Четвер, 28.03.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Леся Українка та її мужність
Леся Українка та її мужність
tetyana_shidlovskaДата: Середа, 24.10.2018, 16:24 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Всі ми знаємо наскільки Леся Українка була мужньою та сильною . Свого часу Іван Франко зробив висновок, «…що Леся Українка – трохи чи не єдиний мужчина на всю сьогочасну соборну Україну». Багато жінок зараз настільки "сильні" fy  ,що беруть на себе навіть чоловічі обов'язки. Як ви вважаєте, чи повинна жінка бути "сильною"? Чи все-таки вона повинна бути "слабкою"?
 
nyamishchenko@Дата: Вівторок, 20.11.2018, 23:45 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю, що жінка повинна бути сильною, але перед чоловіком краще показувати свою слабкість!
 
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Леся Українка та її мужність
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz