П'ятниця, 19.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Школа молодого вчителя » Педагогічні ситуації » Електронні підручники та посібники
Електронні підручники та посібники
NatalyaДата: Понеділок, 27.06.2011, 15:22 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Шановні колеги! Пропоную ділитись своїм досвідом використання мультимедійних засобів навчання на уроках. Я працюю вчителем вже давно, бачила багато "електронних підручників" та дидактичних засобів, скажу чесно, на ринку їх не так багато, в основному у вільному продажу можна знайти окремі матеріали та "розвивалки". Я використовую електронні підручники ТМ "Розумники", дуже часто використовую електронну дошку, і знаєте задоволена. В них на сайті http://www.umniki.com.ua, можна придбати електронні підручники рекомендовані МОН, ще є сайт виробника з відео демками http://www.ipit.kiev.ua. Особисто я, користуюся ППЗ «Країнознавство 10, 11» та «Англійська мова 11», задоволена. Подивіться, думаю це буде цікаво всім, особливо предметникам. Діліться своїм досвідом використання МЗН.
 
LieksaДата: Вівторок, 28.06.2011, 20:22 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
гарний форум для вчителів для обговорення ситуацій у школі, спілкування на улубленні теми http://www.dnipro-ukr.com.ua
 
NatalyaДата: Середа, 20.06.2012, 15:33 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
em bi
 
emerellДата: Понеділок, 08.04.2013, 10:56 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата (Natalya)
електронні підручники ТМ "Розумники"

Ви знаете, можу Вам порадити набагато кращі підручники ніж цієї фірми. Педагогічний програмний засіб Компанії СМІТ. Вони теж мають гриф, коштують так само. АЛЕ! Вони краще тим що  - необмежена кількість інсталяцій на один компьютер, а не до першої поломки віндовса. Плюс в  підручниках Компанії СМІТ є багато анімації які інтерактивні - тобто залучають учня не просто сидіти та дивитися. Дуже якісна подача матеріалу.

www.elearning-pto.gov


Повідомлення відредагував emerell - Понеділок, 08.04.2013, 10:59
 
Форум » Школа молодого вчителя » Педагогічні ситуації » Електронні підручники та посібники
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz