Четвер, 28.03.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Спілкування на різні теми » Освітяни жартують » Анекдоти про вчителя-поліглота (Анекдоти про сучасне життя)
Анекдоти про вчителя-поліглота
olengpalДата: П'ятниця, 13.03.2009, 07:35 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
***
Якось учитель-поліглот Олег Паламарчук повчав одного учня:
- Щоб отримати престижну роботу, треба наполегливо вчитися майже щодня, з ранку до вечора.
- А потім? - запитав учень.
- А потім треба буде наполегливо працювати майже щодня, з ранку до вечора, щоби не втратити цю престижну роботу.

***
Якось учитель-поліглот зробив зауваження одній учениці:
- Боже мій! Волосся пофарбоване, тіні підведені, нігті намальовані… Навіщо тобі стільки хімії?
- Навіщо дівчині хімія? - здивувалася учениця. - Щоб викликати реакцію… у чоловіків.

***
Якось одна одинадцятикласниця скаржилася учителю-поліглоту Олегу Паламарчуку:
- Мене так завантажили шкільними уроками, приватними уроками, курсовими, що я вже не маю більше ні нащо часу!
- Та ти вже так не розстроюйся, - заспокоював її вчитель.
- Ну, я ще поки що не розстроююся, але вже потрохи роздвоююся.

***
Якось один учень запитав учителя-поліглота Олега Паламарчука:
- Які заходи приймає наш уряд, щоб подолати економічну кризу?
- Ну, зараз, коли український народ у скрутному становищі, уряд України позичає гроші в інших держав.
- А далі що?
- А далі, коли становище буде ще гірше, український народ буде повертати позиченні гроші з відсотками.

***
Якось один учень розповідав учителю-поліглоту:
- Я недавно читав в одному журналі, що кожен четвертий учитель псих.
- Ні, - заперечив учитель-поліглот, − У мене є три друга-учителя − і всі вони нормальні люди.
- Так, - погодився учень, - але мова йде про кожного четвертого.

***
Якось один учень запитав учителя-поліглота:
- Які речі, на вашу думку, є важливі в житті, а які ні?
- Ну, все залежить від ситуації, - завагався учитель. - Ось, наприклад, не важливо: чи у крісла чотири ніжки, чи три, - аж поки на це крісло ти не сядеш.

***
Якось один учень заявив учителю-поліглоту Олегу Паламарчуку:
- У нас, на Україні, великі проблеми, бо більшість населення повні нулі!
- Ні, вони не нулі, вони − мінуси. Ось, коли заплатять борги за комунальні послуги, тоді будуть нулі.

Якщо вам сподобалися анекдоти і ви вивчаєте англійську мову, вийдіть на сайт: www.oleganekdot.narod.ru


oleg
 
msinetaДата: Вівторок, 17.03.2009, 20:49 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
На уроці розглядали російські топоніми і їхній переклад українською мовою.
- Як перекласти українською мовою «Улица Красних Казаков»? - запитав учитель-поліглот одного учня
- Вулиця Червоних Козаків,- відповів учень.
- Правильно! А як перекласти «улица Льва Толстого»?
- Вулиця Лева Грубого. ap

Додано (17.03.2009, 20:48)
---------------------------------------------
На уроке английского языка учитель-полиглот призвал своих учеников более тщательно изучить иностранный язык:
- В период глобализации каждый интеллигентный человек должен владеть английским языком.
- А что, разве по-русски нельзя? - спросил один ученик.
- Можно и по-русски, - согласился учитель. - Но твой русский должен быть таким могучим, чтобы тебя понял и американец, и китаец, и немец… даже и без слов.
ca

Додано (17.03.2009, 20:48)
---------------------------------------------
Якось студенти запитали вчителя-поліглота:
- У чому найбільше проблема українського суспільства? Чому у нас нема ладу?
- Ця проблема у тому, що система виховала велику кількість інтернаціоналістів, - пояснив учитель.
- А кого ви вважаєте інтернаціоналістами?
- Ну, інтернаціоналіст, - це той, у кого джинси - турецькі, машина - німецька, гроші - американські, прізвище - українське, мова - російська, а душа - на продаж.

Додано (17.03.2009, 20:49)
---------------------------------------------
Якось темою уроку англійської мови була економіка різних країн. І вчитель-поліглот образно пояснював:
- Економічну потугу США уявимо собі, як велику пляшку віскі, тоді економіка Франції - маленька пляшка коняку, економіка Польщі - пляшка пива, економіка Росії - пляшка мінеральної води.
- А як виглядає, по-вашому, тоді економіка України? - запитали студенти.
- Так само - пляшка мінеральної води. Тільки у першому випадку вода з газом, а у другому - без газу.


Sineta
 
Форум » Спілкування на різні теми » Освітяни жартують » Анекдоти про вчителя-поліглота (Анекдоти про сучасне життя)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz