Четвер, 28.03.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Веб-конференції » Актуальні проблеми підготовки сучасного вчителя » Значення уяви у формуванні творчої особистості. (Що таке уява,види уяви,функції уяви)
Значення уяви у формуванні творчої особистості.
Vita97Дата: Понеділок, 27.11.2017, 10:20 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Пізнаючи, людина не лише сприймає те, що на неї впливає певної миті, а й уявляє те, що на неї не впливало раніше. Життя вимагає від людини створення образів і таких предметів, яких вона ще не сприймала, уявлення подій, свідком яких вона ще не була, передбачення наслідків своїх дій та вчинків, програмування наслідків своєї діяльності тощо.Уява – це процес створення людиною на основі досвіду образів предметів, яких вона ніколи не сприймала, своєрідна форма відображення людиною дійсності, в якій виявляється активний випереджальний характер пізнання нею світу. prof
На вашу думку уява впливає на розвиток творчої особистості?


Повідомлення відредагував Vita97 - Понеділок, 27.11.2017, 10:28
 
dasha33407Дата: Понеділок, 27.11.2017, 10:45 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Я гадаю, що безумовно уява впливає на розвиток особистості взагалом,але у кожної людини вона розвинена по своєму.І кожній людині потрібно докладати різних зусиль для її розвитку) cy  cy  cy
 
Ulya08Дата: Понеділок, 27.11.2017, 10:45 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку Уява впливає yes
 
Vita97Дата: Понеділок, 27.11.2017, 10:50 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
dasha33407, дякую за відповідь, я також так гадаю ct

Додано (27.11.2017, 10:50)
---------------------------------------------
Ulya08, мені була цікава твоя думка ab

 
KaterinaSzДата: Понеділок, 06.03.2023, 15:30 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю, що навіть якщо в дитини не дуже ровинута уява, то це не проблема. Існує дуже багато можливостей щоб розвивати її. Я наприклад у вільний від навчання час полюбляю грати в Alias з моєю донечкою. І корисно і цікаво, ми всією сім'єю у захваті.
 
Форум » Веб-конференції » Актуальні проблеми підготовки сучасного вчителя » Значення уяви у формуванні творчої особистості. (Що таке уява,види уяви,функції уяви)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz