, 19.05.2008, 22:39 | Повідомлення # 104
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 3
Статус: Offline
Мужчина, который любит женщину очень сильно, просит ее выйти за него замуж - то есть изменить свое имя, бросить свою работу, рожать и воспитывать его детей, ждать его, когда он приходит с работы, переезжать с ним в другой город, когда он меняет работу. Трудно представить себе, чего бы он потребовал от женщины, которую не любит.
Гейбриелл Бартон
Быть щедрым - значит давать больше, чем можешь; быть гордым - значит брать меньше, чем нужно.
Халиль Джебран

Мужчина женится, потому что влюбился. Женщина влюбляется, потому что хочет выйти замуж.
Анри Дювернуа


Йди вперед, і не оглядайся!
 
ПровідникДата: Понеділок, 19.05.2008, 23:49 | Повідомлення # 105
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Мужчине легше влюбится чем признатся, а женщине легше признатся чем влюбится. Вот такиє дела....

Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
Форум » Спілкування на різні теми » Балачка, флейм » Афоризми, вислови відомих людей, фраза дня (Згадуємо цікаві вислови та пишемо в цій темі.)
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz