Четвер, 28.03.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Веб-конференції » Актуальні проблеми підготовки сучасного вчителя » Аналіз чинників здорового способу життя... (Жигульова Евеліна)
Аналіз чинників здорового способу життя...
syrotynetsДата: Понеділок, 10.12.2012, 18:06 | Повідомлення # 16
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
fan-fan, чесно кажучи молодь дійсно зараз ЛЕДАЧА. Я вважаю що це пов'язано з технічним прогресом. Зараз для здобуття їжі потрібно дітям не важко "пахати" на городі, в полі і т.п. за більшість з них все зроблять батьки, або магазин. компютери крадуть здоровий потяг до нормального життя - дітям не цікаво грати на вулиці - їм краще в дома пограти в стрілялки - вина в цьму частково пропаганди ЗМІ по друге батьки забагато дають "волі" дітям, що останніх і губить.
 
Inna_g93Дата: Четвер, 20.12.2012, 15:44 | Повідомлення # 17
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (yanaharbuzuyk)
yanaharbuzuyk

Потрібно вести здоровий спосіб життя , правильне збалансоване харчування,займатись фіз.вправами.


Мені цікаво хто зараз веде здоровий спосіб життя?! Дивлячись новини, я побачила, що навіть відомі на весь світ футболісти вживають алкоголь. Був випадок, коли гравця помітили в нічному клубі, а на слідуючий день йому потрібно виходити на поле. І в результаті цього оплатив штраф у розмірі 200тис $. Погуляв "на славу". Це залежить від самої людини: хоче чи не хоче вона вести здоровий спосіб життя. Є багато випадків, коли людина знаходиться у компанії, де тільки такий ведуть спосіб життя. Деякі часто входять під вплив її учасників, а які сильні духом - стоять на своєму шляху.
 
3484203284Дата: П'ятниця, 11.12.2015, 00:18 | Повідомлення # 18
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтримую. Вести здоровий спосіб життя для дітей цікаво. Тим більше зараз питання здорового харчування, спорту, догляду за собою, фігура та взагальному здоровий спосіб життя є найактуальнішими питання сучасності. 
Спостерігаючи за підлітками, можна сказати, що вони беруть приклад від своїх "спортивних" батьків, сестер-братів, знайомих. Хочуть жити за "спортивним" стандартом.
Це правильно. Хоч забувають про наркотики, алкоголь та цигарки. 
cs
 
Форум » Веб-конференції » Актуальні проблеми підготовки сучасного вчителя » Аналіз чинників здорового способу життя... (Жигульова Евеліна)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz