Неділя, 05.05.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Спілкування на різні теми » Балачка, флейм » Одна вчителька сказала (Плітки, видумані і неперевірені історії про освіту і освітян)
Одна вчителька сказала
Одна_вчителькаДата: Неділя, 09.03.2008, 08:15 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 17
Репутація: 2
Статус: Offline
В учительських колективах, як і в будь-якому іншому колективі, є вчителі, які шепочуться, обговорюють інших педагогів, створюються навіть окремі групки. Давайте разом посміємося з таких горе-педагогів.
Я виступатиму на форумі як одна з таких вчительок. Розпочинаю:
Хочте вірте, або перевірте.
Законом України передбачений арешт викладача, який отримав в подарунок від студента квіти на суму більше 17 гривень. І студента, який вручив ті квіти, теж потрібно садити в ту ж кутузку. То чому не діє Закон? Ми незаконопослушні?!


Працювала з Макаренком!
 
zagadkova_dysha_lirukaДата: Неділя, 09.03.2008, 12:36 | Повідомлення # 2
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 186
Репутація: 10
Статус: Offline
Як на мене, то це й закон повинен діяти у випадку, коли викладач вимагає від студента.
А оскільки цього не відбувається, то і закон не діє.

А щодо того, що студент подарує квіти на суму більше 17 гривень, то я вважаю це абсурдним. Головне, щоб повага була до викладача.
Мабуть це написав якийсь, що мав останні 17 гривень у кишені і потратив їх на квіти. Йому на щось не вистачило коштів і таким способом він вирішив помститись.


"Життя потрібно змінювати"
 
adminДата: Вівторок, 11.03.2008, 23:15 | Повідомлення # 3
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Quote (Одна_вчителька)
Законом України передбачений арешт викладача, який отримав в подарунок від студента квіти на суму більше 17 гривень. І студента, який вручив ті квіти, теж потрібно садити в ту ж кутузку. То чому не діє Закон? Ми незаконопослушні?!

Так вся справа в тому, що Законом якраз це і передбачено! yes
Інша справа, як ми до цього ставимося! al


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
Одна_вчителькаДата: Середа, 19.03.2008, 22:49 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 17
Репутація: 2
Статус: Offline
zagadkova_dysha_liruka, то Ви вважаєте, що Закон написала і прийняла людина, що мала в кишені 17 останніх гривень? Як би не так? Це прийняли наші "бідняки-депутати"! Я писала про Закон. cy

Працювала з Макаренком!
 
poberezetsДата: П'ятниця, 21.03.2008, 20:03 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Щоб ніхто не говорив на парі одна викладачка сказала, що страждає какофонією
 
ОйраДата: П'ятниця, 21.03.2008, 21:46 | Повідомлення # 6
Група: Видалені





Quote (poberezets)
Щоб ніхто не говорив на парі одна викладачка сказала, що страждає какофонією

Мало хто чим страждає! У кожного вчителя є хвороби, а що в кого болить, той про те і говорить! А викладачка та, хороша людина? Якщо хороша, то зовсім не страшно, що у неї така хвороба, гірше було б, якби вона сказала, що по аудиторії інопланетяни ходять або несисть яка, а ще гірше, якби вона ту нечисть узялася ліквідовувати. yes
Я якщо тільки какофонія, то все дрібниці і не бери те дурне в голову, бо застрягнути може ap ap ap
 
zagadkova_dysha_lirukaДата: Неділя, 13.04.2008, 18:26 | Повідомлення # 7
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 186
Репутація: 10
Статус: Offline
Quote (Одна_вчителька)
zagadkova_dysha_liruka, то Ви вважаєте, що Закон написала і прийняла людина, що мала в кишені 17 останніх гривень? Як би не так? Це прийняли наші "бідняки-депутати"! Я писала про Закон.

Не всі депутати з народження стають "бідняками".
А закон хіба не людьми пишеться, чи, можливо, машиною новітньої технології?


"Життя потрібно змінювати"

Повідомлення відредагував zagadkova_dysha_liruka - Неділя, 13.04.2008, 18:28
 
NautilusДата: Четвер, 17.04.2008, 19:41 | Повідомлення # 8
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (zagadkova_dysha_liruka)
Не всі депутати з народження стають "бідняками".А закон хіба не людьми пишеться, чи, можливо, машиною новітньої технології?

вВ нашому світі головною є людина от і керує тут вона, а штучний інтелект це майбатнє.(Недай боже)
 
kuchmaДата: Субота, 03.05.2008, 01:13 | Повідомлення # 9
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (Одна_вчителька)
В учительських колективах, як і в будь-якому іншому колективі, є вчителі, які шепочуться, обговорюють інших педагогів, створюються навіть окремі групки. Давайте разом посміємося з таких горе-педагогів.Я виступатиму на форумі як одна з таких вчительок. Розпочинаю:Хочте вірте, або перевірте.Законом України передбачений арешт викладача, який отримав в подарунок від студента квіти на суму більше 17 гривень. І студента, який вручив ті квіти, теж потрібно садити в ту ж кутузку. То чому не діє Закон? Ми незаконопослушні?!

нарешті я зрозумів, що в Україні Анархія і закони не діють. дякую)))
 
AnanasikДата: Понеділок, 12.05.2008, 18:37 | Повідомлення # 10
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 12
Статус: Offline
Quote (kuchma)
нарешті я зрозумів, що в Україні Анархія і закони не діють. дякую)))

Ти тільки це зрозумів?Давно вже на Україні мало що діє, навіть закони yes


 
empyrean-martyrДата: Вівторок, 13.05.2008, 22:49 | Повідомлення # 11
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 5
Статус: Offline
Просто констатувати факт, що дiя законiв не викону€ться?.. Може краще брати активну участi в боротьбi проти безправ'я в державi??? А щодо таких вчительок, котрi виносять на осуд недолiки iнших, то чого вони самi тодi вартi в такому випадку???
 
savradimДата: Субота, 21.11.2009, 13:20 | Повідомлення # 12
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 285
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (Одна_вчителька)
Законом України передбачений арешт викладача, який отримав в подарунок від студента квіти на суму більше 17 гривень. І студента, який вручив ті квіти, теж потрібно садити в ту ж кутузку.

Вкажіть, будь ласка, джерело, де написаний даний законопроект. cy ax ec
ca ca ca


Войско баранов, возглавляемое львом всегда одержит победу над войском львов, возглавляемых бараном.
Каждый человекспособен на многое, но не каждый знает на что онспособен!!!
 
redДата: Субота, 05.12.2009, 16:37 | Повідомлення # 13
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 255
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (savradim)
Вкажіть, будь ласка, джерело, де написаний даний законопроект
Це напевне жарт ти що не зрозумів? yes
 
Форум » Спілкування на різні теми » Балачка, флейм » Одна вчителька сказала (Плітки, видумані і неперевірені історії про освіту і освітян)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz