Розподіл на педпрактику (2011 р.) - Педагогічна практика (ІІ курс) - Педагогічна практика - Каталог файлов - Персональный сайт
Четвер, 08.12.2016
Педагогіка
Меню сайта
Категорії каталогу
Загальні положення [10]
Педагогічна практика (І курс) [2]
Педагогічна практика (ІІ курс) [6]
Педагогічна практика (ІІІ курс) [3]
Педагогічна практика (ІV курс) [7]
Педагогічна практика (V курс) [7]
Педагогічна практика (магістранти) [2]
Наше опитування
Ваше ставлення до кредитно-модульної системи
Всього відповідей: 2161
Головна » Файли » Педагогічна практика » Педагогічна практика (ІІ курс)

Розподіл на педпрактику (2011 р.)
[ ] 10.02.2011, 08:52

Ректору Уманського державного
педагогічного університету
імені Павла Тичини
проф. Побірченко Н.С.
декана фізико-математичного факультету
доц. Краснобокого Ю.М.



СЛУЖБОВА ЗАПИСКА


        Прошу відрядити студентів ІІ курсу фізико-математичного факультету на педагогічну практику зі спеціальностей: "Фізика” та „Математика” з відривом від навчання з 7лютого 2011 р. по 18 лютого 2011 р.

ЗОШ №1
Спеціальність: Математика
1. Кудину Світлану Володимирівну
2. Резніченка Тараса Миколайовича
3. Свіргун Олесю Петрівну
4. Гаврищук Ганну Володимирівну
5. Бурмийстер Ірину Володимирівну
6. Мельниченко Людмилу Юріївну
Керівник групи: Бойченко Валентина Василівна – кандидат педагогічних наук, методист з педагогіки
Методист: Діхтяренко Світлана Юріївна - кандидат психологічних наук, методист з психології

ЗОШ № 9
Спеціальність: Математика
1. Тищенко Оксану Іванівну
2. Рубанець Олександру Юріївну
3. Мамчур Людмилу Миколаївну
4. Павловську Юлію Василівну
5. Галянт Юлію анатоліївну
Керівник групи: Бойченко Валентина Василівна – кандидат педагогічних наук, методист з педагогіки
Методист: Діхтяренко Світлана Юріївна - кандидат психологічних наук, методист з психології

ЗОШ № 11
Спеціальність: Фізика

1. Збаращука Олександра Васильовича
2. Кононенко Анастасію Олегівну
3. Красовського Владислава Олеговича
4. Глаженка Олександра Євгенійовича
5. Луценка Артема Віталійовича
6. Гаву Анжелу Миколаївну
7. Паламарчука Сергія Васильвича
8. Риндюка Олександра Сергійовича
9. Дідура Романа Миколайовича
10. Хораву Мар’яну Зурабівну
11. Рябу Яну В’ячеславівну
12. Баранця Сергія Олександровича

Спеціальність: Математика
1. Лупиноса Миколу Анатолійовича
2. Місюру Олексія Олександровича
3. Яцентюка Тараса Леонідовича

Керівник групи: Діхтяренко Світлана Юріївна - кандидат психологічних наук, методист з психології
Методист: Бойченко Валентина Василівна – кандидат педагогічних наук, методист з педагогіки

За місцем проживання:
Спеціальність: Математика
1. Бойчук Марію Анатоліївну – Нововолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів, м. Нововолинськ, Волинська обл.
2. Габрись Ганну Олександрівну – Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Тульчинський р-н, Вінницька обл.
3. Добровольського Василя Михайловича – Покотилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Новоархангельський р-н, Кіровоградська обл.
4. Крамаренко Олега Петровича – Тальнівська ЗОШ І-ІІ ступенів, Тальнівський р-н, Черкаська обл.
5. Радчук Ірину Олександрівну – Перегонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Голованівський р-н, Кіровоградська обл.
6. Тихоненко Ольгу Миколаївну – Шумилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Бершадський р-н, Вінницька обл.
7. Шудру Альону Василівну – Копіюватський НВК, Монастирищенський р-н, Черкаська обл.
8. Гриб Ірину Василівну – Кривоозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, смт. Криве Озеро, Миколаївська обл..
9. Кривенко Олександра Васильовича – Синьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Улянівський р-н, Кіровоградська обл.
10. Турту Олену Леонідівну - Синьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Улянівський р-н, Кіровоградська обл.

Керівник групи: Стеценко Надія Миколаївна – кандидат педагогічних наук, доцент, методист з педагогіки
Методист: Діхтяренко Світлана Юріївна - кандидат психологічних наук, методист з психології

Спеціальність: Фізика
1. Бевзюк Ірина Григорівна – Сарнівський НВК, Моностарищанський р-н, Черкаська обл.
2. Кобець Юлія Миколаївна – Вороненська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Жашківський р-н, Черкаська обл.
3. Нікітенко Оксана Іванівна – Вербська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Чечельницький р-н, Вінницька обл.
4. Ткачук Альона Вікторівна – Теплицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, м. Теплик, Вінницька обл.
5. Хлівнушко Сніжана Миколаївна – Гранівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Гайсинський р-н, Вінницька обл.
6. Гонтаренко Альона Леонідівна – Гереженівський НВК, Уманський р-н, Черкаська обл.

Керівник групи: Стеценко Надія Миколаївна – кандидат педагогічних наук, доцент, методист з педагогіки
Методист: Діхтяренко Світлана Юріївна - кандидат психологічних наук, методист з психології

Декан фізико-математичного факультету Краснобокий Ю.М.


Директор Інституту Коберник О.М.



Категорія: Педагогічна практика (ІІ курс) | Додав: admin
Переглядів: 860 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 9
Гостей: 9
Користувачів: 0
Copyright Стеценко Н.М. © 2016
Сайт управляється системою uCoz