П'ятниця, 26.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • 7
  • »
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Самотність (Що таке самотність?)
Самотність
filosofДата: Субота, 12.04.2008, 13:37 | Повідомлення # 16
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 1
Статус: Offline
Грустить и быть одиноким - это совсем разные вещи. Вам не понять одиночества до тех пор, пока вы сами не испытаете это чувство... А насчет умных - так они чаще всего и бывают одинокими...

Жизнь - игра, и люди в ней - актеры...
 
ОйраДата: Субота, 12.04.2008, 21:48 | Повідомлення # 17
Група: Видалені





Quote (filosof)
А насчет умных - так они чаще всего и бывают одинокими...

Я теж колись таке читала, чи то таке прислів"я є, уже не помню, що чим вище птах піднімається над землею, тим самотнішим він стає. От через те вони і самотні, бо розумних людей не так уже і багато.
 
Sokol85Дата: Субота, 12.04.2008, 22:03 | Повідомлення # 18
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 3
Статус: Offline
а по поводу одиноких они сами себя такими сделали, кто хочет им быть он им станет, это от каждого из нас зависит.

Пока живу - надеюсь
 
filosofДата: Понеділок, 14.04.2008, 01:27 | Повідомлення # 19
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 1
Статус: Offline
Может и так. Впрочем, я никогда не хотел быть одиноким, но уже давно таким себя чувствую... И ничего не могу с собой поделать, я, кажется, привык к этому состоянию...

Жизнь - игра, и люди в ней - актеры...
 
zagadkova_dysha_lirukaДата: Вівторок, 15.04.2008, 11:52 | Повідомлення # 20
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 186
Репутація: 10
Статус: Offline
"Ми ніколи не буваємо самотніми. Такими ми можемо бути лише деякий час і то, коли відчуваємо це.
Насправді ж, огляніться навкруги, Ви ніколи НЕ БУВАЄТЕ САМОТНІМИ".
М.Руденко


"Життя потрібно змінювати"
 
svitlanaДата: Середа, 16.04.2008, 17:13 | Повідомлення # 21
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 1
Статус: Offline
Самотність - це коли у тебе немає друзів, немає з ким поділитися своїми думками і переживаннями.
 
rarisaДата: Четвер, 17.04.2008, 11:53 | Повідомлення # 22
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (filosof)
Может и так. Впрочем, я никогда не хотел быть одиноким, но уже давно таким себя чувствую... И ничего не могу с собой поделать, я, кажется, привык к этому состоянию...

Немає безвихідних ситуацій. Є безліч способів себе розважити!!! Ти, мабуть, не лише звик до цього стану, він тобі ПОДОБАЄТЬСЯ! Тобі подобається відйувати себе самотнім, покинутим, нещасним... це дуже погано. Так не довго впасти в глибоку дипресію, а далі... bc
 
filosofДата: Четвер, 17.04.2008, 13:58 | Повідомлення # 23
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 1
Статус: Offline
...А дальше - шизофрения, дурдом и, опять же, одиночество...
Я не чувствую себя брошеным и несчастным. Даже наоборот - счастливым! Но одиноким...
А каким способом можно развлечься, чтоб не чувстовать себя одиноким?..


Жизнь - игра, и люди в ней - актеры...
 
lenaДата: Четвер, 17.04.2008, 15:21 | Повідомлення # 24
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 180
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (svitlana)
Самотність - це коли у тебе немає друзів, немає з ким поділитися своїми думками і переживаннями.

Я не згодна з тобою!Ти можеш бути самотньою і коли у тебе багато друзів і знайомих!Самотність -це коли ти не можеш нікому, висловити свій стан душі,свої переживання, думки, або коли тебе ігнорують, не звертають уваги, коли ти відчуваєш себе ЧИМОСЬ другосортним! Думаєш, що ти нікому не потрібен, або , що ти є тягарем для своїх близьких!!!

Quote (rarisa)
Немає безвихідних ситуацій. Є безліч способів себе розважити!!! Ти, мабуть, не лише звик до цього стану, він тобі ПОДОБАЄТЬСЯ! Тобі подобається відйувати себе самотнім, покинутим, нещасним... це дуже погано. Так не довго впасти в глибоку дипресію, а далі...

aj
з кожної безвихідної ситуаціїї є три виходи:
два поганих,
а третій складний,
але хороший!
dy dy dy
 
ОйраДата: Четвер, 17.04.2008, 15:44 | Повідомлення # 25
Група: Видалені





Quote (filosof)
А каким способом можно развлечься, чтоб не чувстовать себя одиноким?..

Так Ви ж тут, на нашому форумі, хіба теж відчуваєте себе самотнім? Якраз тут і можна почути інших, а інші почують тебе - от і пропала самотність, бо завжди є хтось, хто зверне увагу на твій стан душі, а це вже не одинокість! dy dy dy
 
rarisaДата: Четвер, 17.04.2008, 16:28 | Повідомлення # 26
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Репутація: 4
Статус: Offline
filosof, прикольно, що ти відчуваєш себе в такому стані щасливо. Багато хто тобі може лише позаздрити ca
А прикладів розваг трішечки є, от тільки я не знаю які твої захоплення. Ти б міг спробувати навчитися:
грати на якомусь цікавому інструменті,
вивчити рідкісну іноземну мову,
грати в більярд,
трати в футбол, баскетбол, теніс, бокс і т.д.
записатися на танці:латина, народні, сучасні, брейкданс, свінг!!!
Я ще подумаю el
 
NautilusДата: Четвер, 17.04.2008, 18:43 | Повідомлення # 27
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Ойра)
Quote (iskrina) Вони стараються оточити себе ще дурнішими за себе і тоді накопичується ціле їх стадо!Язик не повертається сказати колектив.

Тоді це не по темі, бо ми тут говоримо про самотність!


Про самотність може говорити тільки людина-самотня,
А ти такою не є. ca au
 
Манюня2Дата: Субота, 19.04.2008, 10:08 | Повідомлення # 28
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Самотність це коли ти одна!!!!!!!!!!!!!Але не варто над цим замислюватися треба просто шукати собі друзів,щоб не відчувати себе самотньою.

Додано (19.04.2008, 10:08)
---------------------------------------------
Я вважаю,що самотньою людина не може бути вона просто хоче побути на самоті!!!
Ви зі мною згідні?

 
zagadkova_dysha_lirukaДата: Субота, 19.04.2008, 16:29 | Повідомлення # 29
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 186
Репутація: 10
Статус: Offline
Quote (Манюня2)
Я вважаю,що самотньою людина не може бути вона просто хоче побути на самоті!!!
Ви зі мною згідні?

Цілком тебе підтриму, але бувають ситуації, коли цій самотності ніхто не може допомогти....


"Життя потрібно змінювати"
 
ulianaДата: Середа, 23.04.2008, 22:45 | Повідомлення # 30
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 2
Статус: Offline
Я люблю самотність , але буває чомусь іноді важко від думок - коли ти сам , то ганяєш по колу одне й те саме . Але можна просто на щось переключитись. Самотність я люблю за те , що можна просто мовчати і розуміти себе , а не старатись пояснити іншим чого я хочу і боятись , що тебе неправельно поняли. В школі я себе почуваю добре , бо там я розумна , відмінниця , всім потрібно , щоб я дала списати роботу , щось допомогла пояснити , зробити і т.д. Я всім потрібна. Там самотньою себе не відчуваю - не дають . Я знаю , що говорити на уроках і як . А доходить діло до дискотеки чи , навіть, спілкування з однокласниками поза школою я в момент злітаю із свого "троянського коня". З людьми спілкуватись важко, самій якось лекше приходиться. Я рада , що маю різнобічний характер : в роботі я завжди буду комунікабельна , а для себе такою, якою себе люблю. Я впевнена , що з часом я навчусь спілкуватись з людьми на будь-які теми . dy dy dy

"Человека сотворила любознательность."
 
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Самотність (Що таке самотність?)
  • Сторінка 2 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • 7
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz