Розподіл на педпрактику студентів 4 курсу (2012 р.) - Педагогічна практика (ІV курс) - Педагогічна практика - Каталог файлов - Персональный сайт
Неділя, 04.12.2016
Педагогіка
Меню сайта
Категорії каталогу
Загальні положення [10]
Педагогічна практика (І курс) [2]
Педагогічна практика (ІІ курс) [6]
Педагогічна практика (ІІІ курс) [3]
Педагогічна практика (ІV курс) [7]
Педагогічна практика (V курс) [7]
Педагогічна практика (магістранти) [2]
Наше опитування
Ваше ставлення до кредитно-модульної системи
Всього відповідей: 2161
Головна » Файли » Педагогічна практика » Педагогічна практика (ІV курс)

Розподіл на педпрактику студентів 4 курсу (2012 р.)
[ ] 06.02.2012, 12:10
Ректору Уманського державного
педагогічного університету
імені Павла Тичини
проф. Побірченко Н.С.
декана фізико-математичного факультету
доц. Хазіна Г.А.



СЛУЖБОВА ЗАПИСКА
Прошу відрядити студентів IV курсу фізико-математичного факультету на виробничу педагогічну практику зі спеціальностей: 6.040203 Фізика* та 6.040201 Математика* з відривом від навчання з 6 лютого 2012 р. по 17 березня 2012 р.

Уманська міська гімназія
Спеціальність: 6.040201 Математика*
1. Гурзан Ірину Михайлівну

Методисти: Паршукова Леся Миколаївна – викладач, методист з педагогіки
Паршуков Сергій Васильович - викладач, методист з інформатики
Керівник групи: Благодир Филимон Костянтинович – старший викладач кафедри вищої математики, методист з математики

Спеціальність: 6.040201 Математика*
1. Іванюту Яну Миколаївну
2. Ткач Людмилу Олексіївну
Методисти: Паршукова Леся Миколаївна – викладач, методист з педагогіки
Декарчук Марина Вадимівна - кандидат педагогічних наук, методист з фізики
Керівник групи: Благодир Филимон Костянтинович – старший викладач кафедри вищої математики, методист з математики

НВК №1
Спеціальність: 6.040201 Математика*
1. Носик Аліну Віталіївну
2. Вовкотруба Сергія Олександровича
Методисти: Ткачук Галина Володимирівна – кандидат педагогічних наук, методист з педагогіки
Паршуков Сергій Васильович - викладач, методист з інформатики
Керівник групи: Благодир Филимон Костянтинович – старший викладач кафедри вищої математики, методист з математики


Спеціальність: 6.040201 Математика*
1. Олійник Катерину Сергіївну
Методисти: Ткачук Галина Володимирівна – кандидат педагогічних наук, методист з педагогіки
Декарчук Марина Вадимівна - кандидат педагогічних наук, методист з фізики
Керівник групи: Благодир Филимон Костянтинович – старший викладач кафедри вищої математики, методист з математики

Спеціальність: 6.040203 Фізика*
1. Кутєйкіну Тетяну Олександрівну
Методисти: Ткачук Галина Володимирівна – кандидат педагогічних наук, методист з педагогіки
Паршуков Сергій Васильович - викладач, методист з інформатики
Керівник групи: Гнатюк Оксана Володимирівна – кандидат педагогічних наук, методист з фізики

ЗОШ №3
Спеціальність: 6.040201 Математика*
1. Шведову Любов Олександрівну
2. Рибак Наталію Леонідівну
3. Коптюх Яну Володимирівну
4. Запорожця Віталія Олеговича
Методисти: Паршуков Сергій Васильович - викладач, методист з інформатики
Паршукова Леся Миколаївна – викладач, методист педагогіки
Керівник групи: Годованюк Тетяна Леонідівна – кандидат педагогічних наук, методист з математики

Спеціальність: 6.040201 Математика*
1. Остапчук Ілону Степанівну

Методисти: Паршукова Леся Миколаївна – викладач, методист з педагогіки
Паршуков Сергій Васильович - викладач, методист з інформатики
Керівник групи: Благодир Филимон Костянтинович – старший викладач кафедри вищої математики, методист з математики
Спеціальність: 6.040201 Математика*
1. Цвігун Світлану Володимирівну
2. Печену Олену Володимирівну
3. Вовк Тетяну Сергіївну
Методисти: Паршукова Леся Миколаївна – викладач, методист з педагогіки
Декарчук Марина Вадимівна – кандидат педагогічних наук, методист з фізики
Керівник групи: Благодир Филимон Костянтинович – старший викладач кафедри вищої математики, методист з математики

Спеціальність: 6.040203 Фізика*
1. Криворучка Владислава Васильовича
2. Тищенко Сергія Васильовича
3. Кротюка Сергія Івановича
Методисти: Паршукова Леся Миколаївна – викладач, методист з педагогіки та інформатики
Керівник групи: Декарчук Марина Вадимівна – кандидат педагогічних наук, методист з фізики

Спеціальність: 6.040203 Фізика*
1. Любецького Миколу Володимировича
2. Нєкрітова Сергія Володимировича
3. Баранова Віталія Олеговича
Методисти: Годованюк Тетяна Леонідівна – кандидат педагогічних наук, методист з математики
Паршукова Леся Миколаївна – викладач, методист з педагогіки
Керівник групи: Декарчук Марина Вадимівна – кандидат педагогічних наук, методист з фізики

ЗОШ № 4
Спеціальність: 6.040201 Математика*
1.Білятинську Ірину Миколаївну
Методисти: Ткачук Галина Володимирівна – кандидат педагогічних наук, методист з педагогіки
Паршуков Сергій Васильович - викладач, методист з інформатики
Керівник групи: Благодир Людмила Андріївна – старший викладач кафедри вищої математики, методист з математики

Спеціальність: 6.040201 Математика*
1. Лозу Галину Олександрівну
Методисти: Ткачук Галина Володимирівна – кандидат педагогічних наук, методист з педагогіки
Декарчук Марина Вадимівна – кандидат педагогічних наук, методист з фізики
Керівник групи: Благодир Людмила Андріївна – старший викладач кафедри вищої математики, методист з математики

ЗОШ №8
Спеціальність: 6.040201 Математика*
1. Кравченко Тетяну В’ячеславівну
2. Письменко Василя Васильовича
3. Маслій Олександра Миколайовича
Методисти: Паршукова Леся Миколаївна – викладач, методист з інформатики
Ткачук Галина Володимирівна – кандидат педагогічних наук, методист з педагогіки
Керівник групи: Благодир Филимон Костянтинович – старший викладач кафедри вищої математики, методист з математики

ЗОШ № 9
Спеціальність: 6.040203 Фізика*
1. Мусатову Оксану Віталіївну
2. Дригу Григорія Анатолієвича
Методисти: Ткачук Галина Володимирівна – кандидат педагогічних наук, методист з педагогіки
Благодир Людмила Андріївна – старший викладач кафедри вищої математики, методист з математики
Керівник групи: Гнатюк Оксана Володимирівна – кандидат педагогічних наук, методист з фізики

Спеціальність: 6.040203 Фізика*
3. Дяченко Богдана Івановича
Методисти: Паршукова Леся Миколаївна – викладач, методист з інформатики
Ткачук Галина Володимирівна – кандидат педагогічних наук, методист з педагогіки
Керівник групи: Гнатюк Оксана Володимирівна – кандидат педагогічних наук, методист з фізики

Спеціальність: 6.040201 Математика*
1. Скрипник Тетяну Валеріївну
2. Смаровоз Катерину Романівну
Методисти: Паршукова Леся Миколаївна – викладач, методист з інформатики
Ткачук Галина Володимирівна – кандидат педагогічних наук, методист з педагогіки
Керівник групи: Благодир Людмила Андріївна – старший викладач кафедри вищої математики, методист з математики

Спеціальність: 6.040201 Математика*
1. Запорожця Олександра Сергійовича
Методисти: Паршукова Леся Миколаївна – викладач, методист з педагогіки
Декарчук Марина Вадимівна – кандидат педагогічних наук, методист з фізики
Керівник групи: Благодир Людмила Андріївна – старший викладач кафедри вищої математики, методист з математики



НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів імені Юрія Гагаріна, ліцей»
Спеціальність: 6.040201 Математика*
1. Мазур Ірину Юріївну
2. Олексієнка Володимира Васильовича
3. Усатюк Яну Володимирівну
4. Неспосудню Тетяну Миколаївну
5. Кравець Ірину Федорівну
Методисти: Паршукова Леся Миколаївна – викладач, методист з інформатики
та педагогіки
Керівник групи: Благодир Людмила Андріївна – старший викладач кафедри вищої математики, методист з математики

За місцем проживання:
Спеціальність: 6.040201 Математика*
1. Притуляк Аллу Валеріївну – Джулинський ЗОШ І-ІІІ ступенів, Бершадський р-н, Вінницька обл.
2. Мамбик Єлизавету Ігорівну – Улянівська ЗОШ І-ІІІ №2, м. Улянівка, Кіровоградська обл.
Методисти: Паршукова Леся Миколаївна – викладач, методист з інформатики
Ткачук Галина Володимирівна – кандидат педагогічних наук, методист з педагогіки
Керівник групи: Благодир Филимон Костянтинович – старший викладач кафедри вищої математики, методист з математики

Спеціальність: 6.040201 Математика*
1. Гуцал Софію Василівну – Косенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Уманський р-н, Черкаська обл.
2. Свінціцьку Яну Сергіївну – Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Бершадський р-н, Вінницька обл.
3. Подолян Олег Миколайович – Конело-Попівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Жашківський р-н, Черкаська обл.
Методисти: Декарчук Марина Вадимівна – кандидат педагогічних наук, методист з фізики
Ткачук Галина Володимирівна – кандидат педагогічних наук, методист з педагогіки
Керівник групи: Благодир Филимон Костянтинович – старший викладач кафедри вищої математики, методист з математики

Спеціальність: 6.040203 Фізика*
1. Закерничну Марину Миколаївну – Чемерпільська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Гайворонський р-н, Кіровоградська обл.
Методисти: Ткачук Галина Володимирівна – кандидат педагогічних наук, методист з педагогіки
Благодир Людмила Андріївна – старший викладач кафедри вищої математики, методист з математики
Керівник групи: Гнатюк Оксана Володимирівна – кандидат педагогічних наук, методист з фізики

Спеціальність: 6.040203 Фізика*
1. Ковальчука Романа Григоровича – Дзвеняцький НВО «Загальноосвітня школа І – ІІ ступенів», Тетіївський р-н, Київська область.
Методисти: Паршукова Леся Миколаївна – викладач, методист з інформатики
Ткачук Галина Володимирівна – кандидат педагогічних наук, методист з педагогіки
Керівник групи: Гнатюк Оксана Володимирівна – кандидат педагогічних наук, методист з фізики


Декан фізико-математичного факультету Хазін Г.А.
Директор Інституту Коберник О.М.


Категорія: Педагогічна практика (ІV курс) | Додав: admin
Переглядів: 1508 | Загрузок: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0
Copyright Стеценко Н.М. © 2016
Сайт управляється системою uCoz