Четвер, 28.03.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Веб-конференції » Особливості та організація дистанційного навчання у ВНЗ » Використання платформ дистанційного навчання (Колмакова В.О.)
Використання платформ дистанційного навчання
galanetДата: Середа, 21.11.2012, 12:11 | Повідомлення # 1
Полковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 211
Репутація: 11
Статус: Offline
Колмакова В.О. – старший викладач кафедри інформатики та ІКТ.
«Використання платформ дистанційного навчання»
 
natasha_lДата: Середа, 21.11.2012, 14:15 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
На дистанційному навчанні студенти мають доступ до матеріалу завдяки застосуванню мультимедійних ефектів; через бібліотеки мереж; краще засвоюють матеріали завдяки самотестуванню тощо. ab ab

наташа
 
смайлічокДата: Середа, 21.11.2012, 14:21 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Переглянувши дану статтю, я вважаю, що за допомогою дистанційного навчання студенти можуть на високому рівні показати свої розумові здібності. em em
 
kvitochkavuДата: Середа, 21.11.2012, 14:21 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже сподобався той факт, що тести використовуються не як форма контролю, а як форма самоконтролю та самовдосконалення. biggrin
 
Anna14Дата: Середа, 21.11.2012, 14:22 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
На основі даної статі можна сказати, що дистанційне навчання ні чим не гірше стаціонарного, усі матеріали лекційних, семінарських та практичних заннять надаються. Ще й до того надається ресурси матеріалів.
 
vikasv2012Дата: Середа, 21.11.2012, 14:27 | Повідомлення # 6
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
так дистанційне навчання це цілком правильний вибір, але не всі студенти можуть, прочитавши матеріал, зрозуміти все. є такі що їм потрібно розказати, об'яснити і лише тоді вони в цілому зрозуміють і матеріал...

Святецька Вікторія
 
vita34Дата: Середа, 21.11.2012, 14:28 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Користуючись системою дистанційного навчання, студенти мають вільний та швидкий доступ до лекційного матеріалу. Це допомагає економити свій час та більше уваги приділяти тестам та іншим завданням .
 
InnagritsaukДата: Середа, 21.11.2012, 14:32 | Повідомлення # 8
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Дистанційне навчання дуже харашо впливає на розвиток розумових здібностей бо більш легше писати семінари контрольні тоді коли ти знаходися в досить харошому середовищі для виконання даної роботи,

Інна Грицаюк
 
NafanyaДата: Середа, 21.11.2012, 14:32 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Все це добре і всі це хвалять, але я б не змогла так, я поки не зрозумію,то з місця не здвигаюсь далі, "чем дальше в лес- тем больше дров",а простий екран мені нічого не пояснить. Не можливо все розуміти... cc cc cc cc
 
levkivskaДата: Середа, 21.11.2012, 14:37 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Для мене дистанційне навчанням є цікавоє формую навчання, але я не змогла б так навчатися.
 
alla_oleynikovaДата: Середа, 21.11.2012, 14:39 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
дистанційне навчання - це добре, а коли ти приходиш в університет і бачиш своїх друзів, одногрупників, викладачів.... - це ще краще)))))))))))

Повідомлення відредагував alla_oleynikova - Середа, 21.11.2012, 14:40
 
ЧерешенькаДата: Середа, 21.11.2012, 14:46 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Дистанційне навчання це зручна форма навчання.
 
sera1993Дата: Середа, 21.11.2012, 15:00 | Повідомлення # 13
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж згоден з Nafanya, адже все ж таки певні моменти потрібно пояснити особисто . Але все ж дистанційне навчання є досить зручним .

Гурський Сергій
 
LyudaKatyaДата: Середа, 21.11.2012, 15:04 | Повідомлення # 14
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку дистанціїне навчання це добре,але вцему є свої плюси і мінуси.Те що коли ти спілкуєся з викладачем особисто ти більш за своюєш інформацію
 
zavadska94Дата: Вівторок, 11.12.2012, 18:08 | Повідомлення # 15
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Я не думаю, що дистанційне навчання є дуже вигідним і корисним!!! Одне - бачити і слухати викладача наживо, можливо, запитати щось, якщо не розумієш, а друге бачити все це лише на екрані! cc

Життя - класна річ
 
Форум » Веб-конференції » Особливості та організація дистанційного навчання у ВНЗ » Використання платформ дистанційного навчання (Колмакова В.О.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz