П'ятниця, 29.03.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Школа молодого вчителя » Педагогічні ситуації » Як учень намагався зірвати урок (Ситуація, яка виникла під час проходження педагогічної практ)
Як учень намагався зірвати урок
Tiagai_IvanДата: Понеділок, 24.05.2010, 12:29 | Повідомлення # 1
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 139
Репутація: 5
Статус: Offline
Розпочався урок математики у 5 класі. Як завжди, для перевірки домашнього завдання я викликав одного учня до дошки, з іншими працював усно. Далі оголосив тему та мету уроку, потім розочав пояснювати новий матеріал. Тут один хлопчик, попросився вийти в WC, пояснивши, що на перерві його не пускали старшокласники, звичайно я випустив дитину. Пройшов деякий час. Тут повертається цей хлопчик і з сильним ударом ноги відкриває двері, заходить і сідає на своє місце. Як ви вчинете з цим хлопцем?

Додано (24.05.2010, 12:29)
---------------------------------------------
Я його попросив вийти за двері. І сказав що б без директора він не повертався. Хлопець вийшов за двері і почав плакать, просити, щоб його впистили і що він так більше не буде... Я йому сказав, що якщо він хоче займатись у класі , то нехай зайде, як людина.

Після цього випадку він навіть не порушував дисципліну на уроці. Так само і його друзі, які теж були малими бешкетниками.


There is somesing behind the throne greater than the king himself.
Sir William Pitt.:"House of lords", 1770
 
oxanik1981Дата: Субота, 22.10.2011, 10:14 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Вела далі урок (після паузи з строгим поглядом на учня)

""""""""
 
Форум » Школа молодого вчителя » Педагогічні ситуації » Як учень намагався зірвати урок (Ситуація, яка виникла під час проходження педагогічної практ)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz