П'ятниця, 26.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Дружба часто закінчується коханням
Дружба часто закінчується коханням
ЖуравкаДата: П'ятниця, 09.10.2009, 11:32 | Повідомлення # 46
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (RodionShestopalko)
ле коли чуэш вiд коханой людини "давай залишимось друзями це наче тебе не викинули з корабля за борт, а викинули але привязали до рятувального круга (так на всякий випадок) в всякому разi дуже неприэмно"

Це навпаки...кохання закінчилося пропозицією дружби...


У кожної людини свої недоліки, і часто це - найцікавіше в ній.
 
PrueДата: Вівторок, 24.11.2009, 00:03 | Повідомлення # 47
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 10
Статус: Offline
Дійсно дружба може закінчувати коханням, але не слід забувати що все залежить від самих друзів. Особисто я можу сказати що всі мої друзі-хлопці залишаться для мене тільки друзями і нічого більшого бути просто не може. yes yes yes
А щодо дружби після закінчення кохання, то вона буде тільки там, де двоє поважали і поважають почуття один одного, і розрив стався за спільним рішенням.


Все что не делается, делается к лучшему!
Если только жизнь прожита для других, тогда её можно назвать полной.
 
RodionShestopalkoДата: Понеділок, 30.11.2009, 05:16 | Повідомлення # 48
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 3
Статус: Offline
дружба не закінчується коханнямце перехід на вищу ступінь а вгору завжди важко

Стабільність - запорука успіху!
 
PrueДата: Понеділок, 30.11.2009, 08:14 | Повідомлення # 49
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 10
Статус: Offline
Ти хочеш сказати, що дружба не закінчується коханням, бо людям важко перейти на вищий ступінь?!!? Мені здається все навпаки, що це перехід на нижчу ступінь, його простіше зробити. От люди і "опускаються" а потім жалкують. bn

Все что не делается, делается к лучшему!
Если только жизнь прожита для других, тогда её можно назвать полной.


Повідомлення відредагував Prue - Понеділок, 30.11.2009, 08:15
 
PrueДата: Вівторок, 01.12.2009, 09:11 | Повідомлення # 50
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 10
Статус: Offline
Дружба — вещь хорошая, когда она — любовь между молодыми мужчиной и женщиной или воспоминание о любви между стариками. Но боже сохрани, если она с одной стороны дружба, а с другой — любовь. dy

Все что не делается, делается к лучшему!
Если только жизнь прожита для других, тогда её можно назвать полной.
 
rarisaДата: Вівторок, 01.12.2009, 09:20 | Повідомлення # 51
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (RodionShestopalko)
кохання вмiщуэ в собi поняття дружби, але коли чуэш вiд коханой людини "давай залишимось друзями це наче тебе не викинули з корабля за борт, а викинули але привязали до рятувального круга(так на всякий випадок) в всякому разi дуже неприэмно" нi так нi прощай навiщо давати надiю

В тебе дуже песимістичні погляди!!!! Після двох років зустрічань, я зі своїм колишнім вирішили зостатися друзями.... Зараз в мене нові, крепкі, надзвичайно чуттєві відносини, але сильнішої дружби, ніж зі своїм колишнім в мене ще не було!!!!!!!!! cy

 
SvetikДата: Неділя, 06.12.2009, 09:54 | Повідомлення # 52
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 3
Статус: Offline
На власному досвіді пересвідчилась, що дружба, дійсно, може перерости в кохання (і тепер мій хлопець - в першу чергу, - мій друг, який йде пліч-опліч зі мною по житті), а от кохання в дружбу ніколи не переросте (пересвідчилась в цьому на дсвіді багатьох своїх знайомих і на власному з колишнім хлопцем) av av av av av
 
КатюшкаДата: П'ятниця, 12.03.2010, 08:53 | Повідомлення # 53
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
На світі є мало чоловіків і жінок, між якими існує дружба. Найчастіше дружба між різними статями закінчується хорошим та міцним коханням. Люди, які довгий час дружили. знають одне одного добре вони розуміються.

Додано (12.03.2010, 08:53)
---------------------------------------------
БУВАЮТЬ ІНШІ ВИПАДКИ КОЛИ НЕ ДРУЖБА ЗАКІНЧУЄТЬСЯ КОХАННЯМ, А КОХАННЯ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ МІЦНОЮ ДРУЖБББОЮ. dy


Ребрій
 
olga-tychonenko12Дата: П'ятниця, 12.03.2010, 14:45 | Повідомлення # 54
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Мати хорошого друга - це важливо в житті, але не слід співвідносити дружбу і кохання. Якщо ти кохаєш людину, то хорошим другом вона не може стати - вона залишається коханою, принаймні це моя особиста думка. yes

Ольга
 
Viktoria_S92@Дата: Середа, 24.11.2010, 09:11 | Повідомлення # 55
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю, що дружба може закінчитися коханням, але це погано! Адже втративши кохану людину, ми втрачаємо і друга, а інколи і найкращого друга... Тому я вважаю, що дружба повинна бути дружбою, а кохання-коханням! Проте дуже добре, коли кохана людина під час стосунків розуміє тебе,як друг...
 
Shusi4kaДата: Вівторок, 30.11.2010, 16:13 | Повідомлення # 56
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
кохання і дружба речі не сумісні бо закохавшись у друга втратиш і друга і коханого

111
 
VIKTORYДата: Вівторок, 30.11.2010, 23:46 | Повідомлення # 57
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Кохання ніколи не стукає в двері, воно просто заходить, а коли двері міцно зачинені воно знаходить щілинку у вікні, суть в тому, що ніхто не застрахований від можливості закохатись в друга...
А той хто щиро кохає, заради щастя іншого, зможе погодитись на дружбу і мати змогу хоча б в якості друга бути поруч... dy
 
dimedrolusДата: Понеділок, 03.10.2011, 13:18 | Повідомлення # 58
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Коли пара розходиться, то дуже рідко залишаються друзями. А на рахунок любові після дружби, то скажу так, любов існує)
 
Beautiful_HelenДата: Середа, 02.11.2011, 11:14 | Повідомлення # 59
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку,все залежить від того як люди розходяться.Якшо причиною є зрада наприклад,то вони аж ніяк не залишаться друзями,тому що таке рідко коли пробачається.
Кожен раз коли ти бачиш цю людину тобі боляче,то яка мова може бути про дружбу коли тобі важко просто знаходитись коло колишнього коханого або коханої.
 
AllucayДата: Вівторок, 08.11.2011, 11:05 | Повідомлення # 60
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю що кохання дружбою закінчуватися не може. Я взагалі не розумію для чого після кохання пропонувати дружбу адже цим ми робимо людині тільки гірше якшо ви хочети лише дружити з людиною то краще одразу пропонуйте просто дружбу не роблячи нікому боляче.

Аллуся
 
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Дружба часто закінчується коханням
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz