П'ятниця, 29.03.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Чим відрізняється чоловіча дружба від жіночої? (Яка дружба є вірнішою?)
Чим відрізняється чоловіча дружба від жіночої?
GrishaBlagodirДата: Понеділок, 07.04.2008, 11:07 | Повідомлення # 16
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (empyrean-martyr)
це явище iсну€ поза статтю людей...

Погоджуюсь з тобою, як на мене то я не бачу різниці між жіночою дружбою і чоловічою yes
 
allaseredaДата: Понеділок, 14.04.2008, 22:01 | Повідомлення # 17
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 3
Статус: Offline
На мою думку чоловіча дружба сильніша. Жінки мають таку негативну рису заздрити одна одній, і робити все аби інша не була щасливою!!!

CCA
 
zagadkova_dysha_lirukaДата: Вівторок, 15.04.2008, 11:36 | Повідомлення # 18
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 186
Репутація: 10
Статус: Offline
Я вважаю, що в загальному неможливо говорити, що жіноча дружба не міцніша, як кому приходилося.
Я маю справжню подругу, яка для мене стала, як рідною і такою вона залишиться назавжди, моя Світланка.
А про чоловічу дружбу судити не можу, в минулому житті я чоловіком не була. ct


"Життя потрібно змінювати"
 
DakotaДата: П'ятниця, 02.05.2008, 08:22 | Повідомлення # 19
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 5
Статус: Offline

Quote (allasereda)
На мою думку чоловіча дружба сильніша. Жінки мають таку негативну рису заздрити одна одній, і робити все аби інша не була щасливою!!!

я цілком з тобою згідна, жінки заздрять одна одній, для них дружби як такої не існує. Це їм Богом не дано. Обов"язково хочуть попліткувати, когось обсудити, на когось наговорити, своє перебільшити , чуже обпаскудити. А для чоловіків це не притаманно. Непогана дружба існує ще з чоловіком і жінкою, але це вже зовсім інша історія...


Мстят только слабые... Сильные умеют прощать...
 
ВизіркаДата: Вівторок, 06.05.2008, 17:11 | Повідомлення # 20
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Всі знають мудрість народну :"Найкраща подруга - найперший ворог!" Я не вірю в жіночу дружбу!
 
AnanasikДата: Понеділок, 12.05.2008, 22:09 | Повідомлення # 21
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 12
Статус: Offline
Якщо чесно я взагалі в дружбу практично не вірю,такщо висловити свою думку мені тяжко yes

 
OlegДата: Вівторок, 13.05.2008, 13:11 | Повідомлення # 22
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Але все таки, якщо спілкування буде занадто дружнім, то все ж таки природа є природа і проти своїх бажань не підеш, то я вважаю, що дружби між хлопцем і дівчиною не існує!!!!!
 
dzinukДата: Вівторок, 13.05.2008, 13:22 | Повідомлення # 23
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
В принципі ці види дружби по свойму подібні але чоловіча дружба чомусь не так сприймається позитивна, як жіноча.На мою думку чоловіча дружба вірніша, до того ж значно.
 
liydaДата: Четвер, 15.05.2008, 13:52 | Повідомлення # 24
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Немає вірної дружби.Найбільш сильніша дружба переважно чоловіча.! ec yes dy

я Людмилка!
 
PrueДата: Четвер, 15.05.2008, 20:10 | Повідомлення # 25
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 10
Статус: Offline
Я згодна зі словами, що чоловіча дружба сильніша.
Вони можуть обсуждати, навіть пліткувати, але ніколи не плюють
в спину, на відміну від дівчат.


Все что не делается, делается к лучшему!
Если только жизнь прожита для других, тогда её можно назвать полной.
 
льоляДата: П'ятниця, 26.09.2008, 15:33 | Повідомлення # 26
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
НавІдмІну вІд дІвчат,чоловІча дружба набагато мІцнІша та витривалІша!В дІвчат такого поняття як дружба не Існуе!
 
привидДата: Субота, 27.09.2008, 15:52 | Повідомлення # 27
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Ті з дівчат,що говорять, що чоловіча дружба сильніша за дівочу, мабуть, ніколи не мали справжніх подруг. Адже справжня і чиста дружба між дівчатами, жінками існує і завжди буде існувати.... А щодо того, чим відрізняється жіноча дружба від чоловічої- так це щирістю почуттів. Дівчата завжди діляться між собою таємницями і ніколи не приховують одна від одної нічого.... Така моя думка bi

Живи - поки хочеться жити!!!
 
aphroditaДата: Вівторок, 07.10.2008, 14:13 | Повідомлення # 28
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
я важаю що жіноча дружба міцніша ніж чоловіча хоча все залежить від самих людей dy
 
petrivnaДата: Середа, 08.10.2008, 12:24 | Повідомлення # 29
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Дружба відіграє важливу роль в нашому житті. Дуже часто буває, що заради свого друга людина здатна на все. Хоча, я вважаю, що між чоловічою та жіночою дружбою існує певна відмінність. Чоловіча дружба, на мою думку, відданіша,на все життя. А жіноча, особливо дівчача, дуже рідко буває довгтривалою. Рано чи пізно стаються такі моменти в житті, що між ними виникають певні конфлікти, що призводять до закінчення дружби.
 
Ira@Дата: Середа, 10.12.2008, 14:52 | Повідомлення # 30
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 4
Статус: Offline
Дружба - це поняття кожний розуміє по-своєму, і уже від того що вкладають обидві людини в це слово буде залежати якою вона буде, не дивлячись на їхню стать. Взагалі дружба чоловіків мало чим відрізняється від жіночої, хіба що між жінками часто існує конкуренція. А от коли вже говорити про дружбу хлопця і дівчини....
 
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Чим відрізняється чоловіча дружба від жіночої? (Яка дружба є вірнішою?)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz