Четвер, 25.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум » Школа молодого вчителя » "Важкі" діти » Чи мають право батьки бити своїх дітей? (Допоможе рука, чи призведе душевну травму!!!)
Чи мають право батьки бити своїх дітей?
BoichukДата: Вівторок, 21.09.2010, 15:14 | Повідомлення # 31
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
лично мое мнение: родители сами решают как именно (какими способами) им воспитывать своих детей.
 
EkaterinaДата: Вівторок, 21.09.2010, 15:31 | Повідомлення # 32
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
А я не согласна, родители не должны применять силу к дитям и не имеет значения свои они родніе, или чужие сосудские. Нужно воспитівать ребёнка без насилия с просьбами и угаворками

Екатерина
 
adminДата: Четвер, 23.09.2010, 10:41 | Повідомлення # 33
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Цікава думка психотерапевта

Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
KaratistДата: П'ятниця, 08.10.2010, 10:36 | Повідомлення # 34
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 1
Статус: Offline
єс оф кос cy напевно повинні cy

Я Каратист_мне трупы некуда девать(:
Шучу я , шучу Места много:):)


Повідомлення відредагував Karatist - П'ятниця, 08.10.2010, 10:37
 
AlexandrДата: П'ятниця, 08.10.2010, 10:41 | Повідомлення # 35
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку дітй бити і принижувати не можна. Адже це принижує їхню гідність.

Повідомлення відредагував Alexandr - П'ятниця, 08.10.2010, 10:47
 
star_599Дата: П'ятниця, 08.10.2010, 10:44 | Повідомлення # 36
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю, що звичайно бити дітей до втрати свідомості не можна, але якщо вони не розуміють слів; до них не доходить як потрібно себе поводити; вони є дуже неслухняними, то можна і вдарити по задньому місці. Можливо тоді вони зрозуміють, що зробили неправильний вчинок.
 
olejkaДата: Вівторок, 23.11.2010, 15:03 | Повідомлення # 37
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
дітей можна покарати,но ні в якому разі не бити ah
 
asya_92Дата: Середа, 24.11.2010, 10:48 | Повідомлення # 38
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Ще з малку дітей потрібно привчати до порядку, а як саме це робити батьки повинні знати. І навіть якщо дитину можуть вдарити то це в цілях виховного процесу, особливо коли до неї словами вже не доходе!))
 
malishevskaДата: Четвер, 16.12.2010, 11:51 | Повідомлення # 39
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
хм.....чи можна!!!
Якщо це для того шоб дитина зрозуміла що це поганий вчинок,і більше його неповторювала то можна легенько дати по попі,але небільше!!!
потрібно словами росказати дитині що це погано! щоб вона сама зрозуміла! ac au
 
SkaletskaYДата: Четвер, 16.12.2010, 11:58 | Повідомлення # 40
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Я думаю ,що биття не допоможе.якщо дитина хоче так робити то буде.Потрыбно говорити з дитиною
 
rudenko_superДата: Четвер, 16.12.2010, 12:01 | Повідомлення # 41
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Не мають права батьки бити своїх дітей, а от покарати чи вдарити по сідницях можна.Звісно, що це моя думка, зрозуміло що потрібно правильно карати і не за підозрою (як кажуть " не пойман не вор").Але якщо дуже поблажливо ставитись до них це може їх розбалувати.Кожному із нас вибирати свій шлях поводження з дітьми, я бажаю щоб вони у вас всіх були виховані, розумні,справедливі,і чучуть з перчинкою.Майбутнім вчителям: захищайте права дітей і відбирайте батьківські права yes
 
marial92Дата: П'ятниця, 17.12.2010, 10:17 | Повідомлення # 42
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
на мою думку бити дітей, це най ганебніший вчинок!!!!!
 
SkaletskaYДата: Понеділок, 20.12.2010, 12:27 | Повідомлення # 43
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку дітей не можна бити,є інші способи покарання
 
ОболванчикДата: Понеділок, 20.12.2010, 20:59 | Повідомлення # 44
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Ekaterina)
Нужно воспитівать ребёнка без насилия с просьбами и угаворками

Та воно буває таке вредне, що ніякі уговори не допомагають, поки силу не відчує!
marial92, SkaletskaY, а ви своїх дітей уже маєте?
Людське суспільне життя має дуже багато спільного із життям мавп, як би це прикро комусь не було. Так от, якщо хтось спостерігав за мавпами, то можна лише захоплюватися тим, як вони самовіддано піклуються про своїх малят: носять на спині, на руках, колилишуть, заспокоюють і т.д., але разом з тим, якщо маля порушує суспільні норми, його зразу ж ставлять на місце. Причому не уговорами, а в прямому смислі дають по писку або по мяких місцях. Правда, не настільки, щоб покалічити чи убити. Зовсім інша картина у людському суспільстві. Тут крайніть: або не карати зовсім дитину, поки воно не вилізе на голову, або покарати так, щоб на все життя, інколи зробивши калікою.
Думаю, що треба брати приклад з братів наших менших і ніякої шкоди, а навпаки користь буде з того, коли в міру застосовувати різні методи покарання і фізичні теж.
 
Kolega_SДата: Понеділок, 20.12.2010, 21:19 | Повідомлення # 45
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Mayor)
фрейд говорив що люди схильні від народження до насильства і жорстокості

Хочу сказати декілька слів на захист великого вченого:
Чомусь всі ситуації пов'язані з негативним проявом людини приписують Фрейду
Найголовніше, це для того щоб цитувати його потрібно розуміти, що він розглядав людину з тої сторони, з якої до нього ніхто не пробував, а щоб зрозуміти його потрібно не просто прочитати, а врахувати той час, в якому він жив. А про сім'ю в нього є окремі погляди, де про насильство мова взагалі не йде.
Схильності людини взагалі різні і вони є абсолютно до всього, що допоможе для самозбереження та самозахисту
Ключовим словом, звичайно, є "людина" - тобто не тварині інстинкти та рефлекси, а розвинутий мозок, свідомість, інтелект. Пам'ятаємо про це і перед тим як реагувати на щось, давайте використаємо наші півкулі.
Про який взагалі стан афекту можна говорити у сімейних відносинах, хіба що коли дитина кинула вам на ногу, щось тяжке тоді варто стриматись, щоб не поповнити її словниковий запас непотрібним матеріалом, а так толерантність, виваженість, тактовність ось головні пріоритети в спілкуванні з дітьми.
І досить вже виправдовувати свою слабкість за допомогою вирваних з контексту фраз
Насильство (залучення фізичної сили) карається законом, воно є недопустимим в сім'ї по відношенню до будь-якого члена родини
Для виходу із ситуації можна і варто використовувати методи покарання та заохочення, яких є дуже багато в педагогіці, і які набагато ефективніші за биття
А вдарив, то вважайте забезпечив собі, ще ряд так званих труднощів при вихованні свого чада
"за одного битого двох небитих дають" - ця приказка не є актуальною сьогодні, раніше - так, коли просто часу не було на придумування чогось іншого і можливості десь подивитись чи прочитати
Тому як висновок бити НЕДОПУСТИМО


Повідомлення відредагував Kolega_S - Понеділок, 20.12.2010, 22:19
 
Форум » Школа молодого вчителя » "Важкі" діти » Чи мають право батьки бити своїх дітей? (Допоможе рука, чи призведе душевну травму!!!)
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz