П'ятниця, 19.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Спілкування на різні теми » Балачка, флейм » Яке спілкування для Вас є ідеальним?
Яке спілкування для Вас є ідеальним?
RodionShestopalkoДата: Понеділок, 25.05.2009, 05:46 | Повідомлення # 16
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 3
Статус: Offline
Ідеального спілкування не існує, "копіював не спорю, але згоден на 100%"
коли спілкування взаємно зрозуміле й корисне це добре


Стабільність - запорука успіху!
 
bobrovicaДата: Субота, 30.05.2009, 09:25 | Повідомлення # 17
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 1
Статус: Offline
Чому всі проти спілкування в Інтернеті? Замислитесь, які лишень можливості воно відкриває! Наприклад, спілкуюся я, красива жінка, з пишними формами, з чоловіком - у нього до мене складається певне ставлення, він використовує щодо мене один механізм поведінки. Ситуація друга: я в окулярах з товсенними лінзами, за якими очей не видно, на голові зачіска "а-ля Пушкарьова", мій співрозмовник - той самий чоловік. Запитання: чи буде його реакція однаковою в обох випадках? Ні! Чи буде він ставитись до мене однаково? Ні! Чи буде однаково вибирати лінію розмови і засоби вираження думок? Ні!
Що маємо в Інтернеті. Хто я, не відомо. Ви не знаєте ні моєї статі (ну, мою знаєте, але лише тому, що я так захотіла), статусу, віку тощо. Це невід'ємні елементи розмови, якими можна не лише насолоджуватися, але й страждати від них. Я вважаю, що для людей, які відчувають труднощі у спілкуванні, невпевненість, потребу в обговоренні інтимної проблеми, або ж просто полюють за інформацією, не беручи до уваги чуттєві аспекти, таке "заочне" спілкування є незамінним. Інтернет - справжня знахідка в таких випадках!
А от шукати кохання в мережі я б не наважилась. Одна дія феромонів чого коштує! cx
 
redДата: Неділя, 15.11.2009, 17:49 | Повідомлення # 18
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 255
Репутація: 2
Статус: Offline
А чи є у світі ідеал? Ми тільки прагнем до нього, якщо стараємся бути відвертими!
 
ЖуравкаДата: Понеділок, 16.11.2009, 10:44 | Повідомлення # 19
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (bobrovica)
Запитання: чи буде його реакція однаковою в обох випадках? Ні! Чи буде він ставитись до мене однаково? Ні! Чи буде однаково вибирати лінію розмови і засоби вираження думок? Ні!

Якщо людина порядна і вихована, то буде поважати будь-якого співбесідника, гідного поваги. Можна поставити експеримент: не змінюючи стилю спілкування, змінити лише фотографію аватара, а тоді побачити рівень спілкування. Якщо людина опуститься до непристойностей і брутальщини, то в реалі з такою людиною дійсно не варто зустрічатися. Адже знайомство через інтернет завжди можна перенести в реал (при бажанні).


У кожної людини свої недоліки, і часто це - найцікавіше в ній.
 
savradimДата: Субота, 21.11.2009, 18:54 | Повідомлення # 20
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 285
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (Журавка)
Адже знайомство через інтернет завжди можна перенести в реал (при бажанні).

Повністю тебе підтримую.


Войско баранов, возглавляемое львом всегда одержит победу над войском львов, возглавляемых бараном.
Каждый человекспособен на многое, но не каждый знает на что онспособен!!!
 
PrueДата: Неділя, 22.11.2009, 08:32 | Повідомлення # 21
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 10
Статус: Offline
Quote (Журавка)
Адже знайомство через інтернет завжди можна перенести в реал (при бажанні).

Перенести його то можна, але даю 90% що воно відрізнятиметься від спілкування через інтернет. Тому що спілкуючись таким чином ми в уяві малюємо нашого співрозмовника, і при довгому спілкуванні цей образ відкладається в пам'яті. Дуже погано коли при реальній зустрічі уявлення про людину і реальний образ не співпадають. ao


Все что не делается, делается к лучшему!
Если только жизнь прожита для других, тогда её можно назвать полной.
 
redДата: Субота, 05.12.2009, 16:39 | Повідомлення # 22
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 255
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Prue)
Перенести його то можна, але даю 90% що воно відрізнятиметься від спілкування через інтернет. Тому що спілкуючись таким чином ми в уяві малюємо нашого співрозмовника, і при довгому спілкуванні цей образ відкладається в пам'яті. Дуже погано коли при реальній зустрічі уявлення про людину і реальний образ не співпадають.

Справді це дуже погано і прикро, коли таке трапляється.
 
ТінаДата: Субота, 05.12.2009, 18:23 | Повідомлення # 23
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку ,ідеальне спілкування не існує. чому?, тому, що коли іде все добре в спілкуванні комусь із співрозмовників потрібно зіпсувати все (початі дорікаті один одному, згадувати певні промахи, в кінці кінців- дратувати).Порада , для ідеального спілкування потрібно менше спілкуватися (вибачте за тафтологію) або , відчувати між собою духовну спорідненість.
 
melny4kaДата: Вівторок, 27.09.2011, 08:56 | Повідомлення # 24
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Я надаю перевагу спілкуванню вживу...ну, звичайно деколи як немає змоги поспілкуватись наживо, то для цього є інтернет...але не варто сидіти за комп. весь час...потрібно й не забувати про реальність....на мою думку, спілкування з людьми поза мережею інтернет є більш раціональним і правильним)))))))))))))))) dy
 
caskarrraДата: Вівторок, 27.09.2011, 13:50 | Повідомлення # 25
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: -1
Статус: Offline
а мне вот в Интернете интереснее общаться, хотя бы потому, что можно знакомиться с людьми с далееееких стран ab откуда уже только нету знакомых... вся Европа, наверное, в друзьях... и не только Европа al al al

Настоящее одиночество - это когда тебя тянет ответить на письмо спамера...
 
iravishnaДата: Вівторок, 26.02.2013, 21:54 | Повідомлення # 26
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Спілкування ні в якому разі не може бути ідеальним,принаймні завжди.Рано чи пізно знайдеться точка зіткнення,а як результат-непорозуміння та сутички.А якщо не брати до уваги деталі,то ідеальне спілкування-це те спілкування,від якого ви отримуєте задоволення в будь-який час,те,у якому бере участь не тільки розумовий фактор,але і душа.Можна навіть мовчати разом,але це буде своєрідним ідеальним спілкуванням
 
anastasia94lmДата: Четвер, 28.02.2013, 21:11 | Повідомлення # 27
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
ідеальним воно може бути лише тоді коли розмова щира  yes

Додано (28.02.2013, 21:11)
---------------------------------------------
ідеальним воно може бути лише тоді коли розмова щира  yes


=)
 
lenatovtДата: Неділя, 03.03.2013, 00:44 | Повідомлення # 28
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку ідеальним спілкуванням є особите. Коли ми бачимо нашого співрозмовника в лице,то ми можемо виначити чи він говорить з нами відверто чи ні. cc
 
Grig0riyДата: Середа, 06.03.2013, 14:13 | Повідомлення # 29
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо чесно, та про вибір виду спілкування не може бути й мови, адже спілкування віч-на-віч є незамінним і найкращим видом спілкування ab
 
vlad_kabachenkoДата: Середа, 06.03.2013, 18:44 | Повідомлення # 30
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж надаю перевагу спілкуванню віч-на-віч, оскільки це дає можливість побачити справжні емоції співрозмовника!!
 
Форум » Спілкування на різні теми » Балачка, флейм » Яке спілкування для Вас є ідеальним?
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz