Субота, 27.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
Форум » Школа молодого вчителя » Справжній учитель » Чи має право справжній вчитель мати шкідливі звички? (Куріння, спиртні напої, нецензурна лексика тощо)
Чи має право справжній вчитель мати шкідливі звички?
OlenaZrobkoДата: П'ятниця, 20.11.2009, 16:13 | Повідомлення # 46
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Шкідливі звички має чи не кожна людина, але з ними потрібно боротися. Адже ці звички шкодять здоров'ю, псують стосунки з оточуючими. Щодо вчителів, вони мають втілювати всі найкращі риси людського характеру. Про куріння, алкоголь, наркотики, лайливі слова й мови не може бути. ec
 
savradimДата: Субота, 21.11.2009, 12:12 | Повідомлення # 47
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 285
Репутація: 8
Статус: Offline
Вчитель не те, що не має права на шкідливі звички, він просто зобов'язаний їх не мати. Така вже наша вчительська доля.
І ще одну річ хотів би дізнатися: як Ви ставитеся до лузання насіння, аже для декого це теж шкідлива звичка.
dy
ca ca ca


Войско баранов, возглавляемое львом всегда одержит победу над войском львов, возглавляемых бараном.
Каждый человекспособен на многое, но не каждый знает на что онспособен!!!
 
redДата: Субота, 21.11.2009, 13:50 | Повідомлення # 48
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 255
Репутація: 2
Статус: Offline
На мою думку вчитель повинен вміти стримувати себе у будь- якій ситуації, навіть, якщо він має шкідливі звички.
 
savradimДата: Субота, 21.11.2009, 16:36 | Повідомлення # 49
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 285
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (red)
На мою думку вчитель повинен вміти стримувати себе у будь- якій ситуації, навіть, якщо він має шкідливі звички.

Я з тобою згоден, але з шкідливими звичками треба боротися. yes
ca ca ca


Войско баранов, возглавляемое львом всегда одержит победу над войском львов, возглавляемых бараном.
Каждый человекспособен на многое, но не каждый знает на что онспособен!!!
 
redДата: Субота, 21.11.2009, 18:13 | Повідомлення # 50
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 255
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (savradim)
Я з тобою згоден, але з шкідливими звичками треба боротися.
Звичайно потрібно боротись і не тільки , а й перемагати.
 
sandalyukДата: Четвер, 24.12.2009, 12:35 | Повідомлення # 51
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Чи має право справжній вчитель мати шкідливі звички?

Вчитель завжди подає приклад учням. Куріння - шкідлива звичка. Якщо вчитель курить - він подає поганий приклад, принаймні, якщо учням відомо, що вчитель курить. ab


СандР
 
ГостяДата: Середа, 22.09.2010, 00:06 | Повідомлення # 52
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу підкреслити, що негативні звички це не лише куріння, вживання алкоголю, наркотиків чи нецензурні висловлювання. Шкідливими, особливо для особистості вчителя, є навіть накручування волосся на палець чи постійне запізнення на уроки. Є багато інших звичок які, доречі, ми часто навіть не помічаємо за собою. Для здоров"я вони зовсім не шкідливі, але яке враження на учня може створити вчитель із затяганим волоссям чи обгризеними нігтями? Мало кому спаде на думку повторювати подібні звички але, який висновок можуть зробити (наприклад про пунктуальність) учні, вчитель яких постійно запізнюється на урок?
З приводу засуджування негативних звичок у вчителя, хотілося б сказати лише одне: вчитель - насамперед людина, і тому він, як і інші, може мати свої звички, навіть, якщо вони негативні. Інша справа, що для самого вчителя ці звички? Щось звичайне, буденне, притаманне всім чи майже всім? Чи "зло", з яким потрібно боротися і викорінювати? Як би було добре, якби кожен вчитель, помітивши в собі якусь негативну звичку, боровся із нею. Причому відкрито, не приховуючись. Що принесе кращий результат - виховна година на тему "Шкідливий вплив тютюну", яку проводить вчитель-заядлий курець чи особистий приклад цього ж вчителя, який кинув палити?
Хотілося б почути, які конкретні негативні звички ви помітили у себе, друзів, колег чи й навіть в самих вчителів чи викладачів і їх можливий вплив на учнів.


Справа не в шляху, який ми обираємо-
те що всередині нас, примушує обирати шлях

О.Генрі
"Шляхи які ми обираємо"

 
kergydyДата: Четвер, 23.09.2010, 10:02 | Повідомлення # 53
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 2
Статус: Offline
Погана звичка, від якої складніше всього позбутися, - це звичка давати поради. Цією звичкою страждають всі учителі. Вони постійно радять поміняти звички, тому учневі можна лише порадити змінити вчителя, але з другого боку, ніщо так не має потреби у виправленні, як чужі звички.
Це просто кошмар, як шкідливі звички впливають на людину! Наприклад, звичка брати в борг дуже погано впливає на пам'ять cf
Особисто за себе можу сказати, що жодна зі шкідливих звичок не хотіла б вважати мене своєю жертвою ac


Жить хорошо... а ХОРОШО жить - еще лучше!
 
ОдинДата: Четвер, 23.09.2010, 10:12 | Повідомлення # 54
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 2
Статус: Offline
Звісно, боротися зі своїми звичками - наймарніша зі звичок: завжди знаєш, хто переможе; а боротьба із чужими звичками – до того ж ще й найшкідливіша звичка.
ag
 
Оце_такДата: Четвер, 23.09.2010, 12:07 | Повідомлення # 55
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 2
Статус: Offline
Шановні, ви б трохи притримувалися теми форуму!
А то говоримо про вчителя, а переводимо стрілки на себе. Я здогадуюся, що ви вчителі, тому у вас виробилася погана звичка говорити про власну персону!
Я теж учитель і чудово знаю, що така погана звичка як курити верхи на коні шкіливо, бо один грам нікотину і прийдеться йти пішки. Тому вважаю, що учитель повинен позбавитися шкідливих звичок, оскільки їх шкідливість доведена вже логікою попередніх постів! tongue
 
star_599Дата: П'ятниця, 08.10.2010, 10:38 | Повідомлення # 56
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Я думаю, що шкідливі звички має кожна людина. Просто учителеві не потрібно показувати своїх шкідливих звичок перед учнями.
 
artemДата: П'ятниця, 08.10.2010, 10:50 | Повідомлення # 57
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичайно ні !!!!!!!!!!!!!
ec ec ec ec ec ec ec ec ec ec ec ec ec ec ec ec ec ec ec ec ec ec ec ec ec ec ec ec ec ec ec


<АРТЕМ>
 
pavloДата: П'ятниця, 08.10.2010, 10:52 | Повідомлення # 58
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 2
Статус: Offline
вчитель також людина вчитель має право і на помилки і на шкідливі звички також.но вони повинні бути незамітні або мінімізованні для її оточення тому що це вчитель!!!!!!!!

i am
 
olehboberДата: П'ятниця, 08.10.2010, 11:34 | Повідомлення # 59
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
вчитель це також людина яка має право вибору,тому шкідливі звички можуть бути але їх не потрібно показувати так як вчитель це також приклад для наслідування
 
rainДата: П'ятниця, 08.10.2010, 12:27 | Повідомлення # 60
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Репутація: 3
Статус: Offline
Я вважаю, що ні!!!Бо учні беруть приклад здебільшого з учителя
 
Форум » Школа молодого вчителя » Справжній учитель » Чи має право справжній вчитель мати шкідливі звички? (Куріння, спиртні напої, нецензурна лексика тощо)
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz