Середа, 25.04.2018
Педагогіка
Меню сайта
Наше опитування
Ваше ставлення до кредитно-модульної системи
Всього відповідей: 2207
Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст матеріалів, розміщених у каталозі.

Як можна визначити характер людини
Тема. Як можна визначити характер людини
Мета. Познайомити учнів з поняттям характеру як сукупність відносно сталих психологічних рис людини, що проявляються в різноманітних сферах її духовного життя і діяльності. Розвивати логіку мислення, уважність, спостережливість, гнучкість розуму. Виховувати вміння керувати власними емоціями, встановлювати
гармонійні стосунки з іншими людьми.
Література.
1. І.Шабатура М.Н., Матяш Н.Ю., Мотузний В.О. Біологія людини: [Підручник для учнів 8-9 класів середньої загальноосвітньої школи] - К.: Генеза, 1997.-432с.
2. 2.Психологія: підручник /Ю.Л. Трофімов, В.В. Рибалко, Т.А. Гончарук та ін.;
за ред. Ю.Л. Трофімова- 3-те вид., стереотип. - К.: Либідь, 2001. - 560с.
3. Психология для всех и каждого/ Сост. В.Б. Шапарь. - Харьков: Торсинг; Ростов н/Д: изд-во „Феникс", 2002. - 448с.
ХАРАКТЕР ЗАМІШАНИЙ НА...КРОВІ
На думку японських фахівців, група крові в більшому ступені, чим горезвісний гороскоп, визначає характер і індивідуальні особливості кожної людини. Це підтверджують дослідження японського вченого їошитаке Номі, у яких брало участь більш мільйона жителів Країни. Перевіримо? Отже, якщо у вас:
I група. Ви прагнете бути лідером. Якщо поставите собі мету, будете виконувати її до кіния. Умієте вибирати напрямок для руху вперед. Вірите у свої сили і не позбавлені емоційності. Однак у вас є і слабості, ви дуже ревниві і метушливі, а крім того, болісно амбіційні.
II група. Ви любите гармонію, спокій і порядок. Добре контактуєте з іншими людьми. Крім того, ви чуттєві, терштячі і доброзичливі. Серед ваших слабостей — упертість і нездатність розслабитися.
III група. Ви індивідуаліст, що сформувався - явний, неприкритий, схильний поводитись так, як вам подобається. Легко пристосовуєтеся до всього, гнучкі, не страждаєте відсутністю уяви. Однак бажання бути незалежним іноді може бути зайвим і перетворитися в слабість.
IV група. Ви спокійні й урівноважені. Звичайно люди вас люблять і добре почувають себе поруч з вами. Ви вмієте розважати їх, тактовні і справедливі. Але іноді ви дуже різкі, а крім того, довго коливаєтеся і з трудом приймаєте рішення.
II ІГРАШКИ І ХАРАКТЕР
Кожен батько погодиться, що перевага, яку дитина віддає якомусь заняттю або . визначеній іграшці, досить точно відбиває особливості його духовного складу.
Підростаючи, людина здобуває нові навички, однак ті психологічні риси, що були властиві їй ще в дитинстві, відбиваються у її зрілій особистості.
Пригадаєте, яким іграм і іграшкам ви в дитинстві приділяли більшу увагу. Психологи вважають, що з цього можна зробити цілком визначені висновки про характер дорослої людини.
Пластилін. Ви обожнюєте удосконалення. Причому, не обмежуючись фантазіями, ви намагаєтеся своїми руками створити нову реальність. Часом вона настільки незвичайна, що важко провести грань між вимислом і дійсністю. На жаль, не всі сторонні з ентузіазмом розділяють цю гру. Вони неохоче пристосовуються до ваших потреб — скоріше чекають цього від вас, а ви і самі не любите змінюватися, хоча не шкодуєте зусиль, щоб змінити світ.
Конструктори. Якщо колись, на радість батькам, ви годинами сиділи за цією грою, то ви швидше за все завзяті, а часом і вперті. Задумавши що-небудь, ви не зійдете з обраного шляху. Ви не завжди недовірливі, намагаєтеся усе перевірити самі. Не любите несподіванок, віддаєте перевагу звичному ходові подій. Хоча все нове вас притягає, ви не поспішаєте зануритися в нього з головою. І самі не дуже любите змінювати щосьд> собі.
Книги. Ви невтомний мрійник. Вам подобається подорожувати, не виходячи з будинку. Володіючи допитливим розумом, ви здатні докопатися до самих глибин знань, однак часом запускаєте буденні справи.
Фарби. Ви надзвичайно сприйнятливі, здатні уловлювати найтонші відтінки відносин. Але реакція на них може бути різної. Якщо вам не вдалося розвити свої творчі здібності, ви реагуєте банально, депресією або агресією. Якщо ж вам повезло реалізувати свій потенціал, то ви використовуєте усі фарби своєї багатої палітри. Вашому оточенню можна позаздрити: ви тонка, щиросердечна людина, з якою завжди затишно. Ви відкриті світові у всіх його проявах і радуєтеся повноті життя.
Залізниця. У дитинстві вас займала не стільки вона сама, скільки пов"язані нею символи. Ви любите нові міста і країни, нові знайомства. Ви любите рухатися по життю з комфортом, зупиняючи там, де сподобається. Але ви ніде не схильні подовгу затримуватися, і тому ваше життя — черги зустрічей і розставань.
Плюшеві іграшки - ведмедики, собачки, зайчата Якщо вам вони подобалися, то ви любите нові відчуття і переживання. Інтелектуальні абстракції — не ваша стихія. Вам потрібно есе випробувати, усе відчути. Тяга до ігор і забав закладена у вас від природи. Важливо тільки направити її в правильне русло, інакше емоції можуть узяти верх. Але без свіжих вражень ви сумнішаєте і перетворюєтеся в скиглія. Не знайшовши позитивних емоцій, цілком можете спровокувати кого-небудь на негативні дії.
Ляльки. Вам неймовірно цікаво знайомитися з новими людьми, для того щоб довідатися про них ближче. Ви затіваєте з ними нові ігри, що, однак, недовговічні. Ви немов колекціонуєте людей, прагнете безмежно розширювати своє коло спілкування. Не виключено, що долею вам призначене вивчати людську природу.
Солдатики. Вам з дитинства подобалося намічати тактичні цілі, планувати маневри. Можливо, пізніше ви захопилися шахами, комп'ютерними іграми. Ви все попередньо обміркуєте і сплануєте, перш ніж втілити в життя свої наміри. Дуже подобаються змагання, особливо коли вдається когось перемогти. Легко засвоюєте нову інформацію. Але успіху досягаєте лише тоді, коли підкріплюєте гру свого інтелекту дією.
Фотоапарат. Якщо з юного років ви його полюбили, ви належите до того типу людей, що бажають втримати усі враження в пам'яті. Досить найменшого приводу, і образи минулого встають перед вашим внутрішнім поглядом. Звичайно вам важко виразити свій щиросердечний стан. Ви сильно залежите від оцінок навколишніх, але занадто самолюбні, щоб у цьому зізнатися.
МРяч. Ви — людина дії, не схильна до довгих і болісних міркувань. Якщо ви щось задумати, прагнете діяти швидко і рішуче, і вас важко втримати. Будучи жагучим аматором змагань, ви прагнете не просто спостерігати, але брати участь у них, активно впливаючи на ситуацію. Ви невибагливі в побуті, відсутність комфорту вас не бентежить. Для повного щастя вам потрібно спілкування з близькими за духом людьми, готовими розділити й оцінити вашу активність.
Ш ГУБИ І ХАРАКТЕР
За енергійними обрисами губ ховається запекла, рішуча і завжди готова до сутички жінка. Це аж ніяк не та жінка, що цікавиться думкою інших і тим більше просить у когось ради.
• Злегка згинаються донизу губи свідчать про чуттєву душу. Такі жінки віддають перевагу стриманим кольорам і нерідко самі червоніють у тон своєї помади. Вони не люблять знаходитися в центрі загальної уваги і відрізняються вірністю.
• Виділені за допомогою злегка закруглених контурів губи свідчать про урівноважену і гідну любов особистості.
• За допомогою помади максимально наближену до кола форму губ люблять діяльні жінки, що рятуються від надлишку енергії в спортивно-тренувальних залах.
• Фарбують губи, просто повторюючи лінію рота, начисто позбавлені марнославства І консервативні жінки. Таких дам навряд чи можна назвати самостійними і незалежними.
• Губки «бантиком» свідчать про схильності до інтриг. Яскраво обкреслені контури говорять, що їхня власниця намагається якнайбільше одержати від життя.
IV СКІЛЬКИ КВІТІВ - СТІЛЬКИ ХАРАКТЕРІВ
Рози — це самі романтичні квіти у світі, і якщо ви любите троянди — ви романтик. Вам неодмінно подобається захід сонця і вечеря при свічах. Ви пам'ятаєте колишні захоплення і зберігаєте зв'язані з ними фотографії або портрети.
Але крім ніжних і шовковистих пелюстків у троянд є шипи, об які можна преболяче вколотися при необережному звертанні. Однак шанувальників троянд шипи не лякають — цей тип людей вважає, що заради прекрасного можна піти на жертву.
Орхідея — одна з найкрасивіших квіток у природі. Якщо ви любите екзотичну і тонку красу цієї квітки і вас не злякає її ціна, це вірна ознака того, що по натурі ви розтринькувач, що прагне отримати в житті саме прекрасне. Орхідеї вважаються «квітами ночі», а їхні шанувальники, як правило, піддані ностальгії. Ті кому подобаються орхідеї, обожнюють воскрешати в пам'яті ті далекі і безневинні часи, коли дівчата носили ці квіти за корсажем і отримували їх у подарунок від відданих шанувальників.
Гвоздики — це троянди для бідних, квіти для тих, хто не вірить, що можна витрачати гроші на милі дрібниці. Обожнювачі гвоздик не купують модний одяг або вишукану їжу. Однак вони добрі і турботливі, а роблячи подарунок, впевнені, що першочергове значення має увага, а не ціна.
Маргаритки - завжди можна знайти на прилавках квіткових магазинів. Тому, якщо ви віддаєте перевагу маргариткам, ви надійна людина. Ви завжди з'являєтесь вчасно і чекаєте того ж від інших. Ті, кому подобаються маргаритки, ніколи не порушують дане слово.
Лнютині глазки — це квіти, що зображують людську особу, а тому, якщо ви любите анютині глазки, виходить, ви любите людей.
Хризантеми характеризують силу і витривалість. Якщо їх любить чоловік, це, як правило, здоровань з гарним апетитом, а якщо мова йде про жінку, це «матінка-заступниця», поглинена турботами про родину. Хризантеми люблять люди практичні, котрі реально дивляться на життя і поважають думки інших.
V ЯК ВИЗНАЧИТИ ХАРАКТЕР ЧОЛОВІКА... ПО ЙОГО НОСКАХ
Якщо носки діряві — відразу ж знайдіть спосіб залишитися просто добрими друзями з ікнім власником.
У тому випадку, коли дірки акуратно заштопані, самий час насторожитися. Або їх при світлі свічі штопала любляча дружина, або не менш любляча мама. Обидва варіанти небезпечні: ваш новий знайомий або дуже зразковий чоловік (буде дружина поганому чоловіку носки штопати , або відмінний син, і вас чекають непрості відносини з його чудовою матінкою.
Коли дірки заштопані грубої і явно недотепною чоловічою рукою —розслабтеся. Крім проблем із грішми вам у новому знайомстві нічого не грозить.
Важливий фактор, що характеризує чоловіка,— відповідність носків сезонові. Якщо він ходить у бавовняних носках з пальмами взимку або влітку у в"язаних то ваш друг або оригінальний у всьому, або дуже розсіяний.
У білих носках люблять хизуватися спортсмени і нічого не підозрюючі про стиль і смак бізнесмени.
Червоні носки переважно люблять натури флегматичні.
Жовті носки подобаються жителям Екваторіальної Африки, тому що по них легко знайти один одного в темряві, і авантюристами.
Блакитні носки носять романтики.
Зелені носки в пошані в представників партії зелених, альтруїстів і лісників.
Чорні носки носять чоловіки з претензією на наявність смаку, а також домовиті холостяки, що стірають їх раз на місяць.
Жовтогарячі, фіолетові і пурпурні носки — ознака дальтоніків і жсгібіціоністів. Сірі і коричневі кольори з головою видають консерваторів.
Йдемо далі. Малюнок. Ялинка, ромбики, вигадливі сплетення геометричних візерунків — явне свідчення того, що в цих носках ховається інтелігент що міркує, у вільний від роботи час, про зміст життя.
Зайчики і морквини на носках розсекречують яскраво виражених плейбоїв і «дорослих дітей».
Смужки і клітинки на носках характерні або для свежевьщщенных в'язнів, або для шахістів.
VI ЯК ПО НАРУЧНОМУ ГОДИННИКУ ВИЗНАЧИТИ ХАРАКТЕР
ЛЮДИНИ

Золоті годинники. Якщо ви носите золотий або інший розкішний годинник — виходить, ви любите і вмієте працювати, ваша робота вам по вдачі. Ви людина організована і, схоже, доможетеся чималих успіхів на обраному поприщі.
Модні годинники. Якщо на вашому годиннику стоїть ім'я або фірмовий знак знаменитого модельєра, дизайнера, стало бути, ви елегантні, акуратні і любите, щоб усе було на своїх місцях.
Дивовижні годинники. Деякі годинники мають два циферблати, інші пристосування, показують фази Місяця і т.п. Люди, що носять такий годинник, яко, настроєні грайливо, їх легко розсмішити, люблять розіграші — не поспішають розставатися з милими рисами характеру, властивим дітям.
Годинник як прикраса. Якщо ви віддаєте перевагу годиннику, в який вмонтовані браслети, кулони, кільця, можна сміливо сказати, що ви любите навколишніх вас людей, нові зустрічі і побалакати.
Високотехнологічні годинники. Годинник, оснащений мікрокалькуляторами, незвичайними будильниками, електронними «записними книжками», властиві людям з діяльним розумом, що швидко втомлюється від одноманітної роботи, що люблять цікаві задачі, повозитися з технічними новинками.
Годинник з римською нумерацією. Ви любите класичну музику, гарні ресторани, досить консервативні, але акуратні в одязі. Вас відрізняє пунктуальність і деякий педантизм.
Годинник з відмітками замість цифр. Ви відмінно знаєте, що хочете від життя, у вас гострий діловий розум. Не так уже легко вплинути на ваші переконання.
Звичайні цифрові годинники. Ви людина шукаюча й артистична, завжди придумуєте яке-небудь нове рішення старої проблеми. Ви вірите, що від швидких дій більше користі. Що стосується одягу, ви віддаєте перевагу добротності і міцності.
Старі годинники. Справи ваші не так гарні, як хотілося б. Життя дало тріщину: негаразди в родині, хронічна відсутність грошей... Але не сумуйте, за темною смугою завжди буває просвіт.
Без годинника. Ви легкі на підйом і зовсім не ледачі. Вас можна віднести до тих людей, що запросто піднімаються серед ночі — зайнятися якою-небудь цікавою справою. Ви здатні знайти саме краще рішення проблеми, хоча і не найшвидше.
VII НАМАЛЮЙТЕ СВІЙ ХАРАКТЕР
Розмовляючи по телефону ми нерідко, майже не віддаючи собі в тім звіту, починаємо виводити на листках паперу усілякі візерунки! Як вважають психологи, карлючки можуть чимало розповісти про ваш характер або настрій.
Спіралі, кола, хвилясті лінії. Чужі проблеми не занадто вас турбують або взагалі не цікавлять, заважають вам або здаються обтяжними. Якщо ви змушені займатися чужими справами, то вам хочеться покінчити з ними якомога швидше.
Квіточки, сонце, гірлянди. На душі у вас не так весело, як може показатися, скоріше навпаки. Ви більш за все мрієте про дружбу і ніжність, а слова, що вертяться , мимоволі переносите на папір: «Зверніть на мене увагу!»
Якщо ваша рука починає виводити квіточки або сонця, поспішіть відвідати гарних друзів або, принаймні, постарайтеся найближчим часом знаходитися серед людей.
Сітки. Ви почуваєте, що потрапили в ризиковане або ж просто несприятливе положення. Кожна рішуча, жирна лінія — це атака, що ви не вирішуєтеся почати. Якщо під кінець ви обведете свій малюнок — це значить, що з проблемою покінчено, принаймні зовні.
Ви найчастіше схильні проковтувати образу і роздратування. А це таїть у собі небезпеку: у вас у душі накопичується розчарування і ви почуваєте себе усе більш і більш нещасливим.
Переплетення сердець. Ви переповнені почуттями. Хочеться розцілувати увесь світ. Зверніть увагу: чим суворіше слова, що ви вимовляєте, тим великі масштаби здобуває малюнок. Не треба триматися так холодно, до такого ступеня ховати свої почуття. Висловіть їх!
Візерунки, як на шпалері. Гострі кути і плавні овали з'єднуються в мотив, що повторюється до нескінченності. Такий візерунок говорить про те, що вам нудно: набридла телефонна розмова, а може бути, взагалі весь ваш спосіб життя. Ви жадаєте змін, мрієте про нові переживання, що позбавлять вас від відчуття, що ви витрачаєте час впусту. Задумайтеся серйозно, як перемінити спосіб життя. Можна почати з дрібниці — скажемо, викинути щось екстравагантне, таке, що ви завжди хотіли, але не вирішувалися зробити. Це зруйнує одноманітність, що діє на вас так пригнічуючи.
Хрести. Вони зустрічаються досить часто. Жінки звичайно додають їм вид прикрас, у чоловіків вони більш строгих обрисів. В обох випадках хрести виражають почуття провини, що виникло швидше за все в ході телефонної розмови. Щось вас обтяжує, або ви собі докоряєте, або вас дорікнув співрозмовник. Треба неодмінно обговорити причину — правда, необов'язково в цю-ж хвилину. У противному випадку вам має бути ще довго мучитися.
Чоловічки. Нехай їхній веселий вид не уводить вас в оману. Це зображення — ознака безпорадності або бажання ухилитися від якогось обов'язку. Люди звичайно малюють чоловічків у момент, коли їм варто було б сказати рішуче «ні», але вони не можуть змусити себе вимовити це слово. Так що чоловічка треба сприймати як попередження і сказати собі: «Не здавайся! Відмовся, інакше потім будеш журитися через власну слабість!»
Квадрати, трикутники та інше. Ясно одне: вас легко не проведеш. У вас чіткі цілі і переконання, ви майже ніколи не ховаєте своєї думки. Ви рідко відчуваєте страх перед своїми супротивниками і конкурентами. Звичайно ви зосереджені. Чим більше кутів у геометричної фігури, тим більше ви агресивні, хоча зовні це і не завжди помітно. Ця якість сковує вашу фантазію і не дає розслабитися.
Бджолині стільники. Вони говорять про прагнення до спокою, гармонії, до упорядкованого життя. Вони можуть означати і бажання створити сімейне гніздо. Задумайтеся над останнім поясненням! Малюнок видає ваші сховані думки!
Шахові поля. Очевидно, ви виявилися в досить неприємному або, принаймні, скрутному положенні. Ви мрієте про ясний і надійний шлях, що виведе вас з нього. Якщо такі зображення з'являються часто, то ви, імовірніше всього, страждаєте від схованих комплексів.
Переплетення кіл. Думка про стабільний зв'язок? Можливо. Але частіше такий малюнок відбиває бажання брати участь у чому-небудь. В даний момент ви почуваєте, що знаходитеся поза подіями. Може бути, хочете комусь допомогти, але не знаєте, як. Або хтось святкує, а вас не запросили.
Постарайтеся усвідомити, чому ви «поза грою», і як-небудь виправити положення.
Категорія: Розробки виховних годин | Добавил: Nellichka (30.11.2009) | Автор: Піддубний Олександр
Переглядів: 5502 | Коментарі: 3 | Рейтинг: 4.0/4 |
Всього коментарів: 3
3  
ха-ха))

2  
чувак він у дупі

1  
А де ж висновок?

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Copyright Стеценко Н.М. © 2018
Сайт управляється системою uCoz