Вівторок, 19.03.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Навчання » Освіта за кордоном » Освіта за кордоном
Освіта за кордоном
adminДата: Середа, 24.11.2010, 21:36 | Повідомлення # 1
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Освіта за кордоном

Сьогодні через зміцнення зв'язків між різними країнами та збільшення прозорості кордонів кожна людина може отримати омріяну освіту за кордоном. Якщо Ви бажаєте, щоб Ви або Ваша дитина навчалися за кордоном, для початку визначте, яка країна задовольняє Вашим бажанням та фінансовим можливостям. Якщо Ваш вибір впав відразу на декілька країн, дізнайтеся про систему освіти в кожній з них, щоб визначити, куди буде вступити легше, з меншою втратою часу та зусиль. Знайдіть інформацію про гранти та стипендії, що пропонують в обраній Вами країні, щоб зменшими власні грошові витрати. Зменшити фінансові витрати також допоможуть картки знижок, такі як ISIC, ITIC, IYTC, EURO<26. Дуже часто студентам надається можливість підробляти, тож дізнайтеся про шляхи повернення податків, стягнутих з Вас закордоном.

Не завадить зконтактувати з посольством обраної держави в Україні та дізнатися правила отримання студентських віз, щоб всередньому підрахувати свої попередні витрати при зверненні до освітніх агенцій, що пропонують різні програми навчання.

При зверненні в агенції цікавтеся страховими полісами, що вони надають, місцями, куди необхідно звертатися при виникненні страхових випадків або будь-яких інших неприємностей. Дізнайтеся адресу найближчого українського посольства або консульства у країні навчання.

Використаний матеріал освітнього порталу


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
viksaДата: Четвер, 09.12.2010, 10:39 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Надзвичайно актуальна тема в наш час. Освіта за кордоном - мрія, мабуть, кожного майбутнього студента. Перед тобою відкриваються двері в життя і культуру іншого народу, якісніші умови навчання. Ні для кого не секрет, що за кордоном доступ до глобальної мережі є доступнішим і набагато дешевшим, а то й безкоштовним. Можемо згадати про життя закордонних студентів в студмістечках, де присутні такі блага людства як: обладнані душові, басейни, тренажерні зали, цілодобові бібліотеки і право працювати в них самостійно, і все той же інтернет в кожному куточку кожної кімнати. ПРОСТО КАЗКА! А ще пільги і знижки для студентів! Мій родич навчався за обміном рік в Англії і враження залишились на все життя. Х ab очеться, щоб наші студенти теж так жили...
 
Slam_boyДата: Понеділок, 20.12.2010, 18:50 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Ця тема дуже мене зацікавила. Освіта за кордоном є актуальною та хвилюючою проблемою не тільки для мене.
Багато студентів мріють про диплом європейського зразка.І я не є виключенням...
 
ГостяДата: П'ятниця, 24.12.2010, 00:11 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
viksa, Slam_boy,
Про освіту за кордоном і справді мріють багато, але чи справді там така КАЗКА? Студмістечка існують далеко таки не скрізь. Їх надають переважно студентам-іноземцям, але ж ми говоримо про вищу освіту вцілому. Тому студентам доводиться найчастіше знімати квартири самим. Освіта за кордоном платна, а ще потрібно самим купляти підручники, які коштують не так вже й дешево. Велика частина студентів працює щоб оплатити навчання чи хоч якусь його частку. А працювати і навчатися не така вже й романтика... З пільг знаю лише про знижки на проїзд в громадському транспорті. До пільг, звичайно, відноситься і банківський кредит на навчання, але ж його потім потрібно повернути, та ще з відсотками! То чи така вже значуща ця пільга? Щодо інтернету, душу, бібліотек і тренажерних залів, то це просто побут будь-якої людини, що проживає за кордоном, а не лише студента, але це вже інша тема, і, доречі, за це все треба платити. Погоджуюся, що перебування за кордоном - це нові враження, нові знання про життя і культуру іншого народу, але чи обов"язково щоб їх отримати треба їхати за кордон на навчання? Для цього і існують подорожі, наприклад під час відпустки. Знову ж таки, що українці не можуть собі цього дозволити це інша річ... В освіті за кордоном є свої переваги але є і недоліки (пропоную обговорити їх в темі "Позитивні і негативні сторони освіти в Європі") і тому порівнювати її з казкою, думаю, не варто.


Справа не в шляху, який ми обираємо-
те що всередині нас, примушує обирати шлях

О.Генрі
"Шляхи які ми обираємо"

 
ОболванчикДата: П'ятниця, 24.12.2010, 12:23 | Повідомлення # 5
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Гостя, я зрозумів, що Ви живете за кордоном і через те добре поінформовані про систему навчання. Думаю, що уявлення про систему освіти за рубежем сформувалося в багатьох студентів в результаті перегляду кінофільмів та невдоволеністю процесом навчання у вітчизняних вузах. Хоча для тих, хто хоче і прагне здобути знання у нашій країні створені всі умови.
 
