Субота, 20.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
Форум » Спілкування на різні теми » Балачка, флейм » Афоризми, вислови відомих людей, фраза дня (Згадуємо цікаві вислови та пишемо в цій темі.)
Афоризми, вислови відомих людей, фраза дня
ПровідникДата: Середа, 21.05.2008, 22:59 | Повідомлення # 121
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Интуиция, вся моя жизни на интуиции.

Ести люди, которые гораздо вежливее отказывают, чем другие умеют давать.
Ж. Лабрюйер


Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
старостихаДата: П'ятниця, 13.06.2008, 01:32 | Повідомлення # 122
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 3
Статус: Offline
Можна любити – й не поважати і поважати – та не любити.
Смерть була б цікавим експериментом, коли б можна було його повторити.(Вільде І.)

Слово, яке ти зумів утримати в собі, – раб твій, слово, що вирвалося у тебе – володар твій.(Гафіс Ш.)


Йди вперед, і не оглядайся!
 
ПровідникДата: П'ятниця, 13.06.2008, 01:38 | Повідомлення # 123
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (старостиха)
Смерть була б цікавим експериментом, коли б можна було його повторити.

Ну тут є випадки коли людину повертають (як це сказати) з того світу... Накладочка вийшла ah ap ap


Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
старостихаДата: П'ятниця, 13.06.2008, 01:55 | Повідомлення # 124
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 3
Статус: Offline
Я про такий випадок не подумала.

Марк Твен
Если вы заметили, что вы на стороне большинства, это верный признак того, что пора меняться.


Йди вперед, і не оглядайся!
 
ПровідникДата: П'ятниця, 13.06.2008, 02:02 | Повідомлення # 125
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Незнаю чи є такі люди як я??? Просто я ніколи незаймав жодної сторони, в мене є своя позиція....

Додано (13.06.2008, 02:02)
---------------------------------------------
Є лише винятки і вони називаються "вимушений ризик"...


Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
старостихаДата: П'ятниця, 20.06.2008, 01:08 | Повідомлення # 126
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 3
Статус: Offline
Все, що робиш, треба робити добре, навіть якщо здійснюєш божевілля.
Сльози так само заразні, як сміх.
Хто хоче довести надто багато, той не доводить нічого.(Бальзак О.)


Йди вперед, і не оглядайся!
 
minusДата: П'ятниця, 18.07.2008, 03:26 | Повідомлення # 127
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (Провідник)
Плохо человеку,
когда он один.
Горе одному,
один не воин...

не згоден. воїн лише один і сам перед собою й може бути, цим (та не лише цим) він від солдата і відрізняється.

Успех остроты зависит от уха слушателя, но не от языка, сказавшего её.
Самолюбие не так заслуживает осуждения, как недостаток самоуважения.
Болезнью шутит тот, кто ран не ведал.
Надежда на наслаждение почти так же приятна, как и само наслаждение.
Опасней и вредней укрыть любовь, чем объявить о ней.
Человек — это животное стремящееся возвыситься до бога, и большинство наших бед — неизбежный побочный эффект направленных на то усилий.
Все влюбленные клянутся исполнить больше, чем могут и не исполняют даже возможного.
и если часто наносить удары - хоть мал топор, но дуб могучий срубит.
Вільям Шекспір


93! 93 93/93!

Повідомлення відредагував minus - П'ятниця, 18.07.2008, 03:28
 
minusДата: П'ятниця, 18.07.2008, 03:35 | Повідомлення # 128
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 7
Статус: Offline
Мы получили в наследство не только разум миллионов прошедших лет. Мы унаследовали также и безумие тысячелетий.
Люди принимают все так серьезно, что это становится обузой для них. Учитесь больше смеяться. По мне, смех так же свят, как и молитва.
Иметь мнение о вас просто глупо. В том, что я не составил о вас мнения, нет ничего особенного. Прежде всего, с какой стати? Кто я такой? Это ваша жизнь: если хотите пить - пейте. Иметь о вас мнение означает, что в глубине души я хочу управлять вами.
Если вы ищете утешения, вы найдете его, но это — фальшивая монета. Уютная, удобная, она похожа на наркотик: вы пьете его и остаетесь несчастным, убожество не меняется, но вы забываете о нем.
Отчаяние бывает только тогда, когда есть ожидания. Ничто не может привести меня в отчаяние: я ничего от вас не жду.
Если вы живете, вы неизбежно рискуете, жизнь — это риск. Безопасна только смерть, жизнь не бывает безопасна — безопасности нет.
Любой, кто предлагает тебе законченную систему верований - твой злейший враг!
Общество даст вам все, если вы отдадите ему свою свободу.
Если вы хотите любить какого-то человека вечно, вам нельзя ни на минуту приближаться к нему.
Чандра Мохан Раджниш (Ошо)


93! 93 93/93!
 
KatrinДата: Понеділок, 21.07.2008, 10:10 | Повідомлення # 129
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 1
Статус: Offline
Книги – кораблі думки, які плавають по хвилях часу і несуть свій дорогоцінний вантаж від покоління до покоління.
(Бекон Ф.)
Хто говорить, той сіє, хто слухає, той збирає врожай. (Буаст П.)
 
KosjachenkoДата: Середа, 15.10.2008, 14:00 | Повідомлення # 130
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
Дайте людині стимул жити і вона виживе за будь-яких умов.
 
galanetДата: Неділя, 26.10.2008, 17:04 | Повідомлення # 131
Полковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 211
Репутація: 11
Статус: Offline
Якщо одне-два привітних слова можуть зробити людину щасливою, потрібно бути негідником, щоб відмовити їй в цьому.

Т.Пен

 
LUDASIAДата: Понеділок, 27.10.2008, 14:00 | Повідомлення # 132
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Коли людина починає війну сама з собою,вона вже чого-небуть та вартаю.(Броунінг)
Не вказуй сусіду, що в нього сніг на даху, коли в тебе самого поріг не очищений.(Конфуцій)
 
NUHAДата: Субота, 21.02.2009, 14:12 | Повідомлення # 133
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
HELP!!!!!!!!!!!!!!Хто сказав:
Мета виправдовує засоби
cy javascript://


1234567

Повідомлення відредагував NUHA - Субота, 21.02.2009, 14:13
 
KosjachenkoДата: П'ятниця, 20.03.2009, 17:12 | Повідомлення # 134
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігайте природу і йдіть дорогою ,яку вона вам показує. Ж.Ж.Руссо
Я чую і я забуваю. Я бачу і я памятаю я роблю і я розумію. Конфуцій.
Всюди ти бачиш втілення вічних законів природи, все голосніше квіточка кожна до тебе бринить. Й.Гете
Зведення множини до єдиного - у цьому першооснова краси. Піфагор.
Учителями у васповинні бути лише закони природи. Вони незаперечні й незмінні, хто їх не знає той помиляється. В.І.Вернадський
Мислячий розум не почуває себе щасливим , поки йому не вдастся повязати воєдино розрізнені факти, які він спостерігає. Д.Хевеші.
Усі речі знаходяться у Всесвіті, і Всесвіт - у всіх речах : ми у ньому, він у нас . Так все сходиться у довершеній єдності. Дж. Бруно.
Багатознайство не навчає розуму. Блаженство полягає у пізнанні причин , які правлять усім через усе. Геракліт.
Неважливо - чи полягає наше завдання у творенні науки шляхом поєднання уже відомих фактів або ж у пошуках пояснення не зрозумілих явищ шляхом численних дослідів - принцип збереження енергії залишається надійним орієнтиром. Дж.К. Максвелл
Жоден наставник не повинен забувати, що найголовніший обовязок полягає в привчанні вихованців до розумової праці і що цей обовязок важливіший ніж передавання самого предмета. К. Ушинський

Додано (20.03.2009, 17:12)
---------------------------------------------
Фізика - це щось набагато більшеб ніж набір законів...Фізика насамперед жива творчість рук та мозку... А. Б.Піппард
Способи , якими люди пізнають істину небесних явищ, здаються мені майже настільки дивовижними , як і самі ці явища. Й. Кеплер.
...Є все таки в цьому житті одна-єдина гідна людини справа - дізнаватися правду про світ і про своє місце в цьому світі. Н. Копернік.
Учений вивчає природу не тому , що це корисно; він вивчає її тому , що це приносить йому задоволення, тому що вона прекрасна... Ж. А. Пуанкаре

 
ПровідникДата: Вівторок, 17.11.2009, 02:05 | Повідомлення # 135
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Kosjachenko, зрозумій тема небуде актуальна якщо тут буде куча тексту однієї людини ( мені просто леньки все перечитувати ) і іншим мені здається також. Давай потрохи а не все зразу...... Погортай почитай

Додано (17.11.2009, 02:05)
---------------------------------------------
Великі люди з маленького починали.....


Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
Форум » Спілкування на різні теми » Балачка, флейм » Афоризми, вислови відомих людей, фраза дня (Згадуємо цікаві вислови та пишемо в цій темі.)
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz