Кохання
|
|
Jeyt | Дата: Середа, 28.04.2010, 13:35 | Повідомлення # 16 |
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
| любофь в 5 класе - ето бред)ы
|
|
| |
mariana92 | Дата: Четвер, 26.05.2011, 20:52 | Повідомлення # 17 |
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
| Про яке кохання йдеться ? Ви не розумієте ,що це п'ятий клас ? Вони ще діти . Не кожній дорослій людині може випасти нагода пізнати це почуття ,а тут таке... мені здаєтся ,деякі з вас сплутали вчителя з купідоном. Ви ще б про одруження написали. Ми маємо вчити дітей,виховувати ,а не забивати їм голову різними нісенітницями . Потрібо сказати йому ,який він молодець ,що не боїться бути відвертим ,ділитись почуттями....Але нагадати про дуже юний вік. А дівчинка зовсім не хотіла його ображати . А сказати ,что вона не усвідомлює як він переживає через її насміхання . Головне необразити хлопця, адже він поділився своєю таємницею з вами(вчителем) ,отже,він вам довіряє. Переконати його ,що зараз найкращим буде продовжувати старанно вчитись ...а в нього все обов'язково буде добре .І кохання буде,але з часом . Вище було зазначено ,що слушною думкою є виставити всю цю історію на обговорення класу.....мені здається ,що цього робити не можна. Ви можете образити і хлопця ,і дівчинку .
Повідомлення відредагував mariana92 - Четвер, 26.05.2011, 20:53 |
|
| |
alinka1994 | Дата: Понеділок, 10.10.2011, 11:55 | Повідомлення # 18 |
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
| На мою думку на деякий час потрібно про неї забути.Вона зрозуміє свою помилку і сама буде звертати на нього увагу,зрозуміє що не зможе без нього.
|
|
| |
Шустрик | Дата: Понеділок, 10.10.2011, 19:18 | Повідомлення # 19 |
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
| Quote (alinka1994) Вона зрозуміє свою помилку і сама буде звертати на нього увагу,зрозуміє що не зможе без нього. і вони одружаться у 5-му класі або будуть жити в громадянському шлюбі
|
|
| |
Яринка | Дата: Вівторок, 13.12.2011, 22:28 | Повідомлення # 20 |
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 4
Статус: Offline
| А я вважаю, що данну ситуацію можна використати на покращення поведінки хлопчика. Розповісти йому, що дівчаткам подобаються вічливі, розумні, охайні і т.п.
Щепкіна Ярина Ігорівна фізико-математичний факультет 42 група
|
|
| |