ГостяДата: Неділя, 26.12.2010, 01:33 | Повідомлення # 6
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Оболванчик, Ви цілком слушо підмітили чому я маю змогу судити про систему навчання за кордоном. Дійсно, проживаючи за межами України, я зрозуміла наскільки неправильним склалося уявлення нашого студенства про освіту за кордоном. На жаль, навіть близько зіткнувшись з кількома різними освітніми системами, я не можу сказати яка з них краща. З тим, що в нашій країні створені всі умови для навчання я не зовсім погоджуюсь. В технічному плані, наші Вузи, а також школи, дуже відстають від закордонних. Є й інші надбання закордонної системи освіти, але слід завжди пам"ятати, що не всі закордонні надбання зможуть ефективно діяти на Україні. Дуже багато чого залежить від менталітету, звичок. Мені довелося бути присутній на лекції, під час якої, деякі студенти працювали зі своїми ноутбуками. Ні їх ніхто не турбував, ні вони нікого не турбували. Іноді вони відволікалися від свого заняття і уважно слухали лекцію, а потім знову поверталися до компів. Дозволити таке нашим студентам, означало б, перетворити лекцію на базар.
Незважаючи на всі недоліки нашої освітньої системи, з впевненістю можу сказати, що викладачів, дійсно відданих своїй справі, на Україні більше. А це основа всьому!


Справа не в шляху, який ми обираємо-
те що всередині нас, примушує обирати шлях

О.Генрі
"Шляхи які ми обираємо"

 
Katerina1993Дата: Понеділок, 05.12.2011, 09:51 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Освіта за кордоном- дуже презтижно.В мене однокласник навчається у Польщі.
 
КапітошкаДата: П'ятниця, 09.12.2011, 00:56 | Повідомлення # 8
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Освіта закордоном це круто , але не кожен має змогу туди поїхати. комусь не дозволяє здоровя, когось не відпускають батьки, комусь це просто не цікаво. Але і внас є багато можливостей для навчання. Хто зуміє ними скористатися, тому і пощастить ( і мені теж).
 
Adevil2008Дата: П'ятниця, 09.12.2011, 12:51 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Освіта за кордоном це дуже добре , але не кожен має змогу туди поїхати. комусь не дозволяє здоровя, когось не відпускають батьки, комусь це просто не цікаво. Але і внас є багато можливостей для навчання. Хто зуміє ними скористатися, тому і пощастить.

Додано (09.12.2011, 12:51)
---------------------------------------------
освіта за кордоном це пристижно!!))

 
k801Дата: Четвер, 22.12.2011, 15:47 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Ця тема дуже мене зацікавила. Освіта за кордоном є актуальною та хвилюючою проблемою не тільки для мене.
Багато студентів мріють про диплом європейського зразка.І я не є виключенням...


ФФВ 11 1
 
evseenkoДата: Субота, 21.04.2012, 16:40 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Дійсно, що тільки мріють. Жаль що в нашій країні така система освти, що ми не можемо отримати такі дипломи, щоб і за кордоном можна було працювати по спеціальності.
 
tanyДата: Четвер, 17.05.2012, 11:32 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Освіта за кордоном- дуже преcтижно

Повідомлення відредагував tany - Четвер, 17.05.2012, 11:32
 
Esopa23Дата: Середа, 15.02.2017, 11:48 | Повідомлення # 13
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Освіта за кордоном це престижно, але в тому випадку, якщо ще й корисна. А не просто "я вчився за кордоном", є знайомий який вчився на будівника в Канаді, але всім розказує про те шо вчився за кордоном. Ну, сподіваюсь зрозуміли до чого я веду. Я наприклад зараз довчаюсь другий курс в політеху Львова і переїзжаю по програмі і сприянню http://europejskaakademia.eu/ в НІмеччину вчитись.

Повідомлення відредагував Esopa23 - Середа, 15.02.2017, 11:48
 
Katusha009Дата: Вівторок, 19.02.2019, 23:19 | Повідомлення # 14
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Друзі, доброго вечора! Вже вкотре відправляю свого сина за кордон, але цей раз в Іспанію, звісно, не самотужки, а завдяки допомозі спеціалістам з освітньої компанії. І сталося так, що Андрій (мій син) захворів, і не міг сам викликати швидку допомогу чи скористатися допомогою від інших, так як ще ні з ким не познайомився. І відповідальні консультанти в Мудрі https://mudra.ua/ua буквально за декілька годин здзвонилися з місцевою адміністрацією та поклопоталися про доцільну медичну допомогу! Вибір за вами, але я безмежно вдячна за совісних людей.
 
Форум » Навчання » Освіта за кордоном » Освіта за кордоном
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz