П'ятниця, 19.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 6 з 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Форум » Школа молодого вчителя » Справжній учитель » Чи має право справжній вчитель мати шкідливі звички? (Куріння, спиртні напої, нецензурна лексика тощо)
Чи має право справжній вчитель мати шкідливі звички?
ШустрикДата: Понеділок, 10.10.2011, 19:10 | Повідомлення # 76
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (RaZoZ)
А вчитель що не людина??? Це його право і його життя!!! Він сам повинен обирати що йому краще

Бандит - теж людина. Йому краще грабувати і вбивати. Для чого ж втручатися в його життя?
Вчитель - теж людина. Є у нього шкідлива звичка: нецензурно висловлюватися. Так для нього краще підтримувати дисципліну в класі. Давайте йому дозволимо?
 
lilia2414Дата: Понеділок, 10.10.2011, 22:01 | Повідомлення # 77
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Учитель-це звичайна людина яка має право на свій особистий простір.Тим більше, що більшість з студентів педагогічного інституту мають шкідливі звички але це не заважає їм стати майбутніми вчитилями.Що ж особисто до мене я важаю що всеж таки учитель повинен бути прикладом.
 
oleksandr_savchenkoДата: П'ятниця, 14.10.2011, 12:04 | Повідомлення # 78
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
вчителі теж люди!!
 
KolisnikДата: Понеділок, 17.10.2011, 10:50 | Повідомлення # 79
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Вчитиль не має право на щкідливі звички тому,що вчитель подає приклад. gq

Oleg
 
olychkaДата: Вівторок, 18.10.2011, 11:34 | Повідомлення # 80
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку, справжній учитель не повинен мати шкідливих звичок! Але у кожної людини є свої погляди на особисте життя! Принаймні вчитель, якщо має ці звички не повинен показувати їх дітям! Адже для багатьох учитель- це еталон, зразок, приклад, з якого беруть приклад діти!
 
yana_tkachenko_Дата: Середа, 01.02.2012, 21:47 | Повідомлення # 81
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
вчитель повинен перш за все показувати гарний приклад дитинi. Адже, як кажуть ''школа-це другий дiм'',а вчитель,я вважаю,повинен замiнити пiд час навчання батькiв. Я весь час згадую свою вчительку в школi,яка вчила нас перш за все бути ЛЮДИНОЮ, i завдяки iiй учнi з мого класу здобули хорошi професiii,а головне, дiйсно вихованi. Тому вдома робiть що хочете,але з дiтьми пам'ятайте,ви велика людина,ви - ВЧИТЕЛЬ!!!
 
lantuhkolyaДата: Понеділок, 27.02.2012, 18:58 | Повідомлення # 82
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
ca Я вважаю що справжній вчитель не повинен ec мати негативних звичок, так як він дає поганий приклад дітям яких він навчає.
 
ГойяДата: Понеділок, 27.02.2012, 19:18 | Повідомлення # 83
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Статус: Offline
Ха-ха-ха! Покажіть мені вчителя, який не має шкідливих звичок? Таких учителів нема! Особливо коли вчителі молоді. У нас у школі навіть деякі молоді вчительки курять, то якщо їх усіх вигнати зі школи то не буде кому дітей учити

Я знаю, що я нічого не знаю, але ж уроки вчити так не хочеться...
 
natashashudraДата: Понеділок, 12.03.2012, 14:48 | Повідомлення # 84
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку, вчитель це взірець для дитини! ab
 
lilyaosipchukДата: Понеділок, 12.03.2012, 14:59 | Повідомлення # 85
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені здається, що це вже його особиста справа))))
 
rushylyaДата: Четвер, 29.03.2012, 15:39 | Повідомлення # 86
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 1
Статус: Offline
на мою думку, вчитель має право на особисте життя, але перш за все він є прикладом, хай не для всіх учнів, і повинен дотримуватися певних правил поведінки. cy
 
maxcovtaniukДата: Неділя, 11.11.2012, 01:56 | Повідомлення # 87
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Sveta1986)
Чи має право справжній вчитель мати шкідливі звички?

людина без шкідливих звичок - це робот якийсь. у кожного вони є.
 
Ivan_NenovДата: Субота, 17.11.2012, 15:57 | Повідомлення # 88
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Я гадаю, що вчитель може мати шкідливі звички, але поза школою, та щоб це не впливало на учнів!
Але якщо так подумати! У справжнього вчителя на шкідливі звички просто не вистачає часу, так як кожен вчитель на уроці віддається по мамсимому, та старається більше знань дати учням! Але після 6 та більш уроків вчителям просто не до шкідливих звичок!!!
 
redДата: Понеділок, 28.01.2013, 20:43 | Повідомлення # 89
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 255
Репутація: 2
Статус: Offline
Якщо у вчителя є шкідливі звички, учні про це не повинні знати. Вчитель, якщо він справжній вчитель, повинен досягти порозуміння з дітьми не розкриваючи усіх карт.
 
Форум » Школа молодого вчителя » Справжній учитель » Чи має право справжній вчитель мати шкідливі звички? (Куріння, спиртні напої, нецензурна лексика тощо)
  • Сторінка 6 з 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz