П'ятниця, 29.03.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Веб-конференції » Управління інформаційними зв'язками » управління, лідерство та імідж менеджера-педагога
управління, лідерство та імідж менеджера-педагога
cobol73Дата: Четвер, 20.12.2012, 02:41 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня вельмишановні викладачі та студенти
Я, студентка факультету соціальної педагогіки та психологічної освіти , навчаючись на спеціальності «Управління навчальними закладами», хотіла б розкрити сутність нашої майбутньої професії. А саме коротко,звернути увагу на питання управління, лідерства та імідж менеджера-педагога.
Управління – це дії керівника, які полягають в тому, щоб впливати на поведінку і дії людей, направляючи і мотивуючи їх на досягнення спільних цілей.
Сучасний керівник, на мою думку, повинен бути професійно підготовленим, володіти знаннями і досвідом в управлінській діяльності.
Керівник – це, в першу чергу, лідер! Тобто людина, яка має здатність впливати на діяльність групи, взаємодіяти з усіма її членами та вести її до досягнення спільної мети.
Також справжній лідер має бути:
• турботливим - зважати на інтереси, сумніви й успіхи інших людей;
• наполегливим - уміти зосереджуватися на меті, незважаючи на обставини;
• товариським - вміти уважно слухати, проводити зустрічі, презентації, переговори та виступати на публіці;
• урівноваженим - вміло керувати серед метушні;
• відповідальним - розуміти значення своїх вчинків, їхній вплив на інших;
• зосередженим - орієнтуватися на майбутнє і робити все для розвитку організації.
Формування лідерства розпочинається з приходом керівника в колектив, адже колектив завжди має обмежену інформацію про наставника, якого призначають. Сутність лідерства керівника особливо яскраво проявляється у його поведінці і діяльності. Перші його зустрічі з людьми і розпорядження часто мають вирішальне значення для формування лідерської позиції керівника. Оскільки, люди судять керівника за його справами, так як словами авторитет не створити!
Лідерство керівника грає важливу роль в системі управління персоналом.
Тому, для тих, хто поставив перед собою мету - стати лідером , раджу запам'ятати кілька порад:
• ніколи не говоріть погано про свого попередника;
• будьте психічно урівноваженим;
• не спішіть все змінювати;
• будьте попереду інших;
• тримайте дистанцію, але не ставайте недосяжними, чужими, що часто трапляється з тими, хто незаслужено пішов "угору";
• не намагайтесь робити все самі;
• не бійтеся тримати коло себе розумних людей;
• навчіться слухати;вислуховуйте думки всіх, але приймайте рішення своє;
• Ви не повинні тягнути на себе всі функції відділу чи колективу, дайте можливість прояву творчості своїх колег, залишаючи при цьому за собою статус головнокомандувача;
• необхідно вміти тверезо себе оцінювати.
І нехай ці всі поради , стануть девізом у створенні Вашої успішної кар’єри.
Також, на мою думку, важливою складовою в управлінні є імідж керівника, тобто "образ", або "публічне "Я" людини". Це критерій його відповідності або невідповідності посадовому призначенню. Народна мудрість щодо цього твердить: "Якщо суспільству потрібні "зірки", то "зіркам" -ті, хто їх запалює" .
Імідж керівника - це уявлення широкого кола громадськості про риси, притаманні тільки цьому колу працівників.
Він може виявлятись у різноманітних діях, вчинках, а саме:
• в умінні виражати й реалізовувати завдання та інтереси установи, яку він представляє;
• у бездоганній професійній діяльності;
• у володінні певним обсягом своєрідних знань, умінь і навичок;
• у професійності, етичній культурі, культурі спілкування, зовнішньому вигляді тощо.
Отже, імідж потрібно створювати працею, культурою спілкування, зовнішнім виглядом. Тому: меланхолійна зовнішність, неохайність, несмак в одязі, професійна некомпетентність - усе це руйнує образ діяльної особистості .
Створення іміджу - справа складна, яка потребує великої праці особистості над собою. Він впливає не тільки на те, як вас сприймає оточення, а й на те, як ви себе відчуваєте в ньому. Коли у вас гарний вигляд - ви відчуваєте себе впевнено. Коли поганий настрій - ви уникаєте можливості виділятися в колективі.
Словом - впливайте, корегуйте, управляйте собою і творіть свій імідж - а також, й імідж колективу.
Отже , як висновок , я хочу сказати , що «Без ядра горіх ніщо, так само, як і колектив без керівника!». Тому, бажаю Вам, шановні присутні, бути завжди бажаним ядром колективу.


ФСПО
 
stud10Дата: Четвер, 20.12.2012, 15:43 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Професійно підготовлений керівник це скоріше виняток ніж правило. Керівник про якого Ви пишете мабуть існує лише в підручниках, або ж у Вашій уяві.
Скажете ні?


Amat Victoria Curam
 
cobol73Дата: Четвер, 20.12.2012, 15:47 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
ec Я з Вами не погоджуюсь!!!!!!
Тому, що я навчаюсь на управлінця і планую бути саме таким керівником!!!!!!!
І закликаю Вас до цієї зразковості)))) ca


ФСПО
 
stud10Дата: Четвер, 20.12.2012, 15:51 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Гарно навчайтесь та будьте тим керівником про якого йде мова у вашій статті.

Amat Victoria Curam
 
cobol73Дата: Четвер, 20.12.2012, 16:10 | Повідомлення # 5
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую!!!! І Вам того бажаю cc

ФСПО
 
tasha89Дата: Четвер, 20.12.2012, 16:53 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вірні і точні слова сказані про роль керівника який повинен бути. Головне щоб кожен керівник цих слів і висловів дотримувався.
 
cobol73Дата: Четвер, 20.12.2012, 16:56 | Повідомлення # 7
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую, колего!!!

ФСПО
 
VoldemortДата: Четвер, 20.12.2012, 17:08 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня, шановні колеги)
Абсолютно погоджуюся з автором щодо іміджу та характеристик керівника. Це досить нелегка посада і потребує чималих зусиль, щоб підтвердити свій професіоналізм та духовні якості. Але вельмишановний cobol73, Ви зазначаєте "раджу запам'ятати кілька порад", в науковому та публіцистичному стилі не варто писати від першої особи, тим паче це не ваша геніальна ідея виділити саме ці правила, якщо я не помиляюся (а я не помиляюся!) я навіть знаю автора цих "золотих порад".
 
mykola-ximikДата: Четвер, 20.12.2012, 17:33 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікава стаття!!
 
Форум » Веб-конференції » Управління інформаційними зв'язками » управління, лідерство та імідж менеджера-педагога
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz