П'ятниця, 19.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Чи має значення фігура?
Чи має значення фігура?
КорабликДата: Четвер, 10.02.2011, 18:50 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Сьогодні все більше дівчат починають задумуватися про свою фігуру. Товстунки страждають від того, що мають надмірну вагу, а дівчата з середньою вагою всілякими способами намагаються підтягнути свою фігуру до "ідеальної, як у фотомоделі". Хотілося б почути думку хлопців, чи важить для них фігура дівчини і які фігури дівчат їм більше до вподоби?
Хотілося б почути також думку дівчат, чи занадто вони страждають від "неідеальної" фігури? Як це відбивається на взаєминах з іншими молодими людьми?
 
ГойяДата: П'ятниця, 25.03.2011, 17:52 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене не відбивається ніяк, бо я постійно хочу їсти і на фігурі це теж ніяк не відбивається. А хлопці взагалі придурки, бо треба на душу дивитися, а не на фігуру!

Я знаю, що я нічого не знаю, але ж уроки вчити так не хочеться...
 
alosha1993Дата: Понеділок, 17.10.2011, 10:45 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
фігура це звичайно ж добре, але й людина повина бути доброю.

Я студент Уманського Педагогічного Університету ім Павла Тичини
 
tatomamairaДата: Понеділок, 24.09.2012, 13:52 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Кораблик)
Сьогодні все більше дівчат починають задумуватися про свою фігуру. Товстунки страждають від того, що мають надмірну вагу, а дівчата з середньою вагою всілякими способами намагаються підтягнути свою фігуру до "ідеальної, як у фотомоделі". Хотілося б почути думку хлопців, чи важить для них фігура дівчини і які фігури дівчат їм більше до вподоби?

Кожна дівчина повинна бути насам-перед особистість усі дівчата не можуть мати ідеальну фігура, і не всім хлопцям подобаються дівчача з ідеальною фігурою, їм подобаються дівчата впевнені в собі коли дівчина буде впевнена в собі, тоді у неї ніколи не буде проблем з хлопцями
 
PoriadochniyДата: Субота, 29.09.2012, 14:25 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Деяким подобаються стрункі, а іншим повні.Для мене фігура дівчини має значення але це не означає, що я не буду спілкуватися з повною людиною.Головне щоб людина була хороша bi

dudu
 
VickyДата: Вівторок, 26.02.2013, 22:57 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата (Гойя)
А хлопці взагалі придурки, бо треба на душу дивитися, а не на фігуру!
оце по-нашому))

але старатися якось поменше запихатися котлетами теж було б непогано ;))
 
minusДата: Понеділок, 14.04.2014, 21:14 | Повідомлення # 7
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 7
Статус: Offline
Звичайно ж фігура має значення. І для багатьох чоловіків - дуже велике. Якщо чоловік каже, що фігура не має значення, значить він просто нещирий.

93! 93 93/93!
 
In-RinДата: Неділя, 20.09.2015, 14:05 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Если мужчина хочет от женщины хорошей фигуры значит и сам должен быть в форме. Почему только девушки так переживают о фигуре?
 
NikollДата: Понеділок, 28.12.2015, 13:47 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Полностью с вами согласна,ато значит как мы так жирные,а у них пузо до колен-это нормально ap Вот кстати ходили недавно покупать мне платье,так и не купили,ему то слишком открыто,то бока висят,да и цены такие,что никакого платья не хочется.Хочу в интернете посмотреть,ато подружки хвастаются покупками,а мне нечем и похвастаться.Может знаете проверенные магазины,мне почему-то так и везет на мошенников...Заказала сыну игрушку под Новый Год,но по-ходу придется подарок покупать самой в магазине bh
 
In-RinДата: Вівторок, 29.12.2015, 12:27 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Я очень часто заказываю на Розетке, причем очень разные товары. Проблем не было. Последний раз покупала не давно джемпер http://rozetka.com.ua/piazza_italia_2078154002049/p4111524/. Так что можете посмотреть, игрушки там тоже есть.
 
osychkaДата: Четвер, 02.06.2016, 19:13 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Звісно, адже зустрічають по одягу а проводжають...
 
katerynaremezДата: Четвер, 02.06.2016, 20:31 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Головне щоб людина була здорова,ожиріння як і дистрофія шкідливо для здоров'я, тому вага має бути нормальною для зросту.
 
TanyaudiДата: Середа, 22.06.2016, 15:40 | Повідомлення # 13
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Дело не вкарисоте фигуры, а в здоровье. Худенькому человеку и двигаться легче.
 
WromДата: Середа, 29.06.2016, 21:49 | Повідомлення # 14
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Конечно имеет,мне не очень хочется быть толстым бегемотом и я стараюсь заниматься спортом.Конечно с ребенком не всегда получается,но стараюсь изо всех сил
 
TanyaudiДата: Середа, 29.06.2016, 22:43 | Повідомлення # 15
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Да, не хочется. Особенно когда приходит время одевать купальник. Погода подходящая https://www.gismeteo.ua/, осталось тело привести в порядок. Да?))
 
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Чи має значення фігура?
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz