Понеділок, 06.05.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Школа молодого вчителя » Педагогічні ситуації » Директор школи
Директор школи
adminДата: Вівторок, 25.03.2008, 12:01 | Повідомлення # 1
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Бійка

Одного разу до мене в кабінет прибіг схвильований черговий:
– Михайле Петровичу? Там таке!... Там така бійка!!! Ми нічого не можемо зробити... Швидше йдіть на третій...
На третьому поверсі, куди я поспіхом піднявся разом з черговим був справжній кулачний бій, в ньому брало участь приблизно 10-15 осіб, які зі злістю штовхали один одного. Але ось мене помітили.
„Директор, хлопці, директор” – ніби струмом вдарило.
– Діти! – ледве стримуючи хвилювання, почав я. – Переконаний, що у вас є моральне права захищати свою людську гідність. Але бійка – це самий крайній, чуєте, самий крайній засіб захисту доброго, прекрасного в людині. Кожний такий бій ради. Красоти на Землі, зміцнює в людині мужність, стійкість, сміливість. Ми говоримо про таку людину з гордістю: справжня людина! Але коли хлопець бездумно і сліпо розмахує кулаками заради втіхи, б’є, щоб принизити чи спричинити біль, якою б не була міць його кісток і м’язів, він не справжня людина, він всього-на-всього особа чоловічого роду...
Коли я говорив це, бачив, як ставали серйозними очі хлопців, багато іх яких, як мені задавалось, приймали кожне сказане слово. Але вже на другий день знов виникла бійка. Поясніть, в чому, на Вашу думку, причина невдачі педагога? Як потрібно діяти в подібній ситуації?


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
miss_SIMДата: Вівторок, 25.03.2008, 13:20 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 5
Статус: Offline
Я вважаю, що після розмови з учнями потрібно було викликати всіх класних керівників, і не тільки тих, чиї учні брали участь в бійці. Поговорити з ними, щоб в цей же день вони провели виховні години з своїми учнями, пояснили їм правила поведінки і моралі.
ca


У меня непритязательный вкус: мне вполне достаточно самого лучшего.
 
TatjanaДата: Вівторок, 25.03.2008, 16:49 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (miss_SIM)
потрібно було викликати всіх класних керівників, і не тільки тих, чиї учні брали участь в бійці. Поговорити з ними, щоб в цей же день вони провели виховні години з своїми учнями, пояснили їм правила поведінки і моралі.


Я погоджуюсь! І на наступний день визвати всіх класних керівників і запитати, чи провели вони ці бесіди і який результат!
 
galanetДата: Вівторок, 25.03.2008, 20:50 | Повідомлення # 4
Полковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 211
Репутація: 11
Статус: Offline
Кожному класному керівнику провести окрему бесіду з кожним учнем на одинці.
 
miss_SIMДата: Вівторок, 01.04.2008, 13:53 | Повідомлення # 5
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (galanet)
Кожному класному керівнику провести окрему бесіду з кожним учнем на одинці.

Я з тобою не погоджуюсь, адже в містах в одному класі близько 30 учнів. Уяви скільки потрібно витратити часу, щоб поговорити з кожним учнем окремо. Та й інформацію, яку ти хочеш донести до них, стосується усіх. Навіщо ж повторюватись?

bf


У меня непритязательный вкус: мне вполне достаточно самого лучшего.
 
adminДата: Четвер, 03.04.2008, 14:06 | Повідомлення # 6
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Так, молодці!
Запам'ятали, як ми вирішили цю ситуацію в аудиторії. shades shades shades


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
Форум » Школа молодого вчителя » Педагогічні ситуації » Директор школи
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz