Субота, 20.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Всі ми прагнемо щастя...
Всі ми прагнемо щастя...
liydaДата: Четвер, 17.04.2008, 13:50 | Повідомлення # 31
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Кожна людина щаслива, про це варто замислитись.Не потрібно себе важати нещасливим, в тебе просто мала самооцінка...!

Додано (17.04.2008, 13:50)
---------------------------------------------
Щастя приходить до нас з часом.Не втрачай надії..! cy em


я Людмилка!
 
ОйраДата: Четвер, 17.04.2008, 14:04 | Повідомлення # 32
Група: Видалені





Я думаю, що все залежить від того, як сприймати світ. Якщо в усьому бачити тільки погану сторону життя, то людина нещаслива, а коли не дуже заглиблюватися в усякі дрібниці і не копатися у них, то тоді будеш щасливим. Я не беру до уваги якусь трагедію, що може статися з кожним із нас, бо то є нещастя, а так...так - усе залежить від самої людини yes
 
NautilusДата: Четвер, 17.04.2008, 20:07 | Повідомлення # 33
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (liyda)
Кожна людина щаслива, про це варто замислитись.Не потрібно себе важати нещасливим, в тебе просто мала самооцінка...!

Додано (17.04.2008, 13:50) --------------------------------------------- Щастя приходить до нас з часом.Не втрачай надії..!


Quote (Ойра)
Я думаю, що все залежить від того, як сприймати світ. Якщо в усьому бачити тільки погану сторону життя, то людина нещаслива, а коли не дуже заглиблюватися в усякі дрібниці і не копатися у них, то тоді будеш щасливим. Я не беру до уваги якусь трагедію, що може статися з кожним із нас, бо то є нещастя, а так...так - усе залежить від самої людини

В теперішній час буває по різному але ж кожен не замислюеться що вина його самого!

 
ПровідникДата: Четвер, 17.04.2008, 23:22 | Повідомлення # 34
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
liyda, і Ойра, ви праві це залежить від того як люди сприймають світ. Я оптиміст але чомусь завжди веду себе як писиміст і мені здається що писимістична сторона мене поглинає, тому і з"являється такий погляд на життя. А щодо самооцінки то я нерозумію як її визначають...

Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
DakotaДата: Середа, 30.04.2008, 16:19 | Повідомлення # 35
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 5
Статус: Offline
СЧАСТЬЕ приходит, когда мы перестаем кричать о неприятностях, которые у нас есть, и благодарим за те неприятности, которых у нас нет

Мстят только слабые... Сильные умеют прощать...
 
kuchmaДата: П'ятниця, 02.05.2008, 22:35 | Повідомлення # 36
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (admin)
Бог зліпив із глини людину і у нього залишився ще кусочок глини.- Що ще зліпити тобі? – запитав Бог…- Зліти мені щастя…Нічого не відповів людині Бог, тільки поклав людині у долоню кусочок глини, що залишився…

Щастя в руках кожного(хоча я в це не вірю,як і в існування бога)
 
PrueДата: Четвер, 12.06.2008, 15:37 | Повідомлення # 37
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 10
Статус: Offline
Счастье приходит к нам тогда, когда мы поднимаем голову от повседневных
проблем и смотрим на мир под другим углом!


Все что не делается, делается к лучшему!
Если только жизнь прожита для других, тогда её можно назвать полной.
 
FREIДата: Неділя, 16.11.2008, 18:20 | Повідомлення # 38
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Коли поряд близькі люди, вони завжди готові тобі допомогти - це є справжнє щастя, а інше обгортка, яку завжди можна змінити в залежності від стану душі!!! shades

Повідомлення відредагував FREI - Неділя, 16.11.2008, 18:35
 
SvetikДата: Четвер, 10.12.2009, 15:50 | Повідомлення # 39
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 3
Статус: Offline
А я боюсь щасливих, радісних моментів в житті, тому, що моє життя побудоване з ряду чергуючих полос: чорної та білої. І коли настає біла полоса, я з острахом чекаю на наступну - чорну, тому не можу повністю насолодитись білою...
cf cf cf cf cf


Повідомлення відредагував Svetik - Четвер, 10.12.2009, 15:53
 
Оце_такДата: П'ятниця, 11.12.2009, 18:35 | Повідомлення # 40
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Svetik)
коли настає біла полоса, я з острахом чекаю на наступну - чорну, тому не можу повністю насолодитись білою...

Так в страсі і живеш? blink
Треба жити білими полосами, а чорні сприймати як епізоди в житті і знаходити позитивну сторону, якщо це не стосується хвороби і смерті, а все інше легко можна пережити. dy dy dy
 
PrueДата: П'ятниця, 11.12.2009, 22:32 | Повідомлення # 41
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 10
Статус: Offline
Якщо в житті настала біла полоса, то повернись на 90 градусів і йде поздовж!!!! ab
ab yes
А щодо щастя, то кожен із нас сам його творець! Треба тільки захотіти....


Все что не делается, делается к лучшему!
Если только жизнь прожита для других, тогда её можно назвать полной.


Повідомлення відредагував Prue - П'ятниця, 11.12.2009, 22:33
 
savradimДата: Неділя, 13.12.2009, 15:07 | Повідомлення # 42
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 285
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (galanet)
Кожна людина, яка побачить в калюжі не болото, а зорі, - стане щасливою.

galanet, Ця фраза мені особливо сподобалася. Молодець, не щодня таке почуєш. ay
ca ca ca


Войско баранов, возглавляемое львом всегда одержит победу над войском львов, возглавляемых бараном.
Каждый человекспособен на многое, но не каждый знает на что онспособен!!!
 
SvetikДата: Вівторок, 15.12.2009, 10:19 | Повідомлення # 43
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (Оце_так)
Треба жити білими полосами, а чорні сприймати як епізоди в житті і знаходити позитивну сторону, якщо це не стосується хвороби і смерті, а все інше легко можна пережити.

Quote (Prue)
Якщо в житті настала біла полоса, то повернись на 90 градусів і йде поздовж!!!! ab

Дякую вам за поради!
bv bv bv bv bv
 
savradimДата: Середа, 24.02.2010, 05:36 | Повідомлення # 44
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 285
Репутація: 8
Статус: Offline
Щастя

(Легенда)

Се було в початку віків. Новостворений світ сіяв чудовою красою, скрізь була гармонія, ясне, повне життя. Цвіла божа мрія, розкішна й лагідна. Людське життя плило тихими хвилями і зливалося з тією мрією в одне осяйне, спокійне море. Великий спокій був на землі, й люди жили в спокою. Так було довго.

Злий дух спав у підземній країні. Він спав довгі віки, і сон його був лихий. Прокинувся злий дух і покликнув: «Лихі сни мучать мене! Душа моя рветься, нема мені спокою! А там, на землі, панує ясний спокій, мрія ворога мого цвіте і витає – і ніщо не бентежить її. Чи маю я носити сам мою тугу огненну, чи маю ховати мій смуток темний? Ні, я кину тугу в серце наймиліших дітей ворога мого, я розкину над ними смуток чорним покривом, і потьмариться мрія ворога мого».

Злий дух вийшов чорним димом з лона землі і огненною хмарою полинув понад землею. Він пролітав над долинами, де хвилювало золоте збіжжя, де рясні дерева клонили додолу важкі віти. Там спустився злий дух, – і збіжжя вигоріло, мов від огню, овоч на деревах почорнів, трави пожовкли, квітки посохли, стала пустиня. Люди ховалися від огненного подиху по ямах та печерах і стогнали: голод!.. голод!.. Злий дух вернувся у підземну країну і ждав.

Минуло сто літ. Пустиня давно обернулася знову в розкішну країну, знову хвилювало золоте збіжжя, рясні дерева знов клонили додолу важкі віти. Нове покоління людське розказувало казки про колишній голод, але ті казки почали забуватись. Божа мрія цвіла, як і перше, і спокій був на землі.

Але злий дух не спав. Він сказав собі: погляну на діло рук моїх! Здійнявся з лона землі сивим туманом і холодною хмарою полинув над землею. Він пролітав над горами-полонинами, де паслися отари великі, де розкинулись табори людські, там він з’явився густим мороком, лихою заразою. Гинула худоба, конали люди, крик страшний котився по горах: смерть, смерть!.. Отари зникали, табори порожніли… Злий дух вернувся у підземну країну і ждав.

Минуло сто літ, – на могилах людей, що погинули від зарази, ярий моріг зеленів, а нащадки їх спокійно ходили по горах-полонинах, весело грали в сопілки, скликали незліченні отари. Табори біліли наметами, скрізь було життя. Ніхто не згадував про лиху заразу. Божа мрія цвіла, як і перше, і на землі був спокій.

Злий дух сидів у підземній країні і думав. І він створив думкою своєю дивну постать. Вона була блискуча, як рання зоря, і міняла свій вид щохвилини, як вогонь. Злий дух дав їй життя і назвав її: щастя. Він взяв її на свої дужі крила і полетів з нею геть високо понад землею. Була темна ніч, табори спали, тільки молоді пастухи сиділи навколо багаття – пастухи не спали вночі, – вони співали. Наймолодший грав у сопілку, дивився на зорі, і очі йому були спокійні, як зорі.

З неба покотилася велика блискуча зоря. Пастух покинув сопілку і вхопився за серце. Він бачив зорю, і вона йому серце вразила. Він крикнув уголос: «Дивіться, дивіться!» – і всі дивились туди, куди показувала його рука, – там упала зоря. Вона впала на високу гору, і на горі спалахнуло світло, горіло і вабило серце. Пастух сказав братам своїм: «Ходім туди!» – і всі пішли до світла. Всі бачили у світлі те, що було їм над життя миле, і всі бачили різно. Їм було так, мов у душі в них горів вогонь. Вони йшли все далі, і світло далі ставало. Вони все йшли, кололи ноги на колюче зілля, шарпали одежу об гострі терни, кров була на слідах їх; йшли і падали один по одному, бо сила покинула їх. А ясна, дивна постать все далі ставала, все більше мінилась і зникла в тумані. Настав день, а вона не верталась, і ніхто не знайшов її.

Був знов вечір, і пастухи співали. Вони співали: «О щастя, о ясне, загублене щастя!» І ті пісні отруїли серце всім людям. Всі прагнули щастя, а ніхто не знав його, всі хотіли бачити його, мати його на хвилинку і вмерти потім, бо воно стало їм миле над життя.

І кожний бачив його, хоч у сні, хоч на малу хвилинку. На одного воно глянуло коханими очима, іншому заблищало золотом, іншому засіяло світлом слави. Всіх зчарувало воно навіки, і чари його були отрута. Воно летючою зорею падало в серце, і серце починало горіти. Хто раз бачив його, той не забував його до смерті. Пекельний вогонь прокинувся в душах всіх людей. Всі шукали щастя, всі хотіли мати його ціле в своїх руках. Для нього віддавали все найдорожче, губили себе і других, сльози й кров лились річками во ім’я його. А щастя літало по світі зорею, блискавицею, вогником бродячим і ніде не спинялось надовго, і ніхто не мав його ціле в руках.

І чутний був великий крик по всій землі: «Щастя! щастя!..»

З того часу не стало на землі ясного спокою, потьмарилась блискуча божа мрія.

І злий дух утішився працею своєю.
Леся Українка.
ca ca ca


Войско баранов, возглавляемое львом всегда одержит победу над войском львов, возглавляемых бараном.
Каждый человекспособен на многое, но не каждый знает на что онспособен!!!
 
yanka1989Дата: Вівторок, 28.12.2010, 13:49 | Повідомлення # 45
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
Кожна людина сама створює своє щастя. Спочатку ми наробимо помилок, а потім сердимось на весь світ, заздримо, що хтось живе краще. Кожен сам відповідає за себе. І якщо в чомусь нам не везе, потрібно переглянути своє минуле, що ми зробили не так. Треба виправитись і більше не повторювати помилок. Якби кожен брав відповідальність на себе, життя б стало кращим.
 
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Всі ми прагнемо щастя...
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz