П'ятниця, 19.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Знайомства, кохання через Інтернет (Ваше ставлення, приклади з життя, переваги й недоліки)
Знайомства, кохання через Інтернет
WirelessДата: Четвер, 03.06.2010, 03:20 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 2
Статус: Offline
Сучасний світ дивує своїм переворотом у суспільному житті. Нині велика частина людей починає робити спроби знайти свою половинку через електронний глобальний інформаційний простір, а деякі, взагалі одружуються!

Хотілось би більше почути приклади із власного життя, історії друзів, знайомих, а потім й власну думку. Зрозуміло, що більшість цього не признає, тому не пишіть будь ласка „пустих” повідомлень.



Icq: 655-429
ASCII painter™, Apache, php, MySQL, Wi-Fi, hack, bike, photo, Muay Thai and more..
 
mariwa-23Дата: Четвер, 10.06.2010, 15:52 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Я намагалась знайомитись через інтернет. Там можна познайомитись з хлопцем чи дівчиною, але знайти своє кохання неможливо.

Повідомлення відредагував zagadkova_dysha_liruka - Вівторок, 13.07.2010, 20:18
 
AlenchikДата: Понеділок, 04.10.2010, 14:42 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 21
Репутація: 1
Статус: Offline
А я знайшла своє кохання саме там...і не скажу що воно чимось відрізняється від тих, хто знайомиться НЕ в інтернеті ab

Повідомлення відредагував Alenchik - Понеділок, 04.10.2010, 14:43
 
ЯринкаДата: Четвер, 07.10.2010, 18:53 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 4
Статус: Offline
Я вважаю що знайомство в інтернеті не приведе до чогось доброго..... Знаю це з свого досвіду.

Щепкіна Ярина Ігорівна
фізико-математичний факультет
42 група
 
Оце_такДата: Четвер, 28.10.2010, 19:57 | Повідомлення # 5
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Яринка)
Я вважаю що знайомство в інтернеті не приведе до чогось доброго..... Знаю це з свого досвіду.

і що ж поганого сталося? blink
 
evhenДата: Вівторок, 27.09.2011, 09:01 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
інтернет це круто.але як через інтернет можна закохатись у її очі???????????
 
LyudaKatyaДата: Вівторок, 27.09.2011, 12:16 | Повідомлення # 7
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку через інтернет можливо знайти кохану людину.Тому що.коли спілкуєтеся з нею то дізнаєтеся яка вона в душі а не зовні.
 
vikasv2012Дата: Вівторок, 27.09.2011, 12:20 | Повідомлення # 8
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
я вважаю що знайомитись по Інтернету це безглуздо тому що це може бути і якийсь злочинець, маньк .

Святецька Вікторія
 
tanya-komarДата: Середа, 05.10.2011, 10:31 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені здаєтья, що Доля шукає будь-яких способів звести людей, якщо вони повинні бути разом. Іноді їх розділяють сотні кілометрів, а Інтернет здатен знищувати усі відстані.
Коли люди спілкуються в мережі, вони взмозі пізнати духовний світ одне одн6ого, справжню суть, що не прекрашена яскравою оболонкою.
Потім все це може перерости у "живе" спілкування, яке стане щедрою винагородою за місяці чекання.


yryryrtyr
 
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Знайомства, кохання через Інтернет (Ваше ставлення, приклади з життя, переваги й недоліки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz