Розподіл на педпрактику студентів 5 курсу - Педагогічна практика (V курс) - Педагогічна практика - Каталог файлов - Персональный сайт
Неділя, 11.12.2016
Педагогіка
Меню сайта
Категорії каталогу
Загальні положення [10]
Педагогічна практика (І курс) [2]
Педагогічна практика (ІІ курс) [6]
Педагогічна практика (ІІІ курс) [3]
Педагогічна практика (ІV курс) [7]
Педагогічна практика (V курс) [7]
Педагогічна практика (магістранти) [2]
Наше опитування
Ваше ставлення до кредитно-модульної системи
Всього відповідей: 2161
Головна » Файли » Педагогічна практика » Педагогічна практика (V курс)

Розподіл на педпрактику студентів 5 курсу
[ ] 15.09.2010, 21:46
Уманська міська гімназія

Спеціальність: Фізика
1. Оверчук Олег Миколайович
2. Стрілецький Вячеслав Віталійович
Керівник групи: Терещук Сергій Іванович – кандидат педагогічних наук, доцент, методист з фізики
Методисти: Дзюбенко Ірина Анатоліївна – викладач, методист з педагогіки.
Благодир Людмила Андріївна – старший викладач, методист з математики.
Колмакова Віра Олексіївна – викладач, методист з інформатики

Спеціальність: Математика
1. Чеверноженко Лілія Василівна
2. Коломієць Роман Юрієвич
Керівник групи: Благодир Людмила Андріївна – старший викладач, методист з математики
Методисти: Колмакова Віра Олексіївна – викладач, методист з інформатики
Дзюбенко Ірина Анатоліївна – викладач, методист з педагогіки

ЗОШ №3

Спеціальність: Математика
1. Атаджанова Тетяна Генджаєва
2. Широкун Олександр Васильович
3. Семененко Анна Олексіївна
Керівник групи: Годованюк Тетяна Леонідівна – кандидат педагогічних наук, методист з математики
Методисти: Паршукова Леся Миколаївна – викладач, методист з інформатики
Дзюбенко Ірина Анатоліївна – викладач, методист з педагогіки

Спеціальність: Фізика
1. Годованюк Олександр Олександрович
2. Дзіна Олексій Володимирович
3. Микитюк Ярослав Петрович
4. Насальський Олександр Валентинович
Керівник групи: Декарчук Марина Вадимівна – ст. викладач кафедри фізики і астрономії та методики їх викладання, методист з фізики
Методисти: Дзюбенко Ірина Анатоліївна – викладач, методист з педагогіки
Благодир Людмила Андріївна – старший викладач кафедри вищої математики, методист з математики
Горбатюк Наталія Миколаївна – кандидат педагогічних наук, методист з хімії
Паршукова Леся Миколаївна – викладач, методист з інформатики

ЗОШ № 8

Спеціальність: Математика
1. Федоренко Сергій Анатолійович
2. Роскошенко Юлія Василівна
Керівник групи: Годованюк Тетяна Леонідівна – кандидат педагогічних наук, методист з математики
Методисти: Паршукова Леся Миколаївна – викладач, методист з інформатики
Дзюбенко Ірина Анатоліївна – викладач, методист з педагогіки

ЗОШ №10

Спеціальність: Математика
1. Малишевський Ілля Олегович
Керівник групи: Благодир Людмила Андріївна – старший викладач кафедри вищої математики, методист з математики
Методисти: Паршукова Леся Миколаївна –викладач, методист з інформатики Дзюбенко Ірина Анатоліївна – викладач, методист з педагогіки

Спеціальність: Фізика
1. Заморський Олег Віталійович
2. Квашук Сергій Олександрович
Керівник групи: Гнатюк Оксана Володимирівна – ст. викладач, кандидат педагогічних наук, методист з фізики
Методисти:Паршукова Леся Миколаївна –викладач, методист з інформатики
Горбатюк Наталя Миколаївна – кандидат педагогічних наук, методист з хімії
Дзюбенко Ірина Анатоліївна – викладач, методист з педагогіки

ЗОШ № 11

Спеціальність: Фізика
1. Миколайко Володимир Валерійович
2. Шевчук Ольга Миколаївна
3. Осадченко Олександр Анатолієвич
4. Печенюк Олена Василівна

Керівник групи: Хитрук Валентин Іванович – кандидат педагогічних наук, методист з фізики
Методисти: Терещук Сергій Іванович – кандидат педагогічних наук, доцент, методист з фізики
Паршуков Сергій Васильович – ст. викладач кафедри інформаційно – комунікаційних технологій, методист з інформатики
Горбатюк Наталя Миколаївна – кандидат педагогічних наук, методист з хімії
Дзюбенко Ірина Анатоліївна – викладач, методист з педагогіки

Спеціальність: Математика
1. Васильчук Наталія Михайлівна
2. Гуменюк Тетяна Володимирівна
3. Цапенко Артем Юрійович
Керівник групи: Благодир Філімон Констянтинович – викладач, методист з математики
Методисти: Декарчук Марина Вадимівна – ст. викладач кафедри фізики і астрономії та методики їх викладання, методист з фізики
Годованюк Тетяна Леонідівна – кандидат педагогічних наук, методист з математики
Паршукова Леся Миколаївна – викладач, методист з інформатики
Дзюбенко Ірина Анатоліївна – викладач, методист з педагогіки


За місцем проживання:

Спеціальність: Математика
1. Грабовенко Ірина Леонідівна – Меліоративна загальноосвітня І – ІІІ степенів, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл.
2. Гушкан Олена Віталіївна – Новоукраїнська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, м. Новоукраїнка, Кіровоградська обл.
3. Михайлова Тетяна Олександрівна – Завальська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Гайворонський р-н, Кіровоградська обл.
4. Фролова Надія Василівна – Карбівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Гайсинського р-н, Вінницька обл.
5. Білоус Наталка Василівна – Доброводівський НВК, Уманський р-н, Черкаська обл.
6. Табачковська Юлія Андріївна – Жашківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, м. Жашків, Черкаська обл.
7. Дмитрук Анна Андріївна – Побузька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Голованівський р-н, Кіровоградська обл.
8. Кузьменко Тетяна Миколаївна – Юрківський НВК «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», Уманський р-н, черкаська обл.
9. Філіпович Наталя Валеріївна – Івашківський КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», Кодимський р-н, Одеська обл.
Керівник групи: Благодир Людмила Андріївна – сташий викладач кафедри вищої математики, методист з математики
Методисти: Декарчук Марина Вадимівна – ст. викладач кафедри фізики і астрономії та методики їх викладання, методист з фізики
Стеценко Надія Миколаївна – кандидат педагогічних наук, доцент, методист з педагогіки

Спеціальність: Математика
1. Гриб Андрій Васильович - Кривоозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, смт. Криве Озеро, Миколаївська обл.
2. Двуйло Любов Василівна – Колочавська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Міжгірський р-н, Закарпатська обл.
3. Волохатюк Оксану Петрівну – Кривчунська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Жашківський р-н, Черкаська обл.
4. Балан Олена Миколаївна – Таужненська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Гайворонський р-н, Кіровоградська обл.
5. Добровецька Юлія Іванівна – Монастирищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, Котовський р-н, Одеська обл.
6. Кравчук Антоніна Андріївна – Халаїдівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Монастирищенський р-н, Черкаська обл.
7. Тягай Іван Олександрович – Кочержинський НВК, Уманський р-н, Черкаська обл.
Керівник групи: Годованюк Тетяна Леонідівна – кандидат педагогічних наук, методист з математики
Методисти: Колмакова Віра Олексіївна – викладач, методист з інформатики
Стеценко Надія Миколаївна – кандидат педагогічних наук, доцент, методист з педагогіки

Спеціальність: Математика
1. Собчук Ірина Михайлівна – Собківська НВК, Уманський р-н, Черкаська обл.
Керівник групи: Годованюк Тетяна Леонідівна – кандидат педагогічних наук, методист з математики
Методисти: Колмакова Віра Олексіївна – викладач, методист з інформатики Стеценко Надія Миколаївна – кандидат педагогічних наук, доцент, методист з педагогіки


Спеціальність: Математика
1. Крачило Вікторія Сергіївна – Онуфріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Онуфріївський р-н, Кіровоградська обл.
2. Кучерявий Олег Віталійович – Товстівський НВК, Городищанський
р-н, Черкаська обл.
3. Кушнір Діана Василівна – Кальниболотська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Новоархангельський р-н, Кіровоградська обл.
4. Пастушенко Вадим Олександрович - ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Кисляк, Гайсинський р-н, Вінницька обл.
5. Кушнір Олена Олександрівна – Кивачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Теплицький р-н, Вінницька обл.
6. Притула Ольга Олександрівна - Кивачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Теплицький р-н, Вінницька обл.
7. Росол Анастасія Володимирівна – Тальнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, м. Тальне, Черкаська обл.
8. Рябцун Сергій Сергійович – Цибулівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Монастирищенський р-н, Черкаська обл.
9. Клименко Сергій Володимирович – Червонокутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Жашківський р-н, Черкаська обл.
10. Юренко Ольга Олександрівна – Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17, м. Первомайськ, Миколаївська обл.
Керівник групи: Благодир Філімон Констянтинович – ст.викладач, методист з математики
Методисти:Паршуков Сергій Васильович – ст. викладач кафедри інформаційно – комунікаційних технологій, методист з інформатики
Стеценко Надія Миколаївна – кандидат педагогічних наук, доцент, методист з педагогіки

Спеціальність: Фізика
1. Найко Яна Василівна – Добрянська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Маньківський р-н, Черкаська обл.
Керівник групи: Терещук Сергій Іванович – кандидат педагогічних наук, доцент, методист з фізики
Методисти: Благодир Філімон Констянтинович – ст.викладач, методист з математики
Стеценко Надія Миколаївна – кандидат педагогічних наук, доцент, методист з педагогіки

Спеціальність: Фізика
1. Скригун Катерина Вікторівна – МНВК «Ліцей – ЗОШ І-ІІІ ступенів «Ерудит»»
Керівник групи: Терещук Сергій Іванович – кандидат педагогічних наук, доцент, методист з фізики
Методисти: Паршуков Сергій Васильович – ст. викладач кафедри інформаційно – комунікаційних технологій, методист з інформатики
Стеценко Надія Миколаївна – кандидат педагогічних наук, доцент, методист з педагогіки

Спеціальність: Фізика
1. Баран Іванна Іванівна – Негровецька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Міжгірський р-н, Закарпатська обл.
2. Шетеля Оксану Михайлівну - Колочавська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Міжгірський р-н, Закарпатська обл.
3. Хмеляр Світлану Володимирівну – Оксанинська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Уманський р-н, Черкаська обл.
4. Кузьменко Альона Миколївна – Кривчунська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Жашківський р-н, Черкаська обл.
5. Чорновола Володимира Григоровича – Бобрицька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Любашівський р-н, Одеська обл.
6. Штаєр Людмилу Іванівну – Колочавська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Міжгірський р-н, Закарпатська обл.
7. Руденко Марія Василівна – Новокаховська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, м. Нова Каховка, Херсонська обл.
Керівник групи: Гнатюк Оксана Володимирівна – ст. викладач, кандидат педагогічних наук, методист з фізики
Методисти: Паршуков Сергій Васильович – ст. викладач кафедри інформаційно – комунікаційних технологій, методист з інформатики Стеценко Надія Миколаївна – кандидат педагогічних наук, доцент, методист з педагогіки

Спеціальність: Фізика
1. Романенко Людмила Василівна – Дзензелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Маньківський р-н, Черкаська обл.
Керівник групи: Гнатюк Оксана Володимирівна – ст. викладач, кандидат педагогічних наук, методист з фізики
Методисти: Благодир Філімон Констянтинович – викладач, методист з математики
Стеценко Надія Миколаївна – кандидат педагогічних наук, доцент, методист з педагогіки

Спеціальність: Фізика
1. Орлик Вікторія Сергіївна – Чемерпільська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Гайворонський р-н, Кіровоградська обл.
2. Фордунь Сергій Якович – Княж – Криницька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Монастирищенський р-н, Черкаська обл.
Керівник групи: Хитрук Валентин Іванович – кандидат педагогічних наук, методист з фізики
Методисти:Благодир Філімон Констянтинович – викладач, методист з математики
Горбатюк Наталя Миколаївна – кандидат педагогічних наук, методист з хімії
Стеценко Надія Миколаївна – кандидат педагогічних наук, доцент, методист з педагогіки

Спеціальність: Фізика
1. Салата Іван Миколайович – В.Ольгедаївська СЗШ І-ІІІ ступенів, Муровано – Куриновецький р-н, Київська обл.
2. Вдовиченко Олександр Анатолійович – Ромашівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, р-н, Київська обл.
Керівник групи: Терещук Сергій Іванович – кандидат педагогічних наук, доцент, методист з фізики
Методисти: Паршуков Сергій Васильович – ст. викладач кафедри інформаційно – комунікаційних технологій, методист з інформатики Благодир Філімон Констянтинович – викладач, методист з математики
Стеценко Надія Миколаївна – кандидат педагогічних наук, доцент, методист з педагогіки

Спеціальність: Фізика
1. Редванський Олег Олексійович – Конельська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Жашківський р-н, черкаська обл.
Керівник групи: Терещук Сергій Іванович – кандидат педагогічних наук, доцент, методист з фізики
Методисти: Стеценко Надія Миколаївна – кандидат педагогічних наук, доцент, методист з педагогіки

Спеціальність: Фізика
1. Макаренко Василь Юрієвич – Кищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Маньківський р-н, Черкаська обл.
Керівник групи: Терещук Сергій Іванович – кандидат педагогічних наук, доцент, методист з фізики
Методисти: Благодир Людмила Андріївна – старший викладач, методист з математики.
Стеценко Надія Миколаївна – кандидат педагогічних наук, доцент, методист з педагогіки




Категорія: Педагогічна практика (V курс) | Додав: admin
Переглядів: 1885 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Стеценко Н.М. © 2016
Сайт управляється системою uCoz