Неділя, 05.05.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Школа молодого вчителя » Педагогічні ситуації » Толерантність
Толерантність
adminДата: Вівторок, 25.03.2008, 10:00 | Повідомлення # 1
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Вірш

П'ятикласник Андрій учився абияк, на уроках був неуважний, домашніх завдань майже ніколи не виконував. Та коли в класі з'явилась студентка-практикантка Світлана Василівна, він почав ставитись до навчання інакше. Вивчивши напам'ять заданий додому вірш, Андрій зрадів, коли Світлана Василівна назвала його прізвище, а ще більше — коли вона похвалила його і оголосила, що ставить десять балів. Раптом з задньої парти пролунав суворий голос вчительки української мови Віри Григорівни: «Йому й п'яти цілком вистачить!» Як має відреагувати Світлана?


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
TatjanaДата: Четвер, 27.03.2008, 12:12 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 1
Статус: Offline
Заперечити Вірі Григорівні і сказати, що вірш розказано гарно, що хлопчик абсолютно справедливо заробив свої десять балів і буде надіятись, що він продовжуватиме в томуж дусі.
 
AnanasikДата: Четвер, 27.03.2008, 14:11 | Повідомлення # 3
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 12
Статус: Offline
Я на місті Світлани поставила йому 10 балів,а вчителеві відповіла що він насправді старався

 
anna_23grДата: Середа, 02.04.2008, 10:25 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 2
Статус: Offline
-Зараз не стоїть питання скільки йому вистачить...
Толерантність проявляється в рівному ставленні до всіх учнів класу, якщо учень погано навчається, до нього потрібно ставитись толерантно, тобто не звертатись до нього як до двіюшника, а впершу чергу як особистість.


Всім привіт!
 
adminДата: Четвер, 03.04.2008, 13:01 | Повідомлення # 5
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
anna_23gr, Ananasik, liyda, Tatjana, але ж Віра Григорівна буде виставляти оцінку за педагогічну практику студентці... cs

Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
lenДата: Субота, 12.04.2008, 14:24 | Повідомлення # 6
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Сказати, що на цьому уроці від добре працював і як заохочення отримав трішки вищу оцінку.
 
НезнайкаДата: Субота, 12.04.2008, 14:39 | Повідомлення # 7
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (admin)
але ж Віра Григорівна буде виставляти оцінку за педагогічну практику студентці...

Я б незважала на те, що Віра Григорівна буде ставити мені оцінку і не переживала, що вона мені поставить. На уроці вчитель я і я маю вирішувати, яку оцінку ставити тому чи іншому учневі, мені байдуже чи то Вася, чи Коля, чи Аліна я оцінюю знання, які вони мають.
 
hedДата: Середа, 16.04.2008, 10:15 | Повідомлення # 8
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Я б все таки настояв на своєму і поставвив йому таку оцінку яку вважав за потрібне bt

B
 
TatjanaДата: Середа, 16.04.2008, 13:12 | Повідомлення # 9
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (admin)
anna_23gr, Ananasik, liyda, Tatjana, але ж Віра Григорівна буде виставляти оцінку за педагогічну практику студентці...

Сказати:"Хто, як не Ви, Віро Григорівна, повинен знати по заохочення таких учнів. Але, крім того, він дійсно заробив свою оцінку"

 
kuchmaДата: Понеділок, 21.04.2008, 15:06 | Повідомлення # 10
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 7
Статус: Offline
а я б сказав "Віро григорівно,не заважайте проводити урок,своїми зауваженнями ви лякаєте учнів"
 
Форум » Школа молодого вчителя » Педагогічні ситуації » Толерантність
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz