П'ятниця, 19.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Школа молодого вчителя » "Важкі" діти » Як правильно вчинити? (Стаємо справжніми вчителями)
Як правильно вчинити?
Ви класний керівник і ви дізналися,що Василь з вашого класу вживає наркотики ваші дії?
1.Проведете з ним бесіду і розповісте про вплив наркотиків на організм.[ 9 ][47.37%]
2.Повідомите батьків Василя про його слабкість.[ 12 ][63.16%]
3.Розповісте всім вчителям вашої школи і разом приймете рішення,що робити.[ 2 ][10.53%]
4.Розповісте лише директорові школи і разом приймете рішення.[ 6 ][31.58%]
5.Мовчатимете, за умови що Василь пообіцяє більш цим не займатись.[ 1 ][5.26%]
6.Погрожуватимете викликати міліцію, якщо вася не розповість де він дістає наркотики.[ 0 ][0.00%]
7.Організуєте лінійку і розкажете всім учня і вчителям школи.[ 0 ][0.00%]
8.Організуєте прихований патруль на території школи.[ 4 ][21.05%]
Усього відповідей: 19
hedДата: Середа, 19.03.2008, 08:55 | Повідомлення # 16
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
навіть не знаю. Звичайно ж я б провів би бесіду з батькаами. Але на мою думку якщо дитина "проблемна" то їй це мало чим допоможе. Адже якщо вона сама не зрозуміє всю шкідливість наркотиків і сама не захоче кирути то її ніхто не заставить ak

B
 
kuchmaДата: Середа, 19.03.2008, 10:24 | Повідомлення # 17
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 7
Статус: Offline
Відео і бесіда не допоможе, кожен думає, що з ним такого не трапиться.
Діти які починають вживати наркотики думають, що лише кілька раз спробують....
Звісно батьки тіки можуть домомогти, а директор.... а що директор зможе зробити...

Організуєте прихований патруль на території школи.
це обов"язково потрібно, щоб запобігти вживанню наркотиків іншими учнями

 
Малишка3Дата: Середа, 19.03.2008, 13:51 | Повідомлення # 18
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
biggrin dy Насам перед я поговорила з самим Васею. Тому, що потрібно встановити що підштовхнуло його до вживання наркотиків. Встановити головну проблему.А як ви думаєте Mavor?
 
MayorДата: Середа, 19.03.2008, 14:24 | Повідомлення # 19
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Малишка3)
Насам перед я поговорила з самим Васею. Тому, що потрібно встановити що підштовхнуло його до вживання наркотиків. Встановити головну проблему.А як ви думаєте Mavor?

Мій логін Mayor. Я вважаю, що він навряд чи він щось розповість, або збреше ec . Хоча якщо притиснути його до стінки (в переносному сенсі цього слова), то це принесе результат (можна покарати ту людину, що підштовхнула його на це). yes


Потрібно вміти жити
 
MayorДата: Середа, 19.03.2008, 14:33 | Повідомлення # 20
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (hed)
Адже якщо вона сама не зрозуміє всю шкідливість наркотиків і сама не захоче кирути то її ніхто не заставить

Я вибачаюсь, але речення трохи не правильно сформульоване: "і сама не захоче кинути курити" - правильніше буде так. Наркотики є різні їх не лише курять. Не ображайся. Хоч дитина і проблемна їй можна і дуже потрібно допомогти, вона може не усвідомлювати, що вона робить. bd


Потрібно вміти жити
 
ФортДата: Четвер, 20.03.2008, 18:08 | Повідомлення # 21
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Я б провів бесіду з Васьою,а потім повідомив би батьків!!!

Один терапевт - это 1024 гигапевта, или 1048576 мегапевтов!
 
hedДата: Неділя, 23.03.2008, 09:03 | Повідомлення # 22
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (kuchma)
прихований патруль на території школи.це обов"язково потрібно, щоб запобігти вживанню наркотиків іншими учнями

Дуже вірно сказано kuchma
Але органі зувати такий патруль буде дуже важко, якщо учні зачочуть прийняти наркотики
то вони можуть це зробити не на території школи bv


B
 
galanetДата: Неділя, 23.03.2008, 11:07 | Повідомлення # 23
Полковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 211
Репутація: 11
Статус: Offline
Quote (kuchma)
Відео і бесіда не допоможе, кожен думає, що з ним такого не трапиться.

Згодна з Вами, та і не все відео можна показати дитині. Наприклад, недавно бачила відео про шкідливість куріння, то дітям, в яких ще нестійка психіка, таке відео показувати не можна. be Хоча після перегляду того відео, можна не тільки кинути курити, але й зайнятись боротьбою проти куріння biggrin
 
Tiagai_IvanДата: Неділя, 23.03.2008, 20:28 | Повідомлення # 24
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 139
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote
Відео і бесіда не допоможе, кожен думає, що з ним такого не трапиться.

Потрібно вживати більш радикальніші міри. Те що ми повідомимо і будемо говорить йому це наврядши допоможе. Потрібно організувати похід в клініку, і щоб це Вася поговорив з людьми, які лікуються, щоб вони на свому прикладі розповіли всю шкідливість! bi bi bi bi bi bi


There is somesing behind the throne greater than the king himself.
Sir William Pitt.:"House of lords", 1770
 
kuchmaДата: Субота, 03.05.2008, 01:20 | Повідомлення # 25
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 7
Статус: Offline
Tiagai_Ivan, ти ж не будеш кричати на дітей,як ті колобки,яких ти понамальовував?
 
AnanasikДата: Вівторок, 13.05.2008, 18:29 | Повідомлення # 26
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 12
Статус: Offline
Я мабуть повідомлю батькам,адже це дійсно надзвичайно погано коли людина прив`язана до наркотиків

 
МислительДата: Понеділок, 25.08.2008, 22:37 | Повідомлення # 27
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Ananasik)
Я мабуть повідомлю батькам,адже це дійсно надзвичайно погано коли людина прив`язана до наркотиків


А як щодо того, що Вася можливо не зможе швидко розібратися з цією проблемою, а батьки, які малоосвчен педагогічно, тільки нашкодять дитині? А в ітозі: він не довіряє вам і посварився з батьками. До кого йти? До тих же самих дружків.
Тому я гадаю, що потрібно побудувати індивідуальну модель підходу в цій ситуації. А головне: зберегти та укріпити довірливі відносини з учнем. Бо тільки тоді він буде дослухатися до слів свого вчителя. Розуміння першопричин, які підштовхнули Васю до цього шляху. можливо це проблеми з батьками 9а ви їм про все розповісте!!!), чи дівчиною, чи з друзями 9може він заборгував та й не може віддати боргу).... Гадаю, що задача педагога в тім і полягає, щоб допомогти своєму учневі розібратися в самому собі.


"Життя цілком, у всіх його аспектах, є одна єдина музика; і реальне духовне досягнення - налаштування самого себе на гармонію цієї досконалої музики."
Хазрат Хан
 
педагомаДата: Четвер, 22.01.2009, 12:22 | Повідомлення # 28
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
я вважаю потрібно поговорити перш за все з дитиною а потім повідомити батьків адже вони безпосередньо впливають на дитину
 
NonaДата: Вівторок, 14.04.2009, 22:32 | Повідомлення # 29
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
я б вияснила причину, яка спонукала учня вживати наркотики. звернулася за допомогою до психолога, поговорила з батьками та відвела б учня в наркологічне відділення.
 
yahonovaДата: Вівторок, 21.04.2009, 15:41 | Повідомлення # 30
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо вже дитина почала вживати наркотики, то це не просто так, а через певні серйозні негаразді в сім'ї. А якщо ще й батьки не бачать що дитина вживає, то тут хоч повідомля їх хоч не повідомляй толку не буде. Та й у шкільному колективі такі проблеми не вирішуються. Звичайно необхідно повідомити міліцію про це, а з батьками має говорити дільничий, якщо сімя неблагополучна, то вчителя тільки .... незрозуміють і порадять піти в школу... щоб не ліз куди не треба.
При умові, що сім'я "нормальна", звичайно, можна поговорити з батьками. Можлив дитина просто помилилася, чи потрапила в погану компанію і її треба негайно рятувати!
 
Форум » Школа молодого вчителя » "Важкі" діти » Як правильно вчинити? (Стаємо справжніми вчителями)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz