П'ятниця, 29.03.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Нетрадиційне кохання (Суперечності)
Нетрадиційне кохання
Ksenka_meln1992Дата: Вівторок, 15.05.2012, 12:58 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Нетрадиційна сексуальна орієнтація: таке ось кохання чи загроза національній безпеці?
Суперечки про право людей на нетрадиційну сексуальну орієнтацію старі як світ. Сьогодні в одних країнах дозволяють одностатеві шлюби, наділяють геїв і лесбіянок правом ставати священиками й усиновляти дітей, в інших - таких людей продовжують вважати ізгоями.
В Україні до цього питання підходять неоднозначно. Одні визнають за людьми право бути іншими, інші - категорично засуджують.Як бути?
 
NellichkaДата: Середа, 16.05.2012, 18:24 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Репутація: 1
Статус: Offline
Я не відношусь до прихильників представниів нетрадиційної СО. Але і засуджувати цих людей не берусь В даному випадку потрібно на мою думку звернутись до віри. Християнство не підтримує одностатевих звязків і я як християнка - вважаю це ГРІХОМ, але засуджувати не буду! ed

Найважча втрата - втрата часу.
 
ОдинДата: Середа, 16.05.2012, 19:16 | Повідомлення # 3
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Nellichka)
Нетрадиційна сексуальна орієнтація: таке ось кохання чи загроза національній безпеці?

Це загроза існуванню людства і сім'ї, як складової цивілізованого суспільства. Хворих людей треба або лікувати або ізолювати від суспільства. На мою думку, краще ізолювати і поселяти їх в окремому середовищі, щоб психічна хвороба не заражувала здорових людей, а поскільки науці відомі механізми поширення психічних захворювать, тому найкраще - це ізоляція.
 
WromДата: Вівторок, 29.03.2016, 14:19 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю,що це загроза всьому людству,як виховувати дітей в такому суспільстві,як йому пояснити,що це не нормально.Треба таке "кохання "  ізольовувати на окремий острів і хай там кохаються собі на здоров"я
 
gayevska88Дата: Четвер, 02.06.2016, 18:56 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Кожному своє. Вислів римського політичного діяча Цицерона в сучасному вживанні свідчить про різні справи, долі, смаки, на власний життєвий призначення кожного, на індивідуальний вибір. Індивідуальність — це єдність унікальних властивостей людини, цілісна система, формирующаяся у процесі взаємодії його якостей — загальнолюдських, конкретно-історичних ознак і найбільш неповторних тілесних і духовно-психических характеристик. Найбільша цінність — індивідуальність, розвиток якої відіграє історії людства як одна з необхідних умов його прогресу.
 
osychkaДата: Четвер, 02.06.2016, 19:11 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю, що наша країна ще не готова до таких вiдносин!

Повідомлення відредагував osychka - Четвер, 02.06.2016, 19:12
 
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Нетрадиційне кохання (Суперечності)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz