Вівторок, 23.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Якою повинна бути "ідеальна" дівчина? (Образ ідеальної дівчини у вашій уяві.)
Якою повинна бути "ідеальна" дівчина?
SvetikДата: Середа, 13.01.2010, 15:15 | Повідомлення # 16
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (Оце_так)
Тільки вона повинна з моєю співпадати

Невже цікаво бути з людино, думки якої співпадають з твоїми? Мені здається, це нудно.
au au au au au
 
JeytДата: Середа, 28.04.2010, 14:08 | Повідомлення # 17
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Идеальных девушек не было, нету и не будет) bj bj ae
 
minusДата: Четвер, 29.04.2010, 09:05 | Повідомлення # 18
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 7
Статус: Offline
Знов бачу ту ж помилку, коли користувачі неправильно розуміють тему. Ніхто тут не питає про досконалу дівчину. Я так розумію, що автора теми цікавить саме ваш ідеал дівчини.
Моя ідеальна дівчина повинна любити вести домашнє господарство, особливо готувати; бути покірною, мудрою й доброзичливою, аби ми могли разом вирішувати життєві проблеми. Одним словом, вона має бути доброю дружиною, решта якостей - другорядні.

Мало не забув! Непогано було б, щоб мені від неї не доводилося чути ніяких балачок про емансипацію, бізнес-вумен чи інші абсурдні речі. Ну і ще, вона має бути готова народжувати і виховувати багацько дітей, бо треба виправляти демографічну кризу в державі.


93! 93 93/93!

Повідомлення відредагував minus - Четвер, 29.04.2010, 09:12
 
BorchesДата: Вівторок, 11.05.2010, 19:55 | Повідомлення # 19
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Ідеальна дівчина повинна вміти керувати хлопцем так, щоб він сам цього не помічав!!! ec
 
mariwa-23Дата: П'ятниця, 21.05.2010, 01:02 | Повідомлення # 20
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
dy Навіщо шукати ідеал? Адже ідеал не завжди є тим що потрібно в житті! dy
 
sudorenko11121992Дата: Понеділок, 06.12.2010, 15:25 | Повідомлення # 21
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Дата: Субота, 08.11.2008, 17:11 | Повідомлення # 2

Генерал-лейтенант

Група: Перевірені
Повідомлень: 589
Статус: Offline Ну для мене дуже важливим є коли дівчина для мене перш за все друг, коли є спільні інтереси, коли розуміє як то кажуть з напівоберту, це найскладніше чого насправді мабуть не може бути. Ще, я не зустрічав чоловіка який би не хотів щоб його дівчина не була красунею, сексуальні відносини мають не мале значення, як на мою думку, то між чоловіком та жінкою не повинно бути ніяких комплексів. Ще було-б добре якби жінка не "пиляла" чоловіка за те, що він можливо щось їй дає не в тому обсязі якому вона хоче, бо головне не те що "не дає", а те що хоче чи не хоче він того давати, не всім мати чоловіка бізнесмена чи ще якогось "мена", потрібно вміти задовольнятися тим, що є, головне мати бажання до розвитку, а не намагатися хапанути все й відразу, бо так просто не буває

Додано (06.12.2010, 15:25)
---------------------------------------------
Ну для мене дуже важливим є коли дівчина для мене перш за все друг, коли є спільні інтереси, коли розуміє як то кажуть з напівоберту, це найскладніше чого насправді мабуть не може бути. Ще, я не зустрічав чоловіка який би не хотів щоб його дівчина не була красунею, сексуальні відносини мають не мале значення, як на мою думку, то між чоловіком та жінкою не повинно бути ніяких комплексів. Ще було-б добре якби жінка не "пиляла" чоловіка за те, що він можливо щось їй дає не в тому обсязі якому вона хоче, бо головне не те що "не дає", а те що хоче чи не хоче він того давати, не всім мати чоловіка бізнесмена чи ще якогось "мена", потрібно вміти задовольнятися тим, що є, головне мати бажання до розвитку, а не намагатися хапанути все й відразу, бо так просто не буває aj

 
redДата: Вівторок, 22.01.2013, 19:51 | Повідомлення # 22
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 255
Репутація: 2
Статус: Offline
Ідеальне наше життя? Не думаю!
el Тому навіщо шукати ідеал? І, взагалі, ідеал для кожного проявляється у різному.
 
zagadkova_dysha_lirukaДата: Понеділок, 25.02.2013, 15:54 | Повідомлення # 23
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 186
Репутація: 10
Статус: Offline
Цитата Оце_такМоя подушка - найкраща, просто ідеальна дівчина. (Між річчю і людиною є різниця)

Вона буде завжди моя, бо ніколи мене не зрадить. (Допоки тобі не захочеьтся змінити подушку, тоді зрада буде твоєю)

Подушка моя ніколи не зробить мені боляче, (В неї немає почуттів і емоцій і вона не буде плакати від того, що ти недолюблюєш її або проводиш час, тільки тоді, коли тобі потрібно)

а навпаки, завжди м'яко притиснеться до мене. (Дівчата обіймають палкіше, з любов'ю, а подушка не притискається, це ти на неї лягаєш, хоче вона точго чи ні)
Подушка моя задовільнить будь-які мої бажання (Переконана на 100% в тому, що дівчина може більше)
Подушка ніколи не поскаржиться, що в неї болить голова;(Як у неї може боліти голова, якщо їй немає чим мислити?)
що вона не в настрої або що їй щось не так. ( Немає чим сказати. Мені здається, що на тебе в неї вже є скарги)
Подушка - найкращий друг, завжди все вислухає,
і навіть не подасть знаку, що їй нудно чи нецікаво. (Розповідай цікавіше і спробуй запитати у неї, як їй - як думаєш - відповість?)
Подушку завжди можна поцілувати, обняти, (А що тобі заважає це зробити з дівчиною?)
Подушці можна завжди поплакатися в плече, (Цікаво, де ти розміщуєш всі її органи? Дівчина зможе заспокоїти словами, а подушка... )
вона завжди мене підтримає, що світ жорстокий і несправедливий (Дівчина і це зможе!)
Ода тобі, моя подушко, моя ти найкраща дівчино і подруго.
Подушка завжди тебе зрозуміє, коли ти думаєш не про неї, а про когось іншого.
Всі реальні дівчата не подушки, якщо не однакові, то принаймні
подібні в тому, що ніхто з них не любить мене по-справжньому,
не хоче і навіть не намагається любити. (Якщо всі погані, а ти - хороший і тебе це не влаштовує - змінюйся. І Ви знайдете спільну мову. "Одному вовку у  стаді овечок не так живеться")


"Життя потрібно змінювати"

Повідомлення відредагував zagadkova_dysha_liruka - Понеділок, 25.02.2013, 16:12
 
likaДата: Понеділок, 25.02.2013, 20:20 | Повідомлення # 24
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Ідеальна дівчина повинна бути добра,вихована,культурна,щира ,скромна , сором’язлива , жіночна ,кмітлива , ніжна , мудра та красива – ось якою має бути ідеальна дівчина...
 
dashunka1995Дата: Вівторок, 26.02.2013, 19:53 | Повідомлення # 25
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата (Svetik)
Всі ми різні і кожен шукає свого ідеала в житті. Поділіться своїми думками з приводу того, якою повинна бути ідеальна дівчина.
 
marinazakrevskaДата: Вівторок, 26.02.2013, 22:31 | Повідомлення # 26
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
dashunka1995, згодна поністю
 
anastasia94lmДата: Четвер, 28.02.2013, 21:16 | Повідомлення # 27
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата (Лесюнчик)
Ідеальна дівчина повинна вміти керувати хлопцем так, щоб він сам цього не помічав!!!
цілком з цим погоджуюсь   :db:


=)
 
ZHanДата: Середа, 20.03.2013, 09:19 | Повідомлення # 28
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата (Оце_так)
Всі ми різні і кожен шукає свого ідеала в житті. Поділіться своїми думками з приводу того, якою повинна бути ідеальна дівчина.
Ідеалу як такого немає, коли ти закохуєшся в людину яка тобі дорога, то вона автоматично стає для тебе тою людиною, яку ти чекав все своє життя і її образ стає для тебе ідеалом і ти не звертаєш уваги на її недоліки, бо вона стала для тебе ідеалом!


ZH
 
simakДата: Четвер, 25.04.2013, 12:25 | Повідомлення # 29
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата (Svetik)
Ясна справа, що БОМЖИХА ідеальною дівчиною бути не може

Я б не сказав так, тому що всі люди рівні чи бідні вони,чи багаті ,а ідеальна дівчина в кожного своя.Тому не варто характерезувати людей за їх зовнішність .
 
sholomeiДата: Четвер, 16.05.2013, 10:19 | Повідомлення # 30
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку, ідеальних людей взагалі не існує. Хіба що в нашій уяві. Насправді, коли ми зустрічаємо людину, і нам здається, що це наш ідеал, через деякий час ми виявляємо недоліки чи то в поведінці, чи то в зовнішності, чи то в характері. Але є такі в людині недоліки, на які ми "закриваємо очі з часом". І явно це не те, що відповідає нашому уявному ідеалу, але ми продовжуємо бути разом з цією людиною. Ідеалу не існує...
 
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Якою повинна бути "ідеальна" дівчина? (Образ ідеальної дівчини у вашій уяві.)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz