Розподіл на педпрактику (2011 р.) - Педагогічна практика (ІV курс) - Педагогічна практика - Каталог файлов - Персональный сайт
Вівторок, 06.12.2016
Педагогіка
Меню сайта
Категорії каталогу
Загальні положення [10]
Педагогічна практика (І курс) [2]
Педагогічна практика (ІІ курс) [6]
Педагогічна практика (ІІІ курс) [3]
Педагогічна практика (ІV курс) [7]
Педагогічна практика (V курс) [7]
Педагогічна практика (магістранти) [2]
Наше опитування
Ваше ставлення до кредитно-модульної системи
Всього відповідей: 2161
Головна » Файли » Педагогічна практика » Педагогічна практика (ІV курс)

Розподіл на педпрактику (2011 р.)
[ ] 10.02.2011, 09:05
Ректору Уманського державного
педагогічного університету
імені Павла Тичини
проф. Побірченко Н.С.
декана фізико-математичного факультетудоц. Краснобокого Ю.М.

СЛУЖБОВА ЗАПИСКА


      Прошу відрядити студентів ІV курсу фізико-математичного факультету на виробничу педагогічну практику зі спеціальностей: "Фізика” та „Математика” з відривом від навчання з 7 лютого 2011 р. по 18 березня 2011 р.

Уманська міська гімназія

Спеціальність: Фізика
1. Коваленка Дениса Васильовича
2. Анциферову Олександру Геннадіївну

Керівник групи: Терещук Сергій Іванович – кандидат педагогічних наук, доцент, методист з фізики
Методисти: Дзюбенко Ірина Анатоліївна – викладач, методист з педагогіки

Спеціальність: Математика
1. Дзюбу Наталію Іванівну
2. Бондаренка Максима Олександровича

Керівник групи: Благодир Філімон Костянтинович – викладач кафедри вищої математики, методист з математики.
Методисти: Дзюбенко Ірина Анатоліївна – викладач, методист з педагогіки

ЗОШ №1
Спеціальність: Фізика
1. Лисько Анатолія Миколайовича
2. Русавська Марину Олегівну
Керівник групи: Гнатюк Оксана Володимирівна – ст. викладач, кандидат педагогічних наук , методист з фізики.
Методисти: Дзюбенко Ірина Анатоліївна – викладач, методист з педагогіки

Спеціальність: Математика
1. Слюсаренко Олександр Володимирович
2. Лободюк Вікторію Володимирівну
3. Корнійчука Олександра Володимировича

Керівник групи: Благодир Філімон Костянтинович – викладач кафедри вищої математики, методист з математики.
Методисти: Дзюбенко Ірина Анатоліївна – викладач, методист з педагогіки
ЗОШ №3
Спеціальність: Математика
1. Горяного Євгена Володимировича
2. Жиліна Ростислава Олексійовича
3. Дубовика Віталія Васильвича
4. Качурівську Лесю Петрівну
5. Кравчук Вікторію Петрівну
6. Конюшову Катерину Олексіївну
7. Конюшову Любов Олексіївну
8. Сікальчук Олену Петрівну
9. Яремчук Наталію Петрівну
10. Комишнюк Андрія Олександровича
Керівник групи: Годованюк Тетяна Леонідівна – ст. викладач кафедри вищої математики, методист з математики
Методисти: Дзюбенко Ірина Анатоліївна – викладач, методист з педагогіки

Спеціальність: Фізика
1. Декарчука Сергія Олександровича
2. Куцак Аліну Миколаївну
3. Купріянеця Сергія Миколайовича
4. Ладанюк Наталію Олександрівну
5. Томело Євгенію Олександрівну
6. Тудораке Валерія Сергійовича
Керівник групи: Декарчук Марина Вадимівна – ст. викладач кафедри фізики і астрономії та методики їх викладання, методист з фізики
Методисти: Дзюбенко Ірина Анатоліївна – викладач, методист з педагогіки

ЗОШ № 9
Спеціальність: Фізика
1. Побережця Сергія Івановича
2. Радоуцьку Олену Володимирівну
3. Косяченка Михайла Олександровича
Керівник групи: Гнатюк Оксана Володимирівна – кандидат педагогічних наук, методист з фізики
Методисти: Дзюбенко Ірина Анатоліївна – викладач, методист з педагогіки

Спеціальність: Математика
1. Гуржій Ольгу Дмитрівну
2. Войтович Наталію Станіславівну
3. Рудницького Сергія Олександровича
4. Козловського Івана Івановича
5. Андріуцу Ольгу Вікторівну
Керівник групи: Годованюк Тетяна Леонідівна – ст. викладач кафедри вищої математики, методист з математики
Методисти: Дзюбенко Ірина Анатоліївна – викладач, методист з педагогіки

За місцем проживання:

Спеціальність: Математика
1. Коваль Інна Олександрівна – Звенигородська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка, м. Звенигородка, Черкаська обл.
2. Кузьменко Інна Борисівна – Скибинська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Жашківський р-н, Черкаська обл.
3. Руда Діана Василівна - Сушківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Уманський р-н, Черкаська обл.
4. Мачок / Семчак Алла Олександрівна - Новоселицька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Уляновський р-н, Кіровоградська обл.
5. Скоморох Андрій Михайлович – Дашівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Іллінецький р-н, Вінницька обл.

Керівник групи: Годованюк Тетяна Леонідівна – ст. викладач кафедри вищої математики, методист з математики
Методисти: Стеценко Надія Миколаївна – кандидат педагогічних наук, доцент, методист з педагогіки.

Спеціальність: Математика
1. Буркало Михайло Вікторович – Меришорська ЗОШ І-ІІ ступенів, Міжгірський р-н, Закарпатська обл.
2. Гончарук Іван Сергійович – Легедзенська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Тальнівський р-н, Черкаська обл.

Керівник групи: Благодир Філімон Костянтинович – викладач кафедри вищої математики, методист з математики.
Методисти: Стеценко Надія Миколаївна – кандидат педагогічних наук, доцент, методист з педагогіки.

Спеціальність: Математика
1. Губрій Юлія Сергіївна – Мечиславська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Улянівський р-н, Кіровоградська обл.
2. Думанська Вікторія Віталіївна – Серединська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Бершадський р-н, Вінницька обл.
3. Коврига Тетяна Олександрівна – Топильчанський НВК, Шполянський р-н, Черкаська обл.
4. Семчак Віталій Володимирович – Новоселицька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Уляновський р-н, Кіровоградська обл.
5. Холод Дарія Анатоліївна – Білашківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Тальнівський р-н, Черкаська обл.
6. Цехмейструк Ольга Миколаївна – Мітлинська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Гайсинський р-н, Вінницька обл.
7. Чубатюк Лілія Анатоліївна – Холодівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Тульчинський р-н, Вінницька обл.
8. Кириленко Наталію Юріївну – Колодистянська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Тальнівський р-н, Черкаська обл.

Керівник групи: Годованюк Тетяна Леонідівна – викладач кафедри вищої математики, методист з математики
Методисти: Стеценко Надія Миколаївна – кандидат педагогічних наук, доцент, методист з педагогіки

Спеціальність: Фізика
1. Ковача Михайла Михайловича – Синевирсько-Полянська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Межигірський р-н, Закарпатська обл.
2. Барну Юрія Олександровича – Колочавська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Міжгірський р-н, Закарпатська обл.
3. Оліх Світлану Михайлівну – Саїнська ЗОШ І-ІІ ступенів, Чернівецький р-н, Вінницька обл.
4. Воробйова Віталія Вікторовича – Рачківська ЗОШ І-ІІ ступенів, Чуднівський р-н, Житомирська обл.

Керівник групи: Терещук Сергій Іванович – кандидат педагогічних наук, доцент, методист з фізики
Методисти: Стеценко Надія Миколаївна – кандидат педагогічних наук, доцент, методист з педагогіки

Спеціальність: Фізика
1. Алексєєву Наталію Анатоліївну – Левадівська ЗОШ І-ІІІ, Миколаївський р-н, Одеська обл.
2. Савчука Артура Васильовича – Пугачівська ЗОШ І-ІІ, Жашківський р-н, Черкаська обл.
3. Хоменка Олексія Васильвоча – Конельська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Жашківський р-н, Черкаська обл.
4. Кравець Марію Станіславівну – Зеленорізька ЗОШ І-ІІ ступенів, Жашківський р-н, Черкаська обл.
5. Проценчук Сергій Юрійович – Карбівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Гайсинський р-н, Вінницька обл.

Керівник групи: Гнатюк Оксана Володимирівна – кандидат педагогічних наук, методист з фізики
Методисти: Стеценко Надія Миколаївна – кандидат педагогічних наук, доцент, методист з педагогіки

Спеціальність: Фізика
1. Бойко Іванну Василівну – Пилипковецька ЗОШ І-ІІ ступенів, Новоушицький р-н, Хмельницька обл.
2. Гринь Юрій Сергійович – Терлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Монастирищенський р-н, Черкаська обл.
3. Зеленюк Юрій Миколайович – Носівецька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Гайсинський р-н, Вінницька обл.
4. Коломієць Олександр Олександрович - Осичківська СЗШ І-ІІІ ступенів, Савранський р-н, Одеська обл.
5. Поліщук Ольга Ігорівна – Скалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Новоархангельський р-н, Кіровоградська обл.
6. Соболенко Роман Олексійович – Дмитрушківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Уманський р-н, Черкаська обл.
7. Онуфрієнка Михайла Вікторовича – Лузька СЗШ І-ІІІ ступенів, Чечельницький р-н, Вінницька обл.

Керівник групи: Декарчук Марина Вадимівна – ст. викладач кафедри фізики і астрономії та методики їх викладання, методист з фізики
Методисти: Стеценко Надія Миколаївна – кандидат педагогічних наук, доцент, методист з педагогіки


Декан фізико-математичного факультету Краснобокий Ю.М.

Директор Інституту Коберник О.М.

Категорія: Педагогічна практика (ІV курс) | Додав: admin
Переглядів: 1544 | Загрузок: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0
Copyright Стеценко Н.М. © 2016
Сайт управляється системою uCoz