Четвер, 28.03.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Веб-конференції » Особливості та організація дистанційного навчання у ВНЗ » Недоліки та переваги дистанційної форми навчання (Стеценко В.П.)
Недоліки та переваги дистанційної форми навчання
BROVKO11111Дата: Середа, 28.11.2012, 09:46 | Повідомлення # 16
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 1
Статус: Offline
Тому що є різниця спілкування на форумі та спілкування в живу...
 
ZabolotnijjДата: Середа, 28.11.2012, 10:03 | Повідомлення # 17
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Я згодний з цим навчання можна суттєво економити час, а також можна поспілкуватись з викладачем чи з одногрупниками на форумі ,.:specool:
 
kalinovskaДата: Середа, 28.11.2012, 11:32 | Повідомлення # 18
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Але ж все одно реальне спілкування з викладачами, одногрупниками набагато краще, аніж віртуальне!!!Щодо одногрупників, то можу сказати, що вони завжди можуть чимось допомогти! yes yes yes yes yes
 
olgakliychnykДата: Середа, 28.11.2012, 11:43 | Повідомлення # 19
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Насамперед, страждають дистанційні студенти невеликих містечок України, яким, власне, найбільше підходить ДО через географічну віддаленість від наукових осередків.
 
zhankaДата: Середа, 28.11.2012, 11:44 | Повідомлення # 20
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю що основною проблемою дистанційного навчання є відсутнісь спілкування міч учнем та педагогом,а також з одногрупниками. ap
 
eherod68Дата: Середа, 28.11.2012, 11:49 | Повідомлення # 21
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (zhanka)
Я вважаю що основною проблемою дистанційного навчання є відсутнісь спілкування міч учнем та педагогом,а також з одногрупниками.

Можу посперечатися з цим, адже відсутнє лише реальне спілкування між даними людьми, а усі форми віртуального спілкування залишаються доступними, що є більш економічно вигідним і забезпечує економію часу.
 
vitekd93Дата: П'ятниця, 30.11.2012, 17:40 | Повідомлення # 22
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (eherod68)
графічну

Це так, але всеодно всім відомо про величезну різницю між двома видами спілкування. Ніщо не може замінити живої розмови віч-на-віч. Це важливо усвідомити, особливо майбутнім педагогам. Життя в онлайні не є повноцінним.


net
 
kalinovskaДата: Вівторок, 11.12.2012, 14:58 | Повідомлення # 23
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Сучасному суспільству потрібна масова якісна освіта, яка спроможна забезпечити зрослі вимоги до споживача та виробника матеріальних і духовних благ. Виконати соціальне замовлення суспільства через збільшення асигнувань на освіту, збільшення кількості навчальних закладів та іншими традиційними способами не в змозі навіть заможні країни. Тому поява дистанційної освіти не випадкова, це закономірний етап розвитку та адаптації освіти до сучасних умов.
 
eherod68Дата: Понеділок, 24.12.2012, 10:55 | Повідомлення # 24
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
(Innagritsauk)
Дистанційне навчання має найбільший недолік той що студент сам опрацьовує матеріал.

На мою думку, самостійне опрацювання навчального матеріалу не є недоліком, а навпаки дуже навіть корисне, адже сучасні студенти звикли до того що практично вся інформація здобувається без зайвих зусиль з боку самих же студентів...
 
Hrupta_1287Дата: Середа, 01.05.2013, 08:19 | Повідомлення # 25
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата (LyudaKatya)
Звісно у дистанціїні формі навчання є недоліки,але якщо людина не має можливості відвідувати заняття то для неї це дуже добре.Авжеж вона отримує не таку кількість знань,як інші студенти,але це все залежить від самої людина.Які знання вона хоче отримати.
Я підтримую дану думку, адже багато людей не мають можливості отримувати освіту стаціонарно, і для них така форма навчання як дистанційна дуже зручна!

Додано (01.05.2013, 08:19)
---------------------------------------------

Цитата (eherod68)
Можу посперечатися з цим, адже відсутнє лише реальне спілкування між даними людьми, а усі форми віртуального спілкування залишаються доступними, що є більш економічно вигідним і забезпечує економію часу.
Я вважаю що недостаток спілкування із викладачем з деякої сторони є проблематично, але з іншої навпаки. Студент на парах це одне, йому подають всю ,інформацію і не факт що він все запам"ятає. а от студент дистанційної форми навчання намагається вивчити це все сам, таким способом він може вивчити самостійно більше інформації.
 
YankairaДата: Середа, 01.05.2013, 10:35 | Повідомлення # 26
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата (InaGolub)
дистанційна форма навчання має свої переваги і недоліки але на мою думку таке навчання не можна назвати повноціним тому що навчаючись на стаціонарі ти маєш можливість на спілкування також при потребі можна звернутись до викладача

Звичайно дистанційна форма навчання має свої переваги та недоліки:
Перевага:
 Використовуючи новітні технології, ви можете записати ваші заняття і, коли матимете потребу, зможете знову і знову прослуховувати ваші заняття, щоб уточнити граматичні та/або лексичні моменти. Під час online-занять використовуються додаткові ресурси, які викладач ретельно добирає завдяки мережі Інтернет. Це аудіо-, відео-файли, фотографії, додаткові тексти для читання (це можуть також бути оригінальні тексти іноземних авторів та/або, наприклад, матеріали Вікіпедії).Недолік: Ви так само можете уточняти незрозумілі моменти з вашим викладачем під час звичайних занять. Такі консультації є більш ефективними, ніж прослуховування аудіозапису. Адже, під час повторного пояснення викладачем того чи іншого матеріалу можуть виявлятися нові, невідомі раніше або забуті, правила (граматичні, лексичні, синтаксичні тощо), які ви зможете уточнити, вивчити або згадати.
 
Форум » Веб-конференції » Особливості та організація дистанційного навчання у ВНЗ » Недоліки та переваги дистанційної форми навчання (Стеценко В.П.)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz