П'ятниця, 29.03.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Школа молодого вчителя » Педагогічна практика » Розклад уроків (Програми для керування закладами освіти)
Розклад уроків
FOP_ShevchukДата: П'ятниця, 27.05.2011, 09:47 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня, шановні освітяни!

Хочу у Вас дізнатися яким способом складаєте розклад занять у навчальному закладі, чи це Ви робите вручну, чи може за допомогою спеціально розроблених програм.

Чули про програму автоматичного складання розкладу "aSc розклад", ось інформація про неї, на даному сайті можна скачати саму програму, заповнити розклад, але для того щоб роздрукувати потрібно отримати реєстраційний код.

http://www.diez-product.com.ua/index.php?go=News&in=view&id=90
 
olgorbatyuckДата: П'ятниця, 07.12.2012, 16:04 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
я вважаю що створення розкладу є дуже відповідальним завданням яке потребує великих знань та навичок!!!
 
Lyudm73Дата: Понеділок, 24.06.2013, 00:29 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Щоб розкладом були задоволені всі: і учні , і вчителі і РАЙОНО потрібно його складати вручну, програма нее зможе правильно врахувати всі побажання
 
Форум » Школа молодого вчителя » Педагогічна практика » Розклад уроків (Програми для керування закладами освіти)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